⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:26 | Göztepe 2-3 Galatasaray | MS | 21 Şubat

haftalardır maç kazanamıyoruz diye kimsenin sesi çıkmıyordu. dün %100 doğru 2 penaltıyla maçı aldık konuşmayan kalmadı. bu bile bu senenin özetidir. it oğlu itler fenere beşiktaşa hakemle kaybedince tek bir kelime edemezler bizim haklı galibiyetimize ağlıyorlar dün geceden beri

Göztepe ezdi bütün maç...

Bu arada Göztepe taraftarına parantez açmak gerekiyor.Bütün maç susmadan desteklediler.

Nestor el maestronun takımı biraz şanssız yoksa çok iyi takımlar aslında
Bu Göztepe küme düşmez, Malatya, Altay, Rize ve Giresun gidici özellikle bu hafta oynanacak Galatasaray - Rize ve Giresun - Göztepe maçlarının sonuçlarına göre küme düşecek 4 takım %90 netleşebilir

Dün akşam maçın tekrarını izledim. Heyecanlı geçtiği icin izleyeyim dedim. Yendiğimizi bilmesem çok küfür ederdim. Bu nasıl bir takım bunlar nasıl adam? Bunlar yeteneksiz eyvallah ama bu kadar da berbat değiller. Bunlar hocaları gitti diye mac satıyor.

Ilk golde Halil adamın peşini bırakıyor müdahale etse pozisyon bitecek. Omer bayram topu alıyor sıkışınca kendini yere atıyor faul alırım diye. Bu ikilinin saçmalığı yetmemiş gibi taylan pastanın üzerindeki çileği tamamlıyor. Ya sen nasıl bir adamsın? Sen geçen sene böyle değildin. Hocan gitti diye mac satıyorsun. O nasıl bir müdahale. Istesen yapamazsın o derece.

60. Dakikada bir pozisyon oluyor top halili önünde kalıyor kaleye gideceği yerde ofsaytta ki Muhammed'e topu atıyor. Bunun açıklaması yok.

Ömer bayramın müdahalesine söylenecek hiç birseyim yok. Bu adamlar derhal kadro dışı kalmalı. Bu kadar kolay olmamalı Galatasaray forması giymek.

Arda hocasıyla foto paylaşır. Çok büyük Galatasaraylisiniz ya! Galatasarayin bu durumda olmasının sebebi o çok sevdiğiniz ovdugunuz hocanızdir. Küme potasına yakın iken sen nasıl böyle bir resim paylasabiliyorsun. Üzüntüden kahrolan taraftar bunların hic birsey umrunda değil.

Babel, feghouli, taylan, omer, halil out. Bu formayı giymemeleri lazım. Emre Kılınç her maç onbirde başlaması gerekiyor.

Bazen Galatasarayi niye bu kadar seviyorum diye kızıyorum kendime. Yıprandık bütün sezon. Önümüzdeki sene inşallah bütün bu çöplerden kurtuluruz.

Beşiktaş Emirhan, ridvani çıkartıyor. Fenerbahce Arda'yi ve cagatayi çıkardı. Bizde kimse yok. Çocuklar oynuyor. Torrent tecrübeli oyuncular oynatmak istiyor puanları toplamak için ama bu arkadaşlar her an patlamaya hazır bir bomba. Hata yapacaksak bırakın gençler yapsın. Bizim alt yapıdan omer bayramı, van aanholtu kesecek bir sol bek çıkmıyor mu?

Bir sözüm de hakemlere: bütün sezon dogradiniz bizi. Bu pozisyonlardan çok daha net olanlari vermediniz. Yine talimat geldi herhalde. Keşke hep böyle dürüst calsaniz da kimse hakemlere sövmese.

Rize maçı önemli. Bundan sonra oyuna bakmam sadece puanları alıyor muyuz ona bakarım. Bu takım 3.5 senedir guzel futbol oynamıyor geri kalan 3 ayda da oynayacağımızi zannetmiyorum.

Torrent efendi dogru onbirleri seçerse bir şekilde gereken puanları alırız.

Dün akşam maçın tekrarını izledim. Heyecanlı geçtiği icin izleyeyim dedim. Yendiğimizi bilmesem çok küfür ederdim. Bu nasıl bir takım bunlar nasıl adam? Bunlar yeteneksiz eyvallah ama bu kadar da berbat değiller. Bunlar hocaları gitti diye mac satıyor.

Ilk golde Halil adamın peşini bırakıyor müdahale etse pozisyon bitecek. Omer bayram topu alıyor sıkışınca kendini yere atıyor faul alırım diye. Bu ikilinin saçmalığı yetmemiş gibi taylan pastanın üzerindeki çileği tamamlıyor. Ya sen nasıl bir adamsın? Sen geçen sene böyle değildin. Hocan gitti diye mac satıyorsun. O nasıl bir müdahale. Istesen yapamazsın o derece.

60. Dakikada bir pozisyon oluyor top halili önünde kalıyor kaleye gideceği yerde ofsaytta ki Muhammed'e topu atıyor. Bunun açıklaması yok.

Ömer bayramın müdahalesine söylenecek hiç birseyim yok. Bu adamlar derhal kadro dışı kalmalı. Bu kadar kolay olmamalı Galatasaray forması giymek.

Arda hocasıyla foto paylaşır. Çok büyük Galatasaraylisiniz ya! Galatasarayin bu durumda olmasının sebebi o çok sevdiğiniz ovdugunuz hocanızdir. Küme potasına yakın iken sen nasıl böyle bir resim paylasabiliyorsun. Üzüntüden kahrolan taraftar bunların hic birsey umrunda değil.

Babel, feghouli, taylan, omer, halil out. Bu formayı giymemeleri lazım. Emre Kılınç her maç onbirde başlaması gerekiyor.

Bazen Galatasarayi niye bu kadar seviyorum diye kızıyorum kendime. Yıprandık bütün sezon. Önümüzdeki sene inşallah bütün bu çöplerden kurtuluruz.

Beşiktaş Emirhan, ridvani çıkartıyor. Fenerbahce Arda'yi ve cagatayi çıkardı. Bizde kimse yok. Çocuklar oynuyor. Torrent tecrübeli oyuncular oynatmak istiyor puanları toplamak için ama bu arkadaşlar her an patlamaya hazır bir bomba. Hata yapacaksak bırakın gençler yapsın. Bizim alt yapıdan omer bayramı, van aanholtu kesecek bir sol bek çıkmıyor mu?

Bir sözüm de hakemlere: bütün sezon dogradiniz bizi. Bu pozisyonlardan çok daha net olanlari vermediniz. Yine talimat geldi herhalde. Keşke hep böyle dürüst calsaniz da kimse hakemlere sövmese.

Rize maçı önemli. Bundan sonra oyuna bakmam sadece puanları alıyor muyuz ona bakarım. Bu takım 3.5 senedir guzel futbol oynamıyor geri kalan 3 ayda da oynayacağımızi zannetmiyorum.

Torrent efendi dogru onbirleri seçerse bir şekilde gereken puanları alırız.
Gençler oynasın tamam da kereme alt lig oyuncusu deniyor hocam. Gruptan çıkıyoruz takımlar kolaydı deniyor

Dünkü maçta Torrent'in GALATASARAY'ı tanımadığı ortaya çıktı. GALATASARAY kazanmak için oynar. Gol atması gerekiyorsa maçın sonlarında iki hatta üç forvete döner.
İki maçtır Gomis ve Mohamed birbirlerinin yerine oyuna giriyorlar. Bazı maçlarda ikisi aynı anda sahada olmalı, bazılarında da maçın son bölümünde yan yana oynamalı.
Ömer, Taylan, Babel üçlüsünün oynamasına da anlam veremiyorum hala. Yerli kontenjanı zorluyorsa Emre Kılınç var kenarda, ona ver formayı. Ömer'in sahada nasıl şuursuz dolaştığını hepimiz gördük. Bir pozisyonda topa nasıl vurulacağını bilmediği için kendi kalesine bile atabilirdi. Taylan desen ikili mücadelelerde hiç yok. Eskiden böyle miydi bu çocuk? Her yerde basıyordu. Belli ki kafaları karışık. Bu halde takıma katkı veremezler. Yerlerine koyacak başka adam olmasa bile oynatmamak gerekir. İlk 11'de üç yerli olarak Emre Kılınç, Halil, Kerem oynar her koşulda. Oyuna sonradan birileri girecekse Berkan girer, başka da yerli hamlemiz yok maalesef. Zaten gerek de yok bu aşamada. 4 yerliyi üçlü rotasyona sokarak oynatacağız mecburen.

Gecen sezon sampiyonluk maci malatyaya karsi 1 0 geriye düsüyoruz yumurta kapiya dayaninca saldir babam saldir. Aynisi bu mac icin gecerli. Bastan oynasani su oyunu, bu takimdaki en büyük tuhaflikta bu.

Üst Alt