SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:16 | Antalyaspor 2-1 Trabzonspor | MS | 11 Aralık

Bir girip teknik ekibe bakin nurinin hollandali bir yardimcisi var .italyan antranoru var. Selcuk ve necati degil yardimcilari

Palut'ta ısrarcıyım, Nuri'yi birkaç takımın başında daha görmek lazım. Bu da uzun zaman alır. Terim gittiğinde Palut Bey yerini dolduracaktır.

Fenerli Emre Buyuk kaptan .Vay be Murat K.

Ruya goruyor bazilari :) Bu klupten iceri giremez o adam girmesi icin baya baya birseyler yapmasi lazim (ozur vs.) ki bu bile ????. Bu adama ozel beste var tribunlerde yaf. Tabi hic tribune cikmamis, deplasmana gitmemis, Nevizade'de mac oncesi takilmamislar bunu bilemez :) Bunu yapanlar ultraslan'da degil normal taraftardan bahsediyorum. Bir gruba ait olmaniz gerekmiyor kendi adima verebilirim bu ornegi hic bir donem katilmadim. Benim gibi onlarca arkadasim vardi bu ritueli yapardik ozellikle fener maclari oncesi.

Trabzon lastiği ha patladı patlayacak şekilde ilerliyordu ve nitekim lastik patladı. İyi futbol oynamadan bir şekilde kazanıyorlardı. Hatta bugün bile esasen maçı hakkı daha farklı Antalya galibiyetiydi ama skorda tutundu Trabzon. Sonuç olarak ise Antalya baya iyi oynayarak kazandı. Hislerim biraz karışık açıkçası. Fener'in yaklaşma olasılığı canımı sıksa da öte taraftan bizim de yaklaşma olasılığımız var. Sivas maçının sonucuna göre bu maçla ilgili hislerime karar vereceğim.

Feneri havaya sokacaklar matmazel ittirmeyle alacaklar bu hamsilerden bize de imkan vermiyor federasyon zaten hiç iyiye işaret değil bu.

Üst Alt