⚽ SL 22/23 H:13 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mertens yerine berkanı oynatıp emin yerine ross'u oynatsak nasıl olur üstat?
Aslında oldukça mantıklı ama Okan hoca biraz ezber kadro oynatmaya yatkın bu yüzden düşük olasılık gibi bence. Ross'a kupa maçında tekrar şans verilmesi lazım maç eksiği olan bir oyuncu sonuçta. Emin iyi kötü bu sene 5 maç falan oynadı galiba bu açıdan avantajlı ama Ross'un sahada duruşu baya iyiydi oynadığı maçta. Berkan yerine böyle bir maçta Mertens bence biraz daha iyi seçenek ama Ross-Emin değişikliği için değebilir buna.

Aslında oldukça mantıklı ama Okan hoca biraz ezber kadro oynatmaya yatkın bu yüzden düşük olasılık gibi bence. Ross'a kupa maçında tekrar şans verilmesi lazım maç eksiği olan bir oyuncu sonuçta. Emin iyi kötü bu sene 5 maç falan oynadı galiba bu açıdan avantajlı ama Ross'un sahada duruşu baya iyiydi oynadığı maçta. Berkan yerine böyle bir maçta Mertens bence biraz daha iyi seçenek ama Ross-Emin değişikliği için değebilir buna.
emini oynatsak bile mertens yerine başka birini oynatmalıyız bence. mertensi severim gelmesini de çok istedim ama oynadığı maçlarda 1-2 hareket dışında kopuk oynuyor çoğu zaman fiziği yetmiyor gidemiyor. şuanki haliyle son 20 30dk girse daha bir fayda alırız gibi ama okan hoca da oynatıyor ısrarla

stadn yarısı boş olacak muhabbeti ne?ceza alanlar olmuş ben orayı kaçırdım, kombineyi devreden gelemiyor mu

Boey dışında kadroyu değiştirecek gibi durmuyor. En azından Mertens'i kesip Berkan veya Mitçö yapması lazım.

Okan Buruk: "Kerem, kart sınırındaydı. İlk yarıda oyun olarak istediğimiz yerde değildi. Burada hem onu karttan korumak hem de Barış'ı sahaya atmak istedik."

Üst Alt