SL 21/22 H:26 | Beşiktaş 1-0 Altay | MS | 20 Şubat - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:26 | Beşiktaş 1-0 Altay | MS | 20 Şubat

El topa bile isteye gidiyor ve temas ediyor, biz bunu 2sn'de yavaşlatılmış çekim ile farkederken Var fark edemiyor mu ? Tabii ki ediyor. Neden 2 dk beklediler peki ?
Bu Riva'ya nereden talimat geliyorsa onlara ve varsa ağa babalarına, dipte de talimat alan hakemlere el etek çektirtilemeden bu lig temizlenmez.

Kluplerde de bu güç yok zaten, biraz başını kaldıranın hemen basıyorlar kafasına. Tff başkanından bekleyeceksin düzene başkaldırı hamlelerini ama baştaki adama bakınca diyecek söz de bulamıyoruz. Napalım, oyna devam.

Ben olmayanı yazmam kardeşim. Ne ise odur bizde. El yok, buna el var demeyi ben kendime yakıştıramam keza penaltı varsa yok yoksa var demeyi de. Faulse de fauldür bitti. İster bize ister başkasına. Bu yönden sacmalayanlardan olamam
Renktaş top yön değiştiriyor yahu. Dün de Rize maçında göğüse gelen topa penaltı dedin. Rizeliler bile pozisyonu konuşmadı. Seninle anlaşamıyoruz bu konuda.

Pozisyonu farklı açıdan da gösterdiler Bein'de, oyuncu refleks ile elini uzatıyor ve topa değiyor.zHakem pozisyonu görüyor, avantaja bırakıyor.Sonra iki pozisyon daha oluyor ve penaltıyı es geçiyor.Var'da da iki üç dakika bekliyor pozisyon,temas net ve pozisyon penaltı ancak işin kılıfına uydurmak için avantaj kuralı uygulandı deyip topu saha içi hakemine yıkarlar.Var hakemi kim bilmiyorum ama operasyon yaptığı kesin.Sen gel bak de son dakika, vermezse yine orta hakem vermesin.

VAR’da yaşar kemal uğursuzu varmış. Bizim Altay maçında da bu vardı sanırım. Cücüyü ısrarla izlemeye çağırdı.
Şu VAR konuşmaları keşke yayınlansa ama işlerine gelmez tabiki.
Ama bunların yöneticileri ve başkanı bir maçlarında yanlış bir kart bile verilse bile ekran karşına çıkıp ağlayıp bağırıyorlar. Bizdeki çapsızlar gibi değiller.

Renktaş top yön değiştiriyor yahu. Dün de Rize maçında göğüse gelen topa penaltı dedin. Rizeliler bile pozisyonu konuşmadı. Seninle anlaşamıyoruz bu konuda.
Nerede değişti yön renktaş videoyu izle bari adam çalım atıyor top hareketli zaten oraya gidiyor. Rize pozisyonunu tek açıdan gördüm daha dogrusu net değildi başka da bakmadım o değilse değil eyv

VAR’da yaşar kemal uğursuzu varmış. Bizim Altay maçında da bu vardı sanırım. Cücüyü ısrarla izlemeye çağırdı.
Şu VAR konuşmaları keşke yayınlansa ama işlerine gelmez tabiki.
Ama bunların yöneticileri ve başkanı bir maçlarında yanlış bir kart bile verilse bile ekran karşına çıkıp ağlayıp bağırıyorlar. Bizdeki çapsızlar gibi değiller.
O Bahattin Şimşek'ti.Tescilli olduğu için Başakşehir-FB maçından normal karşılandı ama her gelen Var benzer şekilde davranınca işin b... çıktı iyice.Aciz bir yönetim ve kötü bir takım ile de kaniksanmaya başladı ve artık BJK'nin arkadan itilmesi normal GS'nin katliama uğraması olağan.

Bu sekiztas gecen sene böyle sampiyon yapildi iste. Bu şikeli satilmiş lige birde 400 milyon euro filan bekliyorlar puhahahah ulan bu saibeli lige kim para verir??? Hakem sikesi full her mac. Penaltinin avantaji tek gol atilirsa olur baska türlü olmaz. Bu sikeci saibeli hakemleri federasyonu komple temizlemeli ama kimsede yok o güc.

Temas etmiyor diyenlerin acilen bir göz doktoruna görünmelerini tavsiye ederim. Teması geçtim, top yön bile değiştiriyor, o derece.

Antrenörlerine bak.

"Son dakikadaki pozisyonu net olarak görmedim. Pozisyon beni net olma açısında heyecanlandırmadı. Ekibim ve oyuncuların verilebileceğini söyledi ama daha izlemedim. Hakem arkadaşlarımıza da çok yüklenmemek gerekiyor, bir karar verildi. Belki canımız yandı, net penaltıydı ama bir karar verildi artık. Ama o his bende oluşmadı, kapandı gitti bizim için" dedi."

Bize karsi olsa, orda 5 dakika aglayip, bizi hakemler dogruyor ve bu adam bir daha mac almamali diye zirlardi.

Sahipsiz, gariban Altay yerine başka sıradan bir Anadolu takımı olsaydı bile penaltı çalınırdı. Buna penaltı çalmamak skandal ötesidir. Hata değil, kasıt. Lig değil tiyatro.

Atanmis bi kuruma ve alt kurumlarina atarlanmak en hafif tabirle ÖTLEKLIKTIR. Sorun ülkenin de en tepesinde olan sahis ve onun zihniyetinde.

Geccek insallah. Toz duman olacaksiniz, geccek.

Üst Alt