⚽ SL 22/23 H:11 | Galatasaray 2-2 Alanyaspor | MS | 23 Ekim - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezona dair en çok üzüldüğüm maç bu maç diyebilirim.Ne güzel havayı yakalamışız 2-0 olmuş daha sonrasında hakemin doğramasıyla beraber skor 2-2'ye geldi.Daha sonrasında ise belki de şampiyonluğumuzu getiren o 14 maçlık galibiyet serisi geldi..

Şampiyonluğun dönüm noktalarından. Rashica bu maçla birlikte düzenli oynamaya başlamıştı. Yunus, Kerem kanatlarıyla devam etseydik büyük ihtimal geçen sene gibi olurduk.

Bu macta baya kendimi kaybetmistim, sinirden deliye dönmüstüm. Etraftaki 2 3 fenerli biz Galatasaraylilara hakem katliami konusunda inceden hak vermekle birlikte iclerinden gecirdikleri o gizli "oh olsun serefsizler beter olun" seslerini duyuyordum nerdeyse.... ama sonra tabi isler degisti 14 maclik seri bi taraflarina kacinca mosmor oldu alcaklar

Her şerde bir hayır vardır lafının tarifi gibi bir maç. Bu maçtan sonra oyun tarzı, birliktelik ve hırs oluştu takımda. Hakemleri de yenmek gerekliliği oyuncuların da kafasında yer edindi.

Üst Alt