⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:7 | Galatasaray 2-1 Göztepe | MS | 26 Eylül

Devre arası hoca değişiminin çok taraftarı değilim açıkçası - bu kadar genci aldıran adam ise FT - bizi deli etsede sezonu bitirmesi gerekir.

Bu takımda aslında çok büyük eskik olan Barış Alper Yılmaz ve Boey var ... resmen hareketli kanat için kilit isimler bunlar.

Teknik olarak bence yetersizinde çok altında bir teknik ekibimiz var ama en kötü senaryoda bile sezon sonunu görmek lazım. Bu kadar kırılganlık varken yeni krize ihtiyacımız yok diye düşünüyorum (bende istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum FT'nin ama sabrediyorum bahsettiğim açıdan)

Asunçao'yu tamamen kayseri maçı yuznden oynatmamış bana göre - taş devri mantığı hareketler. berkanla sal bakalım? Karşında dişli rakip yok.

Göztepe ligin en kötü 3. takımı - alanya seni dağıtmış evinde ...kayseri yoketmiş...göztepe zorlamış....Rize 1 puanlı EN KÖTÜ takım ama sıf oğulcan olayı yüzünden gaz olacaklardır.

Anormal derecede idamndır odur budur çok çalışıltırılması gereken işler var - takım kimyası yerlerde , hatta yok gibi bir şey.
Yeni teknik direktöre karar verip devre arası getirmek lazım. Yeni gelen en azından Nisan ayında bir transfer raporu oluşturacak zaman bulur. Transferleri de Haziranda bitirirsek yeni hoca için gerçek bir fırsat yaratmış oluruz. Muslera dahil takımda 3 sezon ve üzeri süredir oynayan ve işe yaramayan herkesi değiştirmek gerekiyor.

Yeni teknik direktöre karar verip devre arası getirmek lazım. Yeni gelen en azından Nisan ayında bir transfer raporu oluşturacak zaman bulur. Transferleri de Haziranda bitirirsek yeni hoca için gerçek bir fırsat yaratmış oluruz. Muslera dahil takımda 3 sezon ve üzeri süredir oynayan ve işe yaramayan herkesi değiştirmek gerekiyor.

Kesinlikle katiliyorum. Bu arada George Fisher dikkatimi cekmedi değil.

Morutzan 5 para etmez
Senelerce Onyekuru'yu kiralayip 3 milyona bonservisini aldirmayan adam kimse kafasina sicayim onun.1 tane dripling yapip adam gececek oyuncu yok takimda.Morutan midir nedir Onyekuru'nun ayakkabisini tasiyamaz anca top ceksin saga sola baska bi numarasi yok.Koskoca Galatasaray'i vasat bi takima cevirdi utanmaz herifler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Igrenc tarafar profili. Size yetenekli oyuncu yaramaz, size yasli bir senelik performans verebilecek gunu kurtamak icin alinan, 3 sene 2,5 milyondan baslayan kontraktli yildizi sonmuz oyuncu lazim. Onyekuru'yu ararken bu arada hangi ara Morutana laf atma geregini buldunuz o da buyuk bir soru isareti. Yukaridaki uyelerinin bu arada Galatasarayliligini sorgularim ve tartismaya acik degilse en azindan futbola cok uzak uyeler.

Gelen kötü sonuçlar ve taraftarın tepkisi takımda özgüven sorunu yaratmış bunu maç bitiminde Nelsson'un sevincinden anlayabilirsiniz.

Takım bugün umduğumuz gibi 3. bölgeye kolay indi lakin o son sihirli dokunuş bir türlü gelmedi. Pas ve oyun tercihlerimiz hep hatalıydı yoksa bu maçı erkenden koparmamız içten bile değildi.

Çok basit top kayıpları hala devam ediyor ve sette bu takımın hiç şansı yok yine hızlı hücum sayılabilecek şekilde Morutan ile golü bulduk diğeri zaten uzun menzil şut. Bundan dolayı takımın önde agresif olmadığı her maç sorun yaşarız.

Takımın net bir kanat ve 6 numara ihtiyacı var. Umarım tepeden kopmadan maksimum 3-4 puan geride girerek Ocak ayına kavuşuruz.

Üst Alt