⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:25 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Bence baya iyi oynadık olmayan pozisyondan gol yedik bu sezon bu şekilde yediğimiz onlarca gol var. Yani şu maçı normal akışında 3 farklı falan kazanmalıydık ama bu sezon bitmek bilmeyen bir gol şanssızlığı yada beceriksizliğimiz var. Torrent şu 1-2 hafta içinde galibiyet alıp kalırsa cidden takımı geliştirebilir ama sabredilecek mi orası büyük soru işareti.

Domenec Torrent: "Ben geldiğimde de bulunduğumuz pozisyon belliydi. İkinci seviye ligden bir takım bizi eledi. Kulübün ihtiyacı olan şey sakinlik. Islıklamak ve tepki göstermek bize yardımcı olmuyor."

Tuzla’dan 6 yiyen kim. 5 macta 1 galibiyet alamayan kim. 5 maca cikipta galibiyet alamayan tek hoca kim. Orta sahaya gerekli takviyeleri yapmayan kim. Orta sahaya Pulgar’i alip Berkan ve Taylan ile oynamaya devam eden kim.

Bazi yeni hocalar gelir gelmez hemen etkisini belli eder. 5 mac oynadik takimda hic bir ilerleme yok.

Kalite ve özgüven eksikliği olunca sonucu alamiyorsun bugün Kayseri hiçbir şey yapmadı normal şartlarda maç 4-1 falan biterdi ama sen normal olmayınca skorda normal olmuyor maalesef hoca bir kaç galibiyet alıp seri yapamazsa fazla uzun sürmez gönderilir ... Bugüne özel kornerden gol attık bu önemliydi ayrıca kornerlerde organizasyon denememiz iyidi ...

Domenec Torrent: "Ben geldiğimde de bulunduğumuz pozisyon belliydi. İkinci seviye ligden bir takım bizi eledi. Kulübün ihtiyacı olan şey sakinlik. Islıklamak ve tepki göstermek bize yardımcı olmuyor."

Tuzla’dan 6 yiyen kim. 5 macta 1 galibiyet alamayan kim. 5 maca cikipta galibiyet alamayan tek hoca kim. Orta sahaya gerekli takviyeleri yapmayan kim. Orta sahaya Pulgar’i alip Berkan ve Taylan ile oynamaya devam eden kim.

Bazi yeni hocalar gelir gelmez hemen etkisini belli eder. 5 mac oynadik takimda hic bir ilerleme yok.
Tuzla ne abi şaka mısınız ya. Resmi maç mı o. Omar'ı denemek için maç düzenlediler.

Tuzla ne abi şaka mısınız ya. Resmi maç mı o. Omar'ı denemek için maç düzenlediler.
Yani? Ikinci lig takimindan 6 tane yemissin ne anlatiyorsun yav. Yok bir de resmi macta yasansin boyle bir olay.

Bu arada postlarini takip ediyorum da elestiren arkadaslari surekli alintilayip kendi dusuncelerini karsi tarafa aktarmaya calisiyorsun ama burasi forum. Herkesin kendine gore bir bakis acisi ve dusuncesi var. Herkes senin gibi dusunmek zorunda degil, bu konuda anlasalim.

Kalite ve özgüven eksikliği olunca sonucu alamiyorsun bugün Kayseri hiçbir şey yapmadı normal şartlarda maç 4-1 falan biterdi ama sen normal olmayınca skorda normal olmuyor maalesef hoca bir kaç galibiyet alıp seri yapamazsa fazla uzun sürmez gönderilir ... Bugüne özel kornerden gol attık bu önemliydi ayrıca kornerlerde organizasyon denememiz iyidi ...
Kornerden attigimiz golde tam korner organizasyonu olmiyan kornerden geldi

Bu takimda hücum anlaminda bir seyler yapan 3 oyuncu var;

Kerem
Morutan
Mustafa

Bunlar birlikte oynamadigi sürece bir sey olacagi yok. Feghouli-Babel gibi herifleri oynatiyorlar küfür eder gibi.

Bu takimda hücum anlaminda bir seyler yapan 3 oyuncu var;

Kerem
Morutan
Mustafa

Bunlar birlikte oynamadigi sürece bir sey olacagi yok. Feghouli-Babel gibi herifleri oynatiyorlar küfür eder gibi.
Şu ikilinin tek oynama sebebi takımdaki korkaklığı kırmak sanırım. Onu da beceremiyorlar.

Beğenip oynatan varsa da gitsin balıkçılık yapsın bi sahil kasabasında. Meşgul etmesin futbolu.

Yani? Ikinci lig takimindan 6 tane yemissin ne anlatiyorsun yav. Yok bir de resmi macta yasansin boyle bir olay.

Bu arada postlarini takip ediyorum da elestiren arkadaslari surekli alintilayip kendi dusuncelerini karsi tarafa aktarmaya calisiyorsun ama burasi forum. Herkesin kendine gore bir bakis acisi ve dusuncesi var. Herkes senin gibi dusunmek zorunda degil, bu konuda anlasalim.
Yıkıcı yorumlara yapıcı tezler sunmak ne zamandan beri görüş empoze etmek oldu. Algı imparatorluğunda yaşıyor çoğu insan. Yalan yanlış ne idüğü belirsiz bilgi kirliliği içinde her yazılana gaza gelip kulübe, hocaya, oyuncuya sallıyorlar. Sonra bu kafalar maça gidip oyuncu ıslıklıyor. Aşırı rahatsızım bu taraftar kafasından. Aklı başında üyelerin çoğu da rahatsızdır zaten.

Bu sebeple algı içeren, tespit içermeyen, kulüp aleyhinde propagandalara hizmet eden her yorumda görürsün beni evet.

Torrent birseyler katar da durum cok vahim. Surdan bi cikabilsek daha saglikli elestiri yapilabilir. Örnegin bukadar korner variyasonu son 3 senede görmedim.

Bu herif bizi çok büyük ihtimalle küme düşürür yalnız herif o kadar kötü ki Fatih hoca zamanında iyi yaptığımız şeyler bile tepetaklak terse geldi

Üst Alt