SL 21/22 H:14 | Göztepe 1-1 Fenerbahçe | MS | 29 Kasım - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:14 | Göztepe 1-1 Fenerbahçe | MS | 29 Kasım

Bu sezon Beşiktaş'a yenilmemize bile çok takılmadım da şu Fener'e iç sahada yenilmemiz inanılmaz saçma oldu. Yani ligin en alt sıralarındaki takımlar bile bu Fener'e 90 dakika üstünlük kuruyor bizse ilk 65 dakika hiç birşey oynamadık Fener'e karşı. Son 6 maçlarındaki tek galibiyeti bizim maçta almaları bizim için çok düşündürücü bir durum.

3 senedir döngü oldu artık. Fener'e sürekli gülüyoruz ama bizde başarısızız. Fener bizim için "ama yol yaptılar" savunması gibi oldu. Kendi yolumuzu bulmak için bir an önce kesip atmak lazım şunları. Şampiyonluk görmek istiyorum artık.

Bu sezon Beşiktaş'a yenilmemize bile çok takılmadım da şu Fener'e iç sahada yenilmemiz inanılmaz saçma oldu. Yani ligin en alt sıralarındaki takımlar bile bu Fener'e 90 dakika üstünlük kuruyor bizse ilk 65 dakika hiç birşey oynamadık Fener'e karşı. Son 6 maçlarındaki tek galibiyeti bizim maçta almaları bizim için çok düşündürücü bir durum.
Malatya karşısında toplam 20 dk oynadık. Halil ve feghouli girince maç bitmişti.

Üst Alt