SL 21/22 H:13 | Alanyaspor 2-0 Beşiktaş | MS | 20 Kasım - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:13 | Alanyaspor 2-0 Beşiktaş | MS | 20 Kasım

Sergen Yalçın: "Sorumlu olan benim, sorumluluğu alması gereken benim doğal olarak. Oynanan oyunun, isteksizliğin, kabullenmişliğin, maç kazanmak için hiçbir çaba sarf etmemenin de sorumluluğunu almak istemiyorum. Bugünkü maçın sorumluluğunu maalesef ben almıyorum."

Oh ne güzel dünya ya

Hocam görüşüne saygı duyarım ama bize kimse bişey yapmadı kimse bizi saf dışı falan bırakmadı biz bok gibi oynadık bu yüzden 9 puan fark yedik. Ama ben bir şekilde şampiyonluk yarışına gireceğimizi düşünüyorum. Yarın ki derbi çok ama çok önemli.

Hakkımızın yenildiği ve galibiyeti kaçırdığımız iki maç bile olsa puan farkı 4 felan ,hamsi maçlarını izlemiyorum ama eğer maç kazandıran veya puan aldırdıkları enaz bi maç bile olsa fark 2-3 e düşüyor.mesela karakazlar maçında net iki kırmızı yemeleri gerekiyordu ,penaltımız tekrarlanmalıydı o da yapılmadı.biz her nekadar 2-3 yıldır futbol oynamıyor olsakta ciddi şekilde önümüz kesiliyor.

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sergen Yalçın: "Sorumlu olan benim, sorumluluğu alması gereken benim doğal olarak. Oynanan oyunun, isteksizliğin, kabullenmişliğin, maç kazanmak için hiçbir çaba sarf etmemenin de sorumluluğunu almak istemiyorum. Bugünkü maçın sorumluluğunu maalesef ben almıyorum."

Bu maç özelinde söyledikleri konusunda kısmen haklılık payı var ( Oyuncuların maçı kabullenmişliği konusunda söylediklerini kastediyorum ) çünkü gerçekten Beşiktaşlı oyuncular da inanılmaz bir boşvermişlik ve kabullenmişlik görüyorum tabii kiralık oyuncular veteran yaşlı ve çok ciddi kontratlara sahip oyuncular ile dolu olmasının buna bir sonuç teşkil ettiği muhakkak.

Ama Beşiktaş taraftarı da Sergen’in oyuncu tarz işleri konusunda veryansın ediyor.

Bence bu sene inanılmaz bir planlama hatası yaptılar ve biz bunu forumda en başta söyledik bu tablonun ortaya çıkacağı çok belliydi ancak buradaki Beşiktaş sempatizanları dışında kendi forum üyelerimizin bile kurulan takımı göklere çıkardığını unutmamak gerekir.

Demekki sadece kendi takımımız değil diğer takımların da yıldız ve tanınmış isimler transfer ettiğinde Gözleri boyanan bir taraftar kitlemiz var

Üst Alt