⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

Haftaya da kazanırsak torrent kalır önümüzdeki sezon da bence de gitmeli ama muhtemelen kadro kuruyorlar şimdiden 40 oyuncuyla görüşme falan hoca değil ama kalacak gibi belki yönetim giderse gider

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bence planlar tam tersi Torrent ile sezonu bitirip sezon sonu kafalarındaki yabancı antrenörü getirmek planları. O yüzden şimdi yollayıp yerli getirmek istemiyorlar. Oyuncularla görüşmede zaten etkili taraf Campos- Sensibile. Yüksek ihtimal sene sonunda Campos'un önereceği birini getirecekler.

Alakasi yok
Kaleciye bakarak vuruyor
İlkinde kaleci ters tarafa biraz geç yatsa bile ayağıyla çıkarırdı. İkincisinde sağa sola sekerken top ağlara gitti, zayıf vuruşa rağmen müdahaleye bile yeltenemedi. Bu penaltıların gol olması kaleciye yazar. Futbol, Tenis gibi sporlarda 'split step' diye bir kavram vardır ve özellikle kaleciler için çok önemlidir...

Millet futbol profesörü olmuş.
Topu görse karpuz diye eve götürecek tipler yorum yapıyor.
Futbol bu penaltida kacar onemli olan onu iceri sokmak.Daha oncede bizde penalti kacirdi ama gitti sampiyonluk macinda Goztepeye cakti.Bugunde en kritik anda 2 tane cakti yok kalecinin malligiymis cartmis curtmus bunlari gecelim.Hali sahada topu kaleye yetistiremeyecek adamlarin boyle elestiri yapmalarida tuaf.

Valla o kadar canımız yandıki hakemlerden. Penaltılarda Belmas hakemin eline saha ortasında para saysaydı bile içime sinerdi bu galibiyet. Resmen ayarlarımızla oynadılar. Kaldı 8 beraberlik. Ligde kalalım hele sonra bakarız herkesin icabına...

Futbol bu penaltida kacar onemli olan onu iceri sokmak.Daha oncede bizde penalti kacirdi ama gitti sampiyonluk macinda Goztepeye cakti.Bugunde en kritik anda 2 tane cakti yok kalecinin malligiymis cartmis curtmus bunlari gecelim.Hali sahada topu kaleye yetistiremeyecek adamlarin boyle elestiri yapmalarida tuaf.
Top kaleye girdi diye öveceksek, burada sayfalarca yorum yapmaya zaten gerek yok. Halı sahada da standart sahalarda da çok penaltı attım, bazen kaçırdım elbette; zaman zaman kaleci oldum, kurtardığımdan fazlasını yedim...Forumda hiç kimse üst düzey futbol kariyeri yapmamıştır muhtemelen. O zaman burada ne diye vaktimizi heba ediyoruz? Eleştirdiğimiz hiçbir futbolcu-TD kadar yetkinliğimiz yok nasıl olsa; foruma filan da gerek yok o vakit..Konuya bu perspektiften bakmanı ve daha relaks olmanı öneririm...

Yalnız bu maçın VAR ını beğendim. Verilen-verilmeyen penaltı ve diğer kararlarda tam isabet tutturdu, gördüğüm kadarıyla. Gündemi çok takip edemedim; VAR kimdi ve neler konuşuldu? Aydınlatabilecek biri varsa çok memnun olurum...

Üst Alt