⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:13 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe | MS | 21 Kasım

Ilk yarida oynadigimiz tum derbileri kazanmis olabilirdik. Bardagin dolu tarafina bakinca, yeteri kadar pozisyon yakaladigimizi goruyoruz. Bos tarafi ise, tamamen teknik kadro zaafiyeti ve 6 numara eksigi olarak one cikiyo malesef. Iyi bir teknik adam, bu kadar les rakiplerin durumundan faydalanir maclari kilitlerdi one gectikten sonra. Biz ise tum savunma rakip sahanin ortasinda yakalanip, futbolu birakmis Mesut'tan orta saha cizgisi gerisi kuraliyla bos kaleye gol yiyoruz. Futbolculara, Muslera'ya bosuna cemkiriliyor. 6 numarasiz bir takim ancak bu kadar oynardi. Dun rahat 5 aticak pozisyon oldu, ustelik Halil'in ezilmesine ragmen. Fatih Hoca ve tum muridleri gitmeden duzelmez bu takim.

3 sezondur oyunu domine edemiyoruz. Ama yeter artık yahu bu hakemlerin bizim maçta rahat şekilde istediklerini yapmasından gına geldi. Onu geç taraftarda halen geç hakemi filan oyuna bak diyor. Yahu 3 yıldır bize verilen kartlar olsun, penaltılar olsun diğer hafta aynı hakemler tarafından kartsız şekilde oynatiliyor. Hadi diğer senelerin çapsız yönetimi hakemlere düdük astiramadi. Bu yönetim işi gücü bıraksın tetikçilere düdük astirsin. Fener maç öncesi hakem adil yönetsin diye açıklama yapar. Hakemlerde sanki borçlu gibi fenerin kazanması için en adı yüzlerini gösterirler.
Bjk depslanmaninda hakem duduk calmaktan top oynatmadi bize.Donuyoruz kendi sahamiza fenerle oynuyoruz yine hakemler var.Taraftar olarak Hakemi gec dersen boyle ezerler seni.Sende forumlarda kotuyduk hakemi gec gibi sacma sapan yorumlar yaparsin.Sen taraftarsin objektif olacaksan takim tutma zevkine mac izle.

Net pozisyonlari atamadik maalesef takimda bitirici olan bi kerem var o da bir pozisyonu direge nisanladi. Yazik oldu. Bence bu macta fark atabilirdik ama yenildik yapacak birsey yok. Hakemin kariyeri bitirilmeli o varda ki seref yoksununda hakemligi bitirimeli ama yapacak güc varmi? Yok. Oyna devam

Net pozisyonlari atamadik maalesef takimda bitirici olan bi kerem var o da bir pozisyonu direge nisanladi. Yazik oldu. Bence bu macta fark atabilirdik ama yenildik yapacak birsey yok. Hakemin kariyeri bitirilmeli o varda ki seref yoksununda hakemligi bitirimeli ama yapacak güc varmi? Yok. Oyna devam
Bitiricilik sorunu mu yoksa beceriksizlik mi ? Biz burada görüyoruz illa ki teknik ekip de görüyordur, bitiricilikle ilgili gerekli antrenmanları yaptırmışlardır diye düşünüyorum. Bence bitiricilikle alakalı problemimiz yok ya beceriksiziz ya da şanssız.

şimdi 2.golü yediğimiz anı izledim
taylan yeni girmişsin ulan o feyki nasıl yiyosun
kız gibi topçularımız var, şutlar desen çelimsiz
fernando filan olsa muhtemelen crespo denen herif şutu çekemeden kapaklanacaktı yere

Halil’in forvet performansi ve milli takim da yardimci forvet performansi ortadayken forvet baslamasinin aciklamasi yok

Ben israrla cok yetenekli oyunculardan kurulu bir kadromuz oldugunu dusunuyorum Ama oyuncu tercihlerimiz Yanlis ve dogru kullanmiyoruz bazi oyunculari

Senin hocam dediğin adam 3 senedir gram top oynatmadı bu takıma daha bir şey demiyorum sana

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Zaten aynı şeyi söylüyoruz siz neden anlamıyorsunuz arkadaş ? Terim gitmeli mi GİTMELİ.
Ancak dünkü maçta Terimlik ne var diyorum 3 yıldır diyorsun ? 3 yılda 1 kere şampiyon olmuş 1 kere'de averaj ile şampiyonluğu kaçırmış takım belirli imkanlar dahilinde. İmkan olduğunda zaten takım şampiyon yapıyor adam . İlk geldiği sene elinde harika kadro vardı geldi çatır çutur şampiyon yaptı zaten 2 yıldır takıma kiralık oyuncu doldurdular onu anlatmaya çalışıyorum. Kiralık oyuncuyu bu seçmedi mi dersin evet bu adam seçti belkide bazılarını seçti bilemiyorum ancak kiralık oyuncular ile olmayacağını hepimiz biliyoruz zaten. Bu sene kadroyu kendi kurdu gençleşme adına adımlar atıldı doğru mu DOĞRU. Zamana ihtiyaç var mı VAR. Bunu başkası da aynı şeyi söyleyecek zaten papağan gibi 3 yıldır bilmem ne oynattı diyip duruyorsunuz .

kiralık oyunculardan gelenleri hanginiz beğenmedi isim olarak ancak kiralık olunca işte adamlar oynamıyor psikoljik mi başka birşey mi bilmem . Çok iyi bi durum olsa büyük takımlar mal mı milyon eurolar versinler hep kira ile çözerler işlerini. Zaten kiralık gelen adam takımında istenmeyen vs adam oluyor 11 oyuncunun 7 si kiralık olunca bu çıkıyor ortaya.Bi sistem oturtamıyorsun.

Fatih Terimi emin ol benden fazla kızan yoktur yaptığı bazı hareketlerinden dolayı reel hayatta gitmesi gerektiğini zaten savunuyorum. Ama gelip iyi olduğumuz maçta sırf yenildik diye adamı kötülemiyorum hocalığına laf atmıyorum.

Ne anlatıyorum ben yaa bütün yazdıklarımın altını doldursam ne olacak her türlü aynı kafada olacaksınız. Bizde iyi olduğumuz maçta Terimi kötülemiyoruz diye de Terimsporlu yaparsınız. Neyse ne böyle devam yakında forum diye birşey de kalmaz kalsa da antuvari bi forum olma yolunda devam ediyor. Eskiden forumda kalite vardı şimdi bir dön bak bakalım ne kalmış. Bir kaç yönetici uğraşıyor düzelsin diye oda nereye kadar yetişecek sizin gibilere bilmiyorum.

İyi forumlar

Pozisyona giriyoruz eeee ? Bilicin Beşiktaş'ı da giriyordu, sadece bu mac degil, sezon basindan beri giriyoruz ama atamiyoruz.

Ama isin aci tarafi bu takim asla set oyunu oynayamiyor, gecis oyununu da büyük takim ana plan yapmaz. Kadro mühendislik hatasi var, kisaca sezonu yaktik
hızlı hücumlarla goller bulduk bu sene ama aslında onları etkili oynamak için yeteri kadar atlet oyuncumuz da yok.
mesela bu maçta bazı anlarda topla giden oyuncu topsuz koşulara baktı ama kerem hariç atlet oyuncu olmadığı için bunları yapamadık ve o şanslar öldü.

yani aslında o alanda da iyi değiliz.

hızlı hücumlarla goller bulduk bu sene ama aslında onları etkili oynamak için yeteri kadar atlet oyuncumuz da yok.
mesela bu maçta bazı anlarda topla giden oyuncu topsuz koşulara baktı ama kerem hariç atlet oyuncu olmadığı için bunları yapamadık ve o şanslar öldü.

yani aslında o alanda da iyi değiliz.
Sana kalsa ölduk bittik zaten .Ahmet Arik .Kdan kurtulduk sen ciktin basimiza gunde 100 kisiyi kotuluyorsun kotuledirlerin arasinda 10 kisi kotu ciksa Allah bereket versin .Diyorsun .Bi tane begendigin adam yok.

Üst Alt