SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık

1628508932068.png

1603649537585.png
1628508946611.png
1879.png

1603649549971.png

Süper Lig 2021/22 16.Hafta
Antalyaspor - Trabzonspor
Antalya Stadyumu
11 Aralık Cumartesi
19.00

Boffin
Bünyamin Veysel Naldo Kudryashov Güray
Fredy Poli Milosevic Doğukan
Mukairu

Gökdeniz ve Ghacha hamle oyuncusu olarak yedek bekleyebilir. 5-4-1 gibi bir sistem bekliyorum.

Crivelli-Wright-Hakan-Ufuk dörtlüsü en son sakatti. Amilton cezali durumda.​

trabzonlu bi arkadasim var her gun story atiyor trabzonspor hakkinda bunlar bi sampiyon olursa varya daga tasa yazarlar sampiyon trabzonspor diye , bir yandan istemiyorum bunlarin sampiyon olmasini ama bizi bu duruma getirenler utansin o yuzden uy aha hee hee hayde hayde gol hayde diyorum maalesef.

trabzonlu bi arkadasim var her gun story atiyor trabzonspor hakkinda bunlar bi sampiyon olursa varya daga tasa yazarlar sampiyon trabzonspor diye , bir yandan istemiyorum bunlarin sampiyon olmasini ama bizi bu duruma getirenler utansin o yuzden uy aha hee hee hayde hayde gol hayde diyorum maalesef.
Renktaş benim hanım Trabzonlu 4 tane abisi var.
Bir de şöyle birşey var Trabzon'dan kız alınca, bütün şehrin eniştesi oluyorsun.
Her maç akşamı kayınbaba arar, kayınçolar WhatsApp'den yazar, Nwakaeme 'yi gördün mü, yok Hamsik sahadaki teknik direktör, daha bu takıma Gervinho girecek daha neler neler. Seneye CL çeyrek yapan bile var.

O yüzden olmalarını hiç istemiyorum.
Her yaz giderim Trabzon'a, bu yaz şampiyon olsunlar, imkanı yok beni oraya götüremezler.

Gscimbom mobil

Renktaş benim hanım Trabzonlu 4 tane abisi var.
Bir de şöyle birşey var Trabzon'dan kız alınca, bütün şehrin eniştesi oluyorsun.
Her maç akşamı kayınbaba arar, kayınçolar WhatsApp'den yazar, Nwakaeme 'yi gördün mü, yok Hamsik sahadaki teknik direktör, daha bu takıma Gervinho girecek daha neler neler. Seneye CL çeyrek yapan bile var.

O yüzden olmalarını hiç istemiyorum.
Her yaz giderim Trabzon'a, bu yaz şampiyon olsunlar, imkanı yok beni oraya götüremezler.

Gscimbom mobil
Seni cok iyi anliyorum renktas , Allah yardimcin olsun.

Nuri Şahin bu maça özel hazırlanıyordur iyi de bir hoca takım da yavaş yavaş oturuyor. Keşke kalite bir hoca olsa da FT sonrası getirsek yerli olarak herkes bir yana Nuri Şahin bir yana

Trabzon tokezlerse feneri şişire şişire yedirirler bunları. Ligde bu federasyon varken benim hiç umudum yok trabzon gümlerse fenere verirler kupayı o yüzden ne kadar tiksinsemde ts yürüsün gitsin bu şekilde yapacak bişey yok.

Ugurcan
Dorukhan Edgar Hugo Peres
Berat Hamsik
Djaniny Bakasetas Nwakaeme
Cornelius

Denswil-Siopis-Yusuf-Abdülkadir-Koita.​

Üst Alt