⚽ SL 21/22 H:4 | Trabzonspor 2-2 Galatasaray | MS | 12 Eylül - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Leblebi gibi adam gecen Morutanin yerine Leblebi gibi top ezen Babel girerse boyle olur.Babelin top yaninda geciyor umrunda degil Morutan topu kazanmak icin kosuyor hic degilse.Bu sene Bu Babel bizi fitik edecek.Birde Musleranin suna uzun oynamasi yok mu beni dellendiriyor

LEVENT TÜZEMEN: tüylerim diken diken oluyor aytac oyuna girince. bir oyuncu bu kadar agir olur mu?
Ağır olmayan oyuncu mu var. Takımın yarısından fazlası ağır oyuncu. Ondan sonra neden koşmuyorlar.Neden tempo yok.Bir tane oyuncu buluyorlar onu günah keçisi yapıyorlar.

Biz takım olarak doğru savunmayı yapamıyoruz. Sahaya rezalet yayılıyoruz.Kapanmayı anlarımda yahu orta sahanında gerisinde kapanma yakışıyor mu Galatasaraya.
Neymiş aytaçı bu açığı kapatmak için oyuna almış.Yahu sen sahaya 10 tane aytaç al bunu takım olarak yapamadıktan sonra hiçbir halta yaramaz..

Leblebi gibi adam gecen Morutanin yerine Leblebi gibi top ezen Babel girerse boyle olur.Babelin top yaninda geciyor umrunda degil Morutan topu kazanmak icin kosuyor hic degilse.Bu sene Bu Babel bizi fitik edecek.Birde Musleranin suna uzun oynamasi yok mu beni dellendiriyor
Babele suç bulmayın yahu adam silah zoruyla mı oynuyor, gir diyo imparator o da giriyor oyuna, napsın girmesin mi. Babele kızmayın gidin onu oynatana kızın.

Galatasaray savunma yapmaz
Eğer 2-1 öndeysen hücumcu çıkarıp savunmaya yönelik orta saha almazsın aynı mevkiden berkanı çıkarır taylanı felan alırsın

Ben sanirim ilk defa 2. yarıya skoru korumak adına iyi giden takımı hemde bu kadar net yanlış bir değişiklikle bozarak başlayan bir Terim gördüm hayatimda. Hadi illa bu yanlis hamleyi yapacaksan cikacak adam Morutan'da değil Kerem olmaliydi. Duble yanlis bir iş var burada maalesef.
Ah hocam ah, hakkaten beklentim yokken acaip canım sıkkın.
Takım umut veriyor en azindan da onunla teselli buluyorum.
Insallah şu ilk yaridaki oyunu 2. yarilarda da tez zamanda görürüz.

Ben sanirim ilk defa 2. yarıya skoru korumak adına iyi giden takımı hemde bu kadar net yanlış bir değişiklikle bozarak başlayan bir Terim gördüm hayatimda. Hadi illa bu yanlis hamleyi yapacaksan cikacak adam Morutan'da değil Kerem olmaliydi. Duble yanlis bir iş var burada maalesef.
Ah hocam ah, hakkaten beklentim yokken acaip canım sıkkın.
Takım umut veriyor en azindan da onunla teselli buluyorum.
Insallah şu ilk yaridaki oyunu 2. yarilarda da tez tamanda görürüz.
Kasımpaşa maçının da içine sıçtı imparatorumuz, gerçi sıçmadığı maç yok ta … neyse

Marcaonun dönmesi mi hocam ? Görürsün bak 5 hafta sonra kadroda. Bu şekilde olmaz çünkü. Lyundama ile geçmez bu sene maalesef
Tamam 5 hafta sonra okey de acilen dönemez onu demek istedim. Bana kalsa 3'lü defans oynatırdım sağ stoper nelsson sol stoper marcao ortasına da süpürücü sadece topu karşılayacak ilk hamle oyuncusu luyindama oynat en azından defansta çok adamın olur.

Takim mac kazanir kotuyduk rakib iyi degildi denir. iyi oynayarak kazanir rakip bizim seviyemizin altinda denir.Takim iyi oynayarak puan kaybeder.Cok kotuyuz denir.Bence siz ya Galatasarayli degilsiniz yada dikkat cekip kendinizi adam yerini koydurmaya calisiyorsunuz.Adamin psikolojisini bozarsiniz ananisini satayim .Bu lafim durmadan negatiflik yayan adamlara

Tamam 5 hafta sonra okey de acilen dönemez onu demek istedim. Bana kalsa 3'lü defans oynatırdım sağ stoper nelsson sol stoper marcao ortasına da süpürücü sadece topu karşılayacak ilk hamle oyuncusu luyindama oynat en azından defansta çok adamın olur.

Yapma renkdas. Bu kadro 3'lü oynarsa kepaze oluruz. Onun icin en azindan kalburustu ve oyun akli olan beklerin olmasi lazim. Biz de yok

Takim mac kazanir kotuyduk rakib iyi degildi denir. iyi oynayarak kazanir rakip bizim seviyemizin altinda denir.Takim iyi oynayarak puan kaybeder.Cok kotuyuz denir.Bence siz ya Galatasarayli degilsiniz yada dikkat cekip kendinizi adam yerini koydurmaya calisiyorsunuz.Adamin psikolojisini bozarsiniz ananisini satayim .Bu lafim durmadan negatiflik yayan adamlara
Yahu deplasmanda Trabzonu elimizden kaçırmışız onun derdindeyiz, sen ne anlatıyon aga, oturup şükür mü ediyon napıyon, kalkıp halay mı çekelim, çekince has Galatasaraylı mı olmuş olacaz, adam olmak için burda dikkat mi çekmeye gerek var hayırdır ?

Üst Alt