⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül

Igrenc tarafar profili. Size yetenekli oyuncu yaramaz, size yasli bir senelik performans verebilecek gunu kurtamak icin alinan, 3 sene 2,5 milyondan baslayan kontraktli yildizi sonmuz oyuncu lazim. Onyekuru'yu ararken bu arada hangi ara Morutana laf atma geregini buldunuz o da buyuk bir soru isareti. Yukaridaki uyelerinin bu arada Galatasarayliligini sorgularim ve tartismaya acik degilse en azindan futbola cok uzak uyeler.

Sen kimsin de benim taraftarligimi sorguluyorsun? Sen kimsin de bana igrenc taraftar profili diyebiliyorsun? Haddini bil duzgun konus.Anan baban cocugun arkadasin yok karsinda senin.Yazdiklarimi begenmeyebilirsin ki en dogal hakkin,ancak benim yazdiklarima karsilik beni igrenc taraftar profili olarak nitelendirip Galatasarayliligimi sorgulamak senin ne haddine.Sen kimsin?Ayrica senin beni igrenc taraftar profili olarak nitelendirmenin hic bi karsiligi ya da onemi yok.Bu dusunceyi kendi kafanda dusunmen muhim degil ancak bunu forumda bana veya baska bi kisiye yazma hakkina sahip degilsin.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt