⚽ SL 21/22 H:2 | Galatasaray 2-1 Hatayspor | MS | 23 Ağustos - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Halil solda oynar mi?

gozlemledigim eski sezonlar denkleminde ; oynar.
sparta ve sonrasindaki donemlerde 442 de ondeki ikiliden sol forvet olani...
4312 de ondkei ikilide yine ayni sekilde sol ondeki idi...
433 de kanatbazli forvet ucludeki solda oynatildi izledigim maclarda...
macin oyuncusu secildigi performanslari vardi ustte belirttigim olusumlarda...asistler vs ozelinde...

benim gorusume gore ; oynar. ister 3lu ister 2li on alan.......

Rıdvan Dilmen: "Nelsson'un pozisyonu penaltıysa, Premier Lig'de her maç 15 tane penaltı çalınır. Ben hep Premier Lig izlerim."

Yalanciyi ?

Bu cakma seytan 2-3 takimin maci izliyordu eskiden. Biri malum tescilli sikeciler, diger ikisi Real ve Barca. EPL'de izledigi macta City bilemedin Chealse macidir. Ne gerek var ki ? Adam'in futbolculuk kariyeri < TV kariyeri. Kazanca girmiyorum bile.

Son olarak, hocamiz neden ismarlama sorular sordurtuyor ? Cok bariz yani. Gelen ilk soru : "rakibin yerde yatmasi ile ilgili". Oyunu sorun, taktik sorun vs...

gozlemledigim eski sezonlar denkleminde ; oynar.
sparta ve sonrasindaki donemlerde 442 de ondeki ikiliden sol forvet olani...
4312 de ondkei ikilide yine ayni sekilde sol ondeki idi...
433 de kanatbazli forvet ucludeki solda oynatildi izledigim maclarda...
macin oyuncusu secildigi performanslari vardi ustte belirttigim olusumlarda...asistler vs ozelinde...

benim gorusume gore ; kisacasi oynar. ister 3lu ister 2li on alan.......
9,5 oyuncusu bence kısaca

aynen sevgili ismail.

kanimca versatile bir yetenek. iyi islenirse nasil bir cizgiye ulasir tarafim adina merak edilesi kendi ozelinde,..
keza , kendisine sahada sorumluluk verilirse , birde o gozle gormek isterim yapacagi ekstralari...
Çok istiyorum
Sivasda kaöırdığında saf bir yeteneği var yazanlardanım

Tek korkum kim işleyecek bu oyuncuyu
Farkına varılmayacak pozisyonlarda heba olup gider gibi🤔

Çok istiyorum
Sivasda kaöırdığında saf bir yeteneği var yazanlardanım

Tek korkum kim işleyecek bu oyuncuyu
Farkına varılmayacak pozisyonlarda heba olup gider gibi🤔

dogru islenirse , kompakt ve dogru profillerle bezeli bir takimda , buna binaen uygun taktik kurgularla her sezon uzerine ekleyerek gidebilecek bir potansiyel.hollanda bazli gencler doneminden begenirim stilini ve kumasini kendisinin... < ; > kanimca yarim kalmis bir hikayesi var, gelip uzun sure bazli bu hikayeyi destana cevirmesi lazim...

Sen izlediysen bende izledim mert ben ne gormedigimi soyledim sen ne gordugunu soyle oyuncu ne yapmis ? bence sen farkli maci izlemissin iyi bak
Adamın konusundaki mesajlarıma bakarsan orda yazdım ne gördüğümü. Bana kasıtlı olarak kötülüyorsun gibi geliyor günahını almak istemem ama hissiyatım bu yönde. Çünkü daha ilk maçından başladın gömücü mesajlara ki benim bu tarza sahip üyelere antipatim var. Seni tenzih ediyorum.

Terim'i sevmiyor olabilirsin ki benimde artık ondan bir beklentim kalmadı ama sırf o aldırdı diye önyargıyla bunu yapıyorsan üzücü.

Ben duruma şöyle bakarım bir adam alınmış mı alınmış, artık bizim oyuncumuz mu öyle, o vakitten sonra artık bize destek olmak düşer. Yeni bir transferi kötülemenin getirisi nedir? Diyelimki adam dediğin gibi çöp çıktı, haklı çıktım diye sevinecek misin? Yoksa paralar uçtu diye üzülecek misin?

Adamın konusundaki mesajlarıma bakarsan orda yazdım ne gördüğümü. Bana kasıtlı olarak kötülüyorsun gibi geliyor günahını almak istemem ama hissiyatım bu yönde. Çünkü daha ilk maçından başladın gömücü mesajlara ki benim bu tarza sahip üyelere antipatim var.

Terim'i sevmiyor olabilirsin ki benimde artık ondan bir beklentim kalmadı ama sırf o aldırdı diye önyargıyla bunu yapıyorsan üzücü.

Ben duruma şöyle bakarım bir adam alınmış mı alınmış, artık bizim oyuncumuz mu öyle, o vakitten sonra artık bize destek olmak düşer. Yeni bir transferi kötülemenin getirisi nedir? Diyelimki adam dediğin gibi çöp çıktı, haklı çıktım diye sevinecek misin? Yoksa paralar uçtu diye üzülecek misin?
Yoo destek olucaz tabiki kasitli neden yapayim ben mac izlerken kendiden gecen adamim demin masayi kiriyordum 😊 artik dusuk profilli oyunculara tahammulum yok bu kadar feryadim belkide ondan takimda eli ayagi duzgun oyuncu yok

Yoo destek olucaz tabiki kasitli neden yapayim ben mac izlerken kendiden gecen adamim demin masayi kiriyordum 😊 artik dusuk profilli oyunculara tahammulum yok bu kadar feryadim belkide ondan takimda eli ayagi duzgun oyuncu yok
Sende yanlış anlama renkdaş ben seni biliyorum forumdan taraftarlığından şüphem yok. Olanları zaten direk raporlayıp takibe alıyorum muhattapta olmuyorum.

Sadece biz bunu Diagne'ye de yaptık çok para verildi diye adamı yerin dibine soktuk herifi mundar ettik. Ama o adamın bir günahı yoktu beni 13 milyona alın dememişti. Aynı durumu başkabir topçumuza daha yapmayalım diye uğraşıyorum kendimce.

Bu arada bu alıntıladığın mesajımı da tekrar okudum yanlış anlamayasın diye de editledim bir tekrar bak istersen.

İyi forumlar.

Oyunculari degisene kadar takimi begendim Ama yine buldugumuz pozisyonlari harciyoruz Özelikle Son paslari yapamiyoruz buna daha fazla calismak gerekiyor

Ayrica takim Iyi oynarken artik oyuncu degisikligi yapmaktan vaz gecmeliyiz skor ne olursa olsun

Guardiola bazi maclarda 88 de ilk degisikligi yaptigi oldu Gecen sezon sampiyonlar liginde

Biraz daha dikkat etmek lazim

Sende yanlış anlama renkdaş ben seni biliyorum forumdan taraftarlığından şüphem yok. Olanları zaten direk raporlayıp takibe alıyorum muhattapta olmuyorum.

Sadece biz bunu Diagne'ye de yaptık çok para verildi diye adamı yerin dibine soktuk herifi mundar ettik. Ama o adamın bir günahı yoktu beni 13 milyona alın dememişti. Aynı durumu başkabir topçumuza daha yapmayalım diye uğraşıyorum kendimce.

Bu arada bu alıntıladığın mesajımı da tekrar okudum yanlış anlamayasın diye de editledim bir tekrar bak istersen.

İyi forumlar.
Bravo. İşte olması gereken tartışma düzeyi ve üslubu bu. Benim de çok ümitli olduğum bir oyuncuydu Çika ama 2 maçtır beklentimi karşılamadı. İnşallah çok daha iyi noktalara gelir. Ama sırf bunu yazdık diye ne fenerliliğimiz kaldı, ne futbol bilgimiz kadı. Milletçe birbirimizin fikirlerine dahi tahammülümüz kalmamış.

Bünyamin Gezer Lyundama aleyhine verilen faul ve sarı kartın yanlış olduğunu, Nelssona yapılan faulün ise net penaltı olduğunu söyledi. Nasıl bitecek bu lig böyle yaw .

Bu takımın net Fernando tarzı bir çapaya ihtiyacı var. Bu savrukluk ve düzensizlik başka türlü düzelmez. Kurgu değişikliği şart, bide td değişse tadından yenmez.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt