⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Takımdaki tek fark yaratan Kerem'e bile tahammül edemiyorum.Surekli top kaybı ve yanlış tercihleri ile oyun oturmuyor.Ne yazık ki Mustafa Muhammed harici takımdaki tüm oyuncular(Yaşı ve fiziksel durumu nedeniyle Feguli ve Babel de dahil) yetersiz.

Okan Buruk mental anlamda bu takıma ne verebilir üstad. Yerliler yükselişe geçer desek zaten yerli bir hoca takımın başındayken bu sarmala girdiler. Taktiksel açıdan da zeki ve becerikli bir adam olduğunu düşünmüyorum Okan'ın. Hükümetin takımına yıllardır bir şekilde ligi aldıracaklardı Okan'a kısmet oldu bana kalırsa.
İlk @Mert S. Yüksel 'in postu gördüm ve çok haklı dedim.
o da doğru ama habire torrentle olmaz gibi diyalogların ve haberlerin takıma zarar verdiğini düşünüom, bugünkü homurtularda bunun da payı vardır. okan daha az tartışılacak ve zaman tanınacak biri. ayrıyetten rizede fln bu gibi durumdan takımı alıp mest etmişliği var. torrentte bu tip tecrübe olduğunu sanmıyorum hep üst düzeyde takılmış.
Sonra @Hayri Cund 'un postunu okudum bu da çok doğru dedim. Nasıl bir hale geldik bu sezon.:ayyas:

İddia ediyorum Berkan futbolcu değil. Staddan izleyince daha fenaymış. Topla ilişkisi sıfır. Sahada duruşu sıfır. Pozisyon bilgisi eksi. Pas yok. Zeka yok. 90dk kaldı yine
Aynısını düşünüyorum, canlı izleyince koşu yaptığı yerlere özellikle takıldım pas alsa bile sonrasını getiremeyecek şekilde koşu atıyor garip bir adam.

Okan Buruk mental anlamda bu takıma ne verebilir üstad. Yerliler yükselişe geçer desek zaten yerli bir hoca takımın başındayken bu sarmala girdiler. Taktiksel açıdan da zeki ve becerikli bir adam olduğunu düşünmüyorum Okan'ın. Hükümetin takımına yıllardır bir şekilde ligi aldıracaklardı Okan'a kısmet oldu bana kalırsa.
Okan Akhisarla Türkiye kupası kazandi, düştü denilen Rizeyi ligde tuttu. Başakşehirle Roma, Gladbachlı gruptan çıktı Sporting’e 3-1 kaybedip rövanşta 4-1 yenerek tur atladi.

Üst Alt