⚽ SL 21/22 H:2 | Galatasaray 2-1 Hatayspor | MS | 23 Ağustos - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dun Barış Alperin girdikten sonra bir iki pozisyonu varmış galiba
Denk gelen var mı twitterda?
Malum heyecan izlemedim son kısmı
Uzatmalarda 4'e 2 pozisyonda kanattan topu iyi aldı adamı iyi geçti içeriye sürdü ama son pası Diagne'ye veremedi Diagne baya kızdı pozisyondan sonra hatta henüz bir şeye benzemiyor Barış Alper çünkü hiç bir oyuncu son 5 dakikada kendini gösteremez ama kumaş var gibi duruyor topu kontrol edişi, adam geçmesi falan inşallah gelişir

Ali Ece bir istatistik tutmuş;

Değişikliklere kadar 3 dakikada bir rakip ceza sahasına giriyormuş, gol bulmak üzereymişiz

Değişiklikler takımı kötü etkilemiş 7 dakikada bir ceza sahasına girebilmişiz (gole kadar)

Katılıyorum, tempolu adamları çıkarıp -ki böyle adamlar dakikalar ilerledikçe rakibi zorlar. Statik adamlar soktuk. Yedeklerimiz tempolu olmazsa oyuna giren adamlara daha çok çemkiririz gibi

Değişikliklere kadar 3 dakikada bir rakip ceza sahasına giriyormuş, gol bulmak üzereymişiz

Değişiklikler takımı kötü etkilemiş 7 dakikada bir ceza sahasına girebilmişiz (gole kadar)

Katılıyorum, tempolu adamları çıkarıp -ki böyle adamlar dakikalar ilerledikçe rakibi zorlar. Statik adamlar soktuk. Yedeklerimiz tempolu olmazsa oyuna giren adamlara daha çok çemkiririz gibi

Emre Akbaba box girmeden ayakta kalmaya basarsa belki daha fazla girebilirdik.

değişiklikleri görünce resmen çıldırdım artık hazırlık maçı muamelesi çekmeyi bıraksın hoca sezona başladık.

cica devam etmeliydi
ömer bayram etkili oldu pva yorulmuştu
babel top tuttu ama takımı yavaşlattı gerek yoktu.
emre kılınç alınabilirdi babel yerine.
mohammed 'in girmesi doğruydu

değişiklikleri görünce resmen çıldırdım artık hazırlık maçı muamelesi çekmeyi bıraksın hoca sezona başladık.

cica devam etmeliydi
ömer bayram etkili oldu pva yorulmuştu
babel top tuttu ama takımı yavaşlattı gerek yoktu.
emre kılınç alınabilirdi babel yerine.
mohammed 'in girmesi doğruydu
Açıkcası girecek 3-4 oyuncu vardı haklısın.

Barış
Mohamed
Emre Kılınç
Babel
Belki Aytaç

Dunki macta sadece M.o ve Baris oyuna girseydi daha cok gol ve goller atardik.Ben Emre Akbabayi seviyorum ama artik daha hirsli ve gucli olmali yoksa bu takimda top oynayamaz.Omerinde tek artisi sert orta acmasi .Ne yazikki takimda Omer kadar bile orta acan yok.

Maça ideal kadroyla çıktık aslında. Henüz 3. dakikada yediğimiz golle 1-0 geride başladık. Golde ilk suç Aanholt'un sonrasında defansta Luyindama'nın ayağının kayması hatalar zinciri. Sonrasında 1-1'i bulduk. İlk yarı 2, 3 gol daha atabilirdik. 2. yarı ilk yarıdan daha kötü oynadık. Aanholt'un yerine Ömer Bayram'ın girmesi en doğru tercih oldu fakat diğer 2 değişiklik tercihi yanlıştı. Babel yerine Emre Kılıç oyuna girmeliydi.

Bunun nedeni ortasahada basan ve dikine hızlı oynayan berkan ve cicaldao nun çıkıp ağır abi akbaba nın ortasahaya geçmesiydi. Birde babelin girmesiyle iyice hızımz dştü.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt