SL 21/22 H:26 | Beşiktaş 1-0 Altay | MS | 20 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:26 | Beşiktaş 1-0 Altay | MS | 20 Şubat

Onun bunun çocukları.
Cücü bizim maçta nasıl dakikalarca penaltıyı vermek için uğraştıysa bugün de vermemek için uğraştılar.
Sizin liginize edeyim.

VAR içerden büyük ihtimal talimat bekledi, yoksa pozisyon yüzde yüz penaltı. Penaltı değil diyen handball izlesin.

Buz gibi penaltıyı yediler oyuncu net elle dokunuyor topa ne karar verdiğini anlamadım ben hakemin ofsayt mi verdi ne verdi Galatasaray olsa VAR'a gitmeden penaltıyı verirlerdi şeref yoksunları küme düşüp düşmediğimize bile aldırmadan gözümüzün yaşına bakmazlardı söz konusu tinerciler oldu mu memiktaşımizi üzmeyelim

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakemler yine bildiğimiz gibi. Ligde bizden sonra doğranan ikinci takım zaten Altay. Düşmeyi oyun olarak hak etmeleri böyle dogranmalarını gerektirmiyor. Jk de anca hakemle yürür. Yine hak etmeden üç puan!

Beşiktaş son iki haftada bir puanla çıkması gerekirken hakem hataları sayesinde dört puan aldı. Hakem hataları bizi de küme düşme potasına kadar itti. Böyle lig olmaz olsun

evet pozisyonu tekrar izledim ve can beye yarı katılıyorum. elle oynadığı net olmakla birlikte pozisyon itibariyle penaltı olmadığına kanaat getirdim

yazıklar olsun. adamlar altayın tek pozisyonda net 2 penaltısını vermemiş.
BU ŞARTLAR ALTINDA TR DE FUTBOL ASLA İLERLEMEZ

Üst Alt