⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat

umarım öyle olur ancak ben inat için bile olsa beşiktaşın 1 sezon tutmaya çalışacağını düşünüyorum.

bence burada bizim hatamız çok büyük ama artık yapılması gereken iki işlem var.
1-gedson hazır değil deyip reddedeni kovmak
2-ahmet bulut denen ..... ile bir daha hiç bir iş yapmamak.(rizeye ahmet bulut önermiş)

ben baskan olsam o gedson hazir degile bugün sorardim hani hazir degildi gedson diye.

sonrada kovardim.

2 asist yapti diye Feguliyi ovecek degiliz.Fegin kalitesini kimse tartismiyo zaten.Bi mac asist ve gol atiyo sonra 10 mac ortalarda yok.spor yorumculari cok bos yapiyor.Ilk 2 sene ligin 2.devrelerinde iyi oynuyordu sampiyonluk getiriyordu.Simdi onu bile yapamiyor.Arada 1 mac veya 2 mac cikiyor sonra 5 mac Feg yok ortalikta Bu yuzden Torrenti elestirmem.

Ulan Gedson'u izlemekten maça konsantre olamadım.

Ha Rize'de oynarken hiç koymuyor ama Bjk'ye geçince acayip koyacak.

Tüm maç bunu düşünmekten kendimi alamadım. Bu transfere bitiremeyen herkesin Allah belasını versin.

Yüzyılın fırsatı kaçtı resmen. Kaçmakla kalmadı direkt rakibimize altın tepsi ile sunduk.

Eksileri konuşacak olursak:
-Bu takım her hafta gol yiyor ilginç tarafı rakip pozisyona girmese de gol yiyor tabi jeneriklik gollerde atıyorlar
-Pres yaparken takımda kopukluklar var
-Orta sahada Berkan - Taylan tercihinde ısrar etmesi
-Takım gol kaçırma sorunu devam ediyor
-Oyuncular üzerindeki baskının devam ettiği gözüküyor

Artıları konuşacak olursak:
-Fiziksel olarak her geçen hafta çok daha iyi hale geliyoruz en azından takım 90 dakika tempo yapabiliyor tabi boşa yapılan boşa yapılan tempo da var
-Son 2 haftadır oyuncu değişikliklerini ve rotasyonu bir şekilde doğru yapar hale geldik.
-Takım çabalıyor bugün ki 2 gol de kurulan pas istasyonları iyiydi
-Umarım bu maç oyuncuların psikolojik olarak rahatlaması ve Konyaspor maçında o rahatlıkla oynamaları olur
-Son 4 maçtır maçın içinde skor olarak geriye düşmemize rağmen en azından 8 puan aldık bence bu da olumlu sayılır.

Sonuç olarak:
Önümüzdeki 2 haftalık süreçte oynanacak futbol geleceğe ışık tutacaktır 2-3 maç öncesine bakarak biraz toparlamışa benziyoruz bence takım rahatladıktan sonra daha da başarılı olabilir. Hocanın halen bir şeyleri kanıtlaması gerekiyor kanıtlayacaksa önündeki 5 maçlık süreçte kanıtlayacak ışık olmazsa sezon sonuna kalmadan yollanmalı eğer ki başarılı olacağının sinyalleri olursa sene sonu Campos ve Sensibile tarafından karar verilir.
Bu eksilere Boey'i eklerim. Omar'in orda isi yok.

61fad73986b24a18d0375f1e.jpg

Arkadaşlar bu Gomis'in kaçırdığı penaltıda kaleci topa vurulmadan hemen önce sol ayağını çizginin birkaç santim ilerisine basıyor diye gördüm maç esnasında gösterdiler sonra bir daha göstermediler, penaltının tekrar edilmesi gerekmiyor muydu? Siz de gördünüz mü?

Üst Alt