⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:27 | Galatasaray 4-2 Rizespor | MS | 27 Şubat

benimde aklıma direkt o geldi çok öyle köşeye giden top çıkarmışlığı var parmaklarının ucuyla. ikinci golü yerdi ama.

İkinci gol defans hatası zaten bomboş vurdu adam ama şansıda yaver gitti. Muslera olsa o da yerdi muhtemelen ama kurtarma olasılığı daha fazlaydı. Pena susmaları iyi olan bir kaleci. Boyunun dezavantajını da çokça yaşayacaktır.

Simdi Konyadan 1 puan alip Varimizi yogumuzu verip tinercilere saplama vakti o zaman sezon bizim icin biter.Barcelonadan Hafif skorlu yenilgiler alsak yeter.

Attigimiz 2 goldede Berkan ve Taylanin katkilari var 10 numara dedigimiz Cicaldaou ortalarda yok.Gercekten en kotu transferimiz Cicaldaou bence .

İkinci gol defans hatası zaten bomboş vurdu adam ama şansıda yaver gitti. Muslera olsa o da yerdi muhtemelen ama kurtarma olasılığı daha fazlaydı. Pena susmaları iyi olan bir kaleci. Boyunun dezavantajını da çokça yaşayacaktır.
Eski Muslera kurtarırdı şimdiki değil. Fenerbahçe maçında Mesut'tan yediği golü izleyin dediğimi anlarsınız. Daha Mesut topa vurmadan yere çömelmişti Muslera.

Ligin en en kotu 2 takimina karsi oynadik ve kazandik.Konya ve Bjk macinda ne durumda oldugumuzu gorecegiz.Torrent ilk geldiginde cok pozisyon veriyorduk ama 3 mactir o kadar pozisyon vermiyoruz.Buna bir +yazarim

Torentte sanırım kafasındaki temel futbolu yani benimsediği futbolu komple oynatmayı bu sezon vazgeçti,maçı direkt kazanma için en hızlı şekilde oynamayı uyguluyor veya ben yanlış gözlemliyorum,rize ve göztepe maçında geriden paslarla çıkıp atak yapıp veya taylanın o meşhur top kaptırdığı durumları ne taylanda ne stoeplerde ne de orta saha oyuncumuzun hiç birinde görmedim.seninde dediğin gibi pozisyon vermedede eskisi gibi cömert değildik .bu artılar var aklımda benim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hem kereme laf atiyor hem penalti verilir diyor erman toroglu. Nasil bi celiski bu. Birde kerem okadar art niyetli olsa hatay macinda 100 de 100 darbe olan pozisyonda kendini yere atar. Artik biyerlerde oda hakkini aramasi gerektigini anladi, yok kaleci dengemi bozacak, ben ayakta kalmaya calisacagim, yok öyle bi dünya.

Dar alanda uzun zamandır bu kadar güzel organizasyonla gol attığımızı hatırlamıyorum pasların hızı, top kontrolleri, son vuruş her şey mükemmel olmuş bu gol birazda 2005-06'da Gerets dönemi gollerini hatırlatıyor genelde Ilıç organizasyonu kuruyor 3-4 pas hızlı pas bağlantısıyla golü atıyordu. Bu tarz gollerin verdiği keyif 30 metreden 90'a atılan gollerden daha çok keyif verir hele ki 86'ncı dakika da doldur boşalt yapmak yerine panik olmadan da yapılması ayrı değer katıyor. Umarım son olmaz ilki bu olur.

Üst Alt