⚽ SL 21/22 H:5 | Galatasaray 0-1 Alanyaspor | MS | 19 Eylül - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:5 | Galatasaray 0-1 Alanyaspor | MS | 19 Eylül

Florya'da Lazio maçı öncesi olan ciddiyet bu maç öncesi de olsaydı muhtemelen net bir galibiyet alırdık, son zamanlarda önemli maçlarda istediğimiz skorları almamızın asıl sebebi bu ciddiyet.

Takım artık hedef maç koyup öyle gidiyor yarın bjkyi yeneriz ama dandik bi Anadolu takımına yeniliriz bu özellik fbden geçti bize eskiden böyle değildik bu hedef maç kafasıyla şampiyon olmak mümkün değil fb gibi sürünürüz anca.

Takım artık hedef maç koyup öyle gidiyor yarın bjkyi yeneriz ama dandik bi Anadolu takımına yeniliriz bu özellik fbden geçti bize eskiden böyle değildik bu hedef maç kafasıyla şampiyon olmak mümkün değil fb gibi sürünürüz anca.

Büyük takım özelliğini kaybediyoruz gerçekten. Anadolu takımları gibi önemli maçlara hırslı çıkıp bir sonrakinde sürünüyoruz. Lider futbolcu eksikliğini hissediyoruz. Genç transferleri yapmamız doğru ama 1-2 tane liderlik yapabilen adam da lazım. Tabiki Feghouli ve Babel gibi bitik adamlar değil.

Büyük takım özelliğini kaybediyoruz gerçekten. Anadolu takımları gibi önemli maçlara hırslı çıkıp bir sonrakinde sürünüyoruz. Lider futbolcu eksikliğini hissediyoruz. Genç transferleri yapmamız doğru ama 1-2 tane liderlik yapabilen adam da lazım. Tabiki Feghouli ve Babel gibi bitik adamlar değil.
Bu kadronun en büyük eksiği o zaten, sahadaki 11 futbolcu genç olacak diye bir şey yok 2 tane tecrübeli denilebilecek kaliteli ayağı bu kadro taşırdı şimdi herkesin birbirine baktığı bir kadro oluştu ister istemez.

Alanyaspor’a son 4 lig maçının 3’nde yenilmişiz, 2 Türkiye kupası eşleşmesinin 2’sinde de elenmişiz. Rizespor’la birlikte başımızın belası takımlardan birisi.

dün 2. yarı izlemeyi bıraktım, zaten sonra gol yemişiz. adım gibi emindim galibiyet alamıcamızdan. ama beraberlik olur diyordum. gol yemeyi bi şekilde başarmışlar bravo

Ts ile Lyon'a yenilip Alanya'yı 3-0 falan yenseydik bu kadar tantana olmayacaktı bence

Güçlü takıma yenilince sorun yok takım daha genç ve yeni toparlarız gözüyle bakılıyor ama güçsüz bir takıma yenilince bitmişiz ölmüşüz gibi davranılıyor

Taraftar psikolojisi çok değişik

Dün maçı izlemek için stada gidenlere üzüldüm, biz ekran başında kahrolduk ama kanal değiştirince rahatlayabildik adamlar 5-6 saat kahır çektiler maç izlemek için. Sonrada suçlu taraftarmış, oyuncuyu taraftar nasıl yuhalarmış. Yuhalar kardeşim o taraftarın hakkıdır bu rezil oyunu seyretmrk zorunda bırakıldılar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sefer en buyuk sansizligimiz alanya gibi güçlü ve iyi bi takimla yorgun ve aynı kadroyla oynamak oldu.bu takim daha cok yeni,sabretmemiz şart

Üst Alt