SL 21/22 H:13 | Alanyaspor 2-0 Beşiktaş | MS | 20 Kasım - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:13 | Alanyaspor 2-0 Beşiktaş | MS | 20 Kasım

Sergeni bu gidisle Dortmund maci sonra yollarlar bence. Yeni antrenörü erken getirip, SL macinda 4-5 yemesini istemezler herhalde.

Sergen Yalçın: "Sorumlu olan benim, sorumluluğu alması gereken benim doğal olarak. Oynanan oyunun, isteksizliğin, kabullenmişliğin, maç kazanmak için hiçbir çaba sarf etmemenin de sorumluluğunu almak istemiyorum. Bugünkü maçın sorumluluğunu maalesef ben almıyorum."

Sezon başında sergen imza atmamak için çok direnmişti sebebi belli oluyor🤣🤣

İşin acı tarafı gelen geçenin koyduğu şu takıma yenildik salak gibi!!

Bizide saf dışı bıraktılar ,zaten ölümüz bu ligde şampiyonluğa oynar ,sırf buyüzden hamsilerin şampiyonluğu garanti olsun sakatlık formsuzluk avcının loserliği felan yüzünden şampiyonluktan olmasınlar diye işi sıkı tutup bizede 9 puan fark yaptırdılar ve büyük ihtimalle 12 puandan aşağı olmayacak ilk devre.

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hocam görüşüne saygı duyarım ama bize kimse bişey yapmadı kimse bizi saf dışı falan bırakmadı biz bok gibi oynadık bu yüzden 9 puan fark yedik. Ama ben bir şekilde şampiyonluk yarışına gireceğimizi düşünüyorum. Yarın ki derbi çok ama çok önemli.

Üst Alt