⚽ SL 22/23 H:11 | Galatasaray 2-2 Alanyaspor | MS | 23 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rahat maç olur diye düşünüyordum ama Kayseri maçında bu kadar rezil bir futbol beklemiyordum. Bunda da ıkına ıkına bir maç olacak belli ki. Oynayacak isimlerden çok da önemli değil Kayseri maçındaki gibi oynayacaksak. Sadece Rashica ilk 11 olmalı ve Sergio ilk 11'e dönmeli bunu diyebilirim. Forvette kimin oynayacağı konusu ise koca bir kara delik.

Yeneriz.

Bir Onyekuru şifa olurdu şu takıma ya. Çok saçma bir hata yaptık burada... Kanatlar, bekler lig için yeterli kalitede değil. Hızlı, akan adamımız eksik. Bu hata umarım pahalıya patlamaz. Umarım son kaybımız Kayseri maçı olmuş olur. Hadi be. Üzmeyin bizi.

Kazanırız veya kaybediriz bilemiyorum ama bu hocadan iyi bir takım beklemiyorum artık, kazansak bile güç bela kazanıyoruz

Rahat maç olur diye düşünüyordum ama Kayseri maçında bu kadar rezil bir futbol beklemiyordum. Bunda da ıkına ıkına bir maç olacak belli ki. Oynayacak isimlerden çok da önemli değil Kayseri maçındaki gibi oynayacaksak. Sadece Rashica ilk 11 olmalı ve Sergio ilk 11'e dönmeli bunu diyebilirim. Forvette kimin oynayacağı konusu ise koca bir kara delik.
Hoca maça çıkacağı kanatlara veya ileri ortasahaya göre karar vermeli ama pek kadro çıkarmayı beceremediği için, ümidim yok.

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Dubois
Torreira Oliveira
Yunus Yusuf Kerem
Mertens

Pas oyunu oynamalıyız, Forvetlerimizin hiç birinden tam katkı alamıyoruz orada Mertens'i kullanıp mobil bir oyun anlayışı düşünebiliriz. Kazımcan bu seviyede biraz eksik kalıyor Dubois'in hem oyun bilgisi hemde tekniği yüksek sol bekte onu kullanmaya devam edebiliriz bence. Rashica baya etkiliydi onu da kesinlikle kullanmamız gerekiyor.

Son düzenleme:
Üst Alt