⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım

Feghouli senelerdir karşı karşıya bütün topları kalecinin üzerine vuruyor. Morutan dan 10 numara olmaz. Cicaldao iyi niyetli olabilir ama bizim orta sahanın yabancı kontenjanı için gereksiz cok daha iyisini alabilirdik biraz daha para koyup üzerine. Berkan Taylan filan 6 numara olamaz Galatasaray da. Pva leş bir bektir ki ömeri aratıyor bize o derece. Diagne Mustafa Halil bunlar Galatasaray in forveti olamaz son gördüğüm forvet Galatasaray da Gomis son 10 numarada sneijderdir. Yedlin leş bir bektir. Oraya alınan bir tek Sasha boey bu senenin en akıllıca transferidir Nelson ile birliite.
Sonuç olarak onca para harcayıp transfer yapmışsın.
1- Sol bek yok
2- Forvet yok
3- orta saha komple yok
4- Yedlin çoktan gidip yerine başkası yedek alinmaliydi.
5- Td nin bunca olumsuz şeye rağmen doğru seçimleri maç kazandırabilecekken oda hatalar zincirinin bir parçası oluyor inadı ile
6- üç dört senedir ne bjk nin ne fb nin kopardığı yaygaranin yarısını koparabilcek bir yonetim gelmedi. Eskiden bu hakemleri öttürürdük şuan kimse konuşamıyor bile. Dün var hakeminin canı fb nin galip gelmesini istedi bunu başardı. Belki talimat almış belki fenerlidir bilmiyorum. Ama bu adamın düdüğü astirilmazsa hiçbir anlamı kalmaz.
7- Taraftar eskiden bir güç idi gerekse federasyonlar gerekse hakemlerin bukadar pislik yapmaması adına. Bunuda kaybetmisiz.

Eğer tüm bunları birileri çözerse herşey düzelir. Çözemezse geçmiş olsun...
Ben veya benim gibi fikirleri olan taraftarlar biz çok zeki insanlar değiliz. Bu bizim dusunduklerimizi gördüğümüzü gören kimler var yönetimde. Bu şekilde liste çıkarıp bunları tek tek cozebilcek kim var acaba merak ediyorum.
Sadece su özeti geçebilirim. Dün Necati Ateş bugüne kadar baskaninda FT ninde konuşmalarından daha güzel daha anlaşılır bir özet yaptı. Hakemin bütün hatalarını söyledi. Fenerli oyuncuların sahada yaptığı pisliği anlattı ve bizde oraya gidince bakalım biz ne yapicaz dedi. Şu konuşmayı yapıcak başka kimse olmadı bizde maalesef... Muhtemelen biz orya gittigimizde sayın başkan diyecek ki arkadaşlar biz onlar gibi değiliz aman siz yapmayın. Hep böyle oluyor fb standında skandallar çirkeflikler bizim stadda anlayış saygı... Oysa zaten sahamız kapanacak neden dün taraftar onlari yaptığına pişman etmedi ki...

Son düzenleme:
Maçı stattan sonra sakin kafayla izleyince;
Bir derbide girilmesi gereken ciddi pozisyon sayısını fazlasıyla yakalamışız.
Bitiricilikteki ve final paslardaki beceriksizliğimizi maalesef aşamıyoruz.
Fb 2 defa ciddi geldi 2 si de gol du ki, cresponun pozisyonu soso nun pozisyondan bile zor bana göre.
Hakeme gelirsek, bu maçta ortada veya VAR da eyyamcı dediğimiz Cüneyt bile olsaydı en kötü berabere bitirirdik en azından maç içinde bir standartı oluyordu.

Ardayla falan sözleşme yenileceğine bu kadroda orta saha olmadığını ön görseydi keşke sevgili hocamız. Her bölgenin hatası bir şekilde telafi edilir her bölge bir şekilde kapatılır ama orta sahan iyi bir on liberon yoksa yürüyerek 10 kisi kalsalarda kalene gelirler maçlarida elinde tutamazsin.

Pozisyona giriyoruz eeee ? Bilicin Beşiktaş'ı da giriyordu, sadece bu mac degil, sezon basindan beri giriyoruz ama atamiyoruz.

Ama isin aci tarafi bu takim asla set oyunu oynayamiyor, gecis oyununu da büyük takim ana plan yapmaz. Kadro mühendislik hatasi var, kisaca sezonu yaktik

Bende düne kadar iş transferde diyordum ama net olarak gördük ki şu kadroya forvete suarezi ortasahaya kroosu getir fatih hocayla olmaz bu iş
Çünkü okadar çok hatası yanlışı var ki yazmaktan bıktı insanlar ama hoca tek 1 hatasını bile değiştirmedi

Üst Alt