⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Torrenti savunanlarin amacini anladim.Torent sezon sonuna kadar tdmiz olsun istiyorlar.Ve takimin kume dusmesini istiyorlar.Takim kume dusecek ve Torentin sucu yok bu kadroyu Ft kurdu demek icin Torentin kalmasini istiyorlar bence.Takimini seven adam Torent gibi bi adama sabredemez bence.Emre Belezoglu Basaksehiri nerden aldi nereye goturdu goruyoruz.Gecen sene Emre geldikten sonra Fb sampiyonluk potasina girdi.Yani adam gibi bir Td getirirsen takimda duzelir.Yok oyle kolayi secip Ft cop kadro kurdu td ne yapsin demek.

Yav zaten terim gitsin uçar butakım diyorlardı şimdi takımı terim kurduya döndü. Ayrıca takım kotuyse yap 2-3 transfer uçur takımı

Hala gedson o bu diyorsunuz, hadi aldık pulgar ile koydun, sahada olacak üç kalitedeki yerliniz kim?

Taylan ile sözleşme yenileyen kim?
Berkan'ı aldıran?
BAY var daha misal... Aytaç alındı, kiralandı. Yunus keza öyle. Okan oynamak istedi gitti. Emre Akbaba da... Böyle bir kadroda Semih, Ömer, Halil, Emre, Kerem'den üçü dahil olmak zorunda ve yine açık olacaktı.

Bir kişi de bu kadro derinliğini, planlamanın yanlışlığını eleştirmiyor. Taylan ve Berkan olmasa da yerinde oynayacak isimler üsttekiler. Bunun için kalecin ve defans hattın iyi bir yerliden oluşmalı. Eldeki yerli kaleci ve defans oyuncularının buna yeterli olduğunu düşünmüyorum. Seneye bunu ne yapacağız bakalım...

ft öyle adamlar almış ki
sezonun en mühim maçlarından birinde romenler toplam 11 m euro yedekte. mostafa yedek yerine gomisin hayaleti oynuyor. berkan malı zorunluluktan sahada. nelson delinmiş bir poşet gibi. okanı yollayıp yedek olarak çipeyi layık gördüğü için kaleye kontenjan dolduran transfer yapılmak durumunda kaldı. kimi oynatsa bi taraf açık kalıyor, değişiklik yaparken yerli fln almak zorunda kalıyor ek olarak. akıldan bir hayli uzak hamleler yapıldı.
gercek galatasaraylıları gormek sevındırıcı

ft öyle adamlar almış ki
sezonun en mühim maçlarından birinde romenler toplam 11 m euro yedekte. mostafa yedek yerine gomisin hayaleti oynuyor. berkan malı zorunluluktan sahada. nelson delinmiş bir poşet gibi. okanı yollayıp yedek olarak çipeyi layık gördüğü için kaleye kontenjan dolduran transfer yapılmak durumunda kaldı. kimi oynatsa bi taraf açık kalıyor, değişiklik yaparken yerli fln almak zorunda kalıyor ek olarak. akıldan bir hayli uzak hamleler yapıldı.
Torentlede olmaz bu id reis sen takimini seven adamsin yazik oluyor bize

Eeee? Başkansız mı kalacak kulüp yani? Kötü gidişatın çözümü başkansızlık mı sana göre?
Oyuncuların 1 gram suçlarının olmadığı gibi bu berbat yönetimden alacağı var köreldikleri için bizden giden oyuncular Okan kocuk, emre akbaba, yunus Akgün, ozornwafor bu oyuncular takımlarının en iyi oyuncusu oluyorsa sorun oyuncularda değil baskandadir

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gs baskansiz kalmaz herkes rahat olsun. İssizlik maasi alan adami baskan yaptik boyle camiaya yaziklar olsun. 1 tane potansiyel aday yok bu iyi yonetebilir denecek

bana da olmayacak gibi gelmekte ama şimdi değiştirilmez ztn para yok. başta okan buruk getirilicekti
Okan Buruk mental anlamda bu takıma ne verebilir üstad. Yerliler yükselişe geçer desek zaten yerli bir hoca takımın başındayken bu sarmala girdiler. Taktiksel açıdan da zeki ve becerikli bir adam olduğunu düşünmüyorum Okan'ın. Hükümetin takımına yıllardır bir şekilde ligi aldıracaklardı Okan'a kısmet oldu bana kalırsa.

Üst Alt