⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:30 | Gaziantep FK 3-1 Galatasaray | MS | 20 Mart

Ne yapıp edip kazanmalıyız. Türk ligi bu bir bakmışsın ilk 5 in içinde yer alıriz. Asıl önemli olan torrent hoca kalacaksa, ve oynatmak istediği sistem herneyse seneye kalması kesin olanlara bu kalan maçlarda sistemini asilasin. Yönetimde üzerine düşeni yapıp eksik yerlere oyuncuları alsın. Öyle alt yapı filan olmaz. Çunki bizde öyle bir yapı yok

bu maç kritik eğer ilk 5 zorlayacaksak

3 puan alamazsak bundan sonra alt yapı çocuklarınından 1 2 koyup sezonu bitirelim

3 puan alırsak bu hafta üstümüzdeki bütün takımlar birbiriyle oynuyor

özellikle beraberlikler çok işimize gelecektir

Beşiktaş-Barca maçlarından sonra asıl sınav maçları geliyor. Derbileri ve avrupa maçlarını genelde iyi oynuyorduk orta ve alt sıra takımları tarafından şamarlanmamız bir son bulacak mı bakalım. Antep-Karagümrük-Malatya ve Altay maçları kritik. Fenere saplarız yine.

11 maç kaldı sanırım f5 maçını zaten yedirmezler bize onun dışında 9 maçlık bi galibiyet şart.1 tane de beraberlik hakkı olabilir.60-65 arası tamamlayabilirsek tahminimce 5. bitirebiliriz kısmetse.benimkisi tahmin gerçeği elbette ALLAH bilir

Beşiktaş-Barca maçlarından sonra asıl sınav maçları geliyor. Derbileri ve avrupa maçlarını genelde iyi oynuyorduk orta ve alt sıra takımları tarafından şamarlanmamız bir son bulacak mı bakalım. Antep-Karagümrük-Malatya ve Altay maçları kritik. Fenere saplarız yine.
duran toplarda ALLAHA şükür nazar değmesin artık gayet iyiyiz,dün barcayada cicanın kornerden asistine marcaoyla sonuçlandırdık,kapanan takımlara karşı çok çok büyük silah,ayrıca antep maçında bırakalım ilk yarı üstümüze gelsinler biz katı savunmayı yapıp hem dinleniriz hem rakibi yorarız ikinci yarı (normalde eskisi gibi değiliz artık sağlam ayakta duruyoruz son bölümlerde ve bu çok çok önemli bi avantaj) diri şekilde rakibi boğabiliriz hele ki ilk yarı katı savunmayla gol bulup ilk yarı önde bitirmişssek dahada kaymaklı olabilir bizim adımıza.

bi iyi yön daha var tr ligine göre iyi diziliyoruz ve top kaptıktan sonra daha kaliteli hücum yapıyor ,hücum oyuncularımızı topla buluşturabiliyoruz.artık avrupa maçıda yok ki konya maçındaki gibi sallamamazlık edelim.

uygulanacak şey çok basit,ver topu antep oynasın ,kendini bişey yapıyor sansınlar ,sende uyutarak tokatla gitsin.

o zaman f5 maçını yedirmeyeceklerini hesaba katıp birde beraberlik verirsek,sezonu 60 puanla tamamlayabiliriz ve bu bizi avrupaya gene götürebilir ,konferans sanırım.ordan kupa kaldırmak kısmet olursa hem deli puan hem fena sayılmayacak para elde edilebilir kısmetse.avrupa olmasada sağlam bi yapılanmayla lige odaklanırsak ciddi bi takıma sahip olabiliriz ALLAHın izniyle.

Barcelona maçları gibi maclardan sonra gelde boyle kiytirik rakiplere karsi hazirla kendini. Ben bile kendimi pek veremiyorum, oyuncular tamamiyla 'hadi lan' moduna girse yeridir. Profesyonelligi birakmamak gerek
Tam hocamızın teknik direktörlüğünü göstereceği maçlar bunlar.Taktik yanında mental açıdan etkilerini de görebileceğiz.Fener maçını hiç düşünmüyorum bile,bu maç ve milli ara sonrası Karagümrük maçında göstereceğimiz performans çok önemli bence.

sevgili forum yöneticileri, benim rütbem ne zaman yükselecek? Foruma 2011 kayit oldum ve her yil aktifim. Benim Avatarda GSC Efsanesi yazmasi gerekmiyor mu?

not: zaten moralim dünden beri bozuk ein azindan bu biraz teseli eder.

saygilar

Üst Alt