⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:23 | Galatasaray 1-2 Trabzonspor | MS | 23 Ocak

Üst sıralamada kızışma isteyenler varsa onun kaymağını yiyebiliriz. Bizimkilerden beklentim yok,ligi dizayn edenlerden var. Bugüne kadar olan şeyleri göz önüne alarak diyorum. Bu maçı alırsak takıma ekstra bir özgüven gelip seri başlangıcı da olabilir. Keşke olsa yani...Ama maalesef en kötü 14-15 bitiririz. Yoksa üst sırayla o kadar uçuk fark yoktu,bu iki maçtan birini alıp şeytanın bacağını da kırsaydık...Ne istiyor bizimkiler ne de buna izin veriyor diğerleri...

Bu maçı kazanmak için en büyük görev bence açık ara taraftarda.

Hakikaten doldurup sahaya etki ederse kazanma ihtimalimiz olur. Yoksa yarısı istifa,ıslık kalanı susarsa trabzon elini kolunu sallaya sallaya gelir gider.

zaten fazla özgüven ile geleceklerdir her takım gibi - nede olsa çöktü Galatasaray diye hatta küçümseme bile olabilir kafada... aksini ispatlayacak ilk taraftar sonra onun gazıyla Td/Futbolcu vs bana göre.

kar yağışı bekleniyormuş. gerekli önlemler alınmamalı ve maçı erteletmeliyiz.
doğru düzgün transferlerle yeneriz trabzonu yoksa bunların da bir şey oynadığı yok

Bu macta da tum oyuncular tek tek yalanci press yapsın tamam mı sonra mal gibi top nasıl kaleye girdi yav diye sövelim.
Alan kapatma yok, şok press yok, arkaya sürekli adam kaçır. Eee kardeş sonra

Eski topçumuz Ryan Donk gelir Galatasaray’a gol atar, Yunus Akgün, Galatasaray’a 2 tane gol atarak maçın yıldızı olur. Kiralık olarak gönderdiğimiz Okan Kocuk 2 dakika içinde 2 penaltı kurtarır, Emre Akbaba hat-trick yapar. Biz ne yaşıyoruz kardeşim sınanıyoruz resmen..

Bir galibiyette stattaki bütün taraftarlar tüm oyuncuları tribünlere çağırıp teker teker adlarını bağırıp alkışlar, Galatasaray taraftarı öyle de bir vefalı taraftardır ama işte nerede bizim bu ruhsuz, içi geçmiş oyuncularda o şevk, o istek, o galibiyet hırsı.

Fatih hocaya kızgınım, yönetime kızgınım, Torrent'e kızgınım, takımdakilere kızgınım ama bu maçı alacağız. Hamsiler oyunlarının çok üstünde puan topladılar. Gerek hakem yardımları gerek futbol şansı baya iyi puan topladılar. Normal oyunlarının karşılığı bu fark değil. Bize gelince; sezonun sonuna kadar böyle gidemeyiz. Zaten böyle gidersek düşeriz. Dolayısıyla reaksiyon için çok ideal maç. 3-1 kazanırız diyorum.

Eski topçumuz Ryan Donk gelir Galatasaray’a gol atar, Yunus Akgün, Galatasaray’a 2 tane gol atarak maçın yıldızı olur. Kiralık olarak gönderdiğimiz Okan Kocuk 2 dakika içinde 2 penaltı kurtarır, Emre Akbaba hat-trick yapar. Biz ne yaşıyoruz kardeşim sınanıyoruz resmen..
Hocayı suçlamayın diyorlar ya kimi suclayacagim ben kardesim. Bu adamları beğenmeyip gonderen hoca. Hepsi intikam aldi. Donk bu sene bizde olsaydı orta sahayı domine ediyor olacaktı.

Üst Alt