⚽ SL 22/23 H:13 | Galatasaray 2-1 Beşiktaş | MS | 5 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
wn1xejov.jpg

Berkan :(

Kazimcan donuyor mu ki ?

macın 3 gün sonrasında uranusyen tutulma var.okan ya gider ya da yükselir:crushed: macın haritası da bişey vadetmiyor GS adına.hatta hakem ve vardakiler alanya macındaki gibi canımızı yakmaya çok müsait,gerçi her maç aleyhimize.buna alıstık.yeni bişey değil

kaliteli futbolcularımızın ayagına bakıyor bu maç.beklentim yok.ya berabere ya yenilgi olur

Muslera
Boey Nelsson Emin Dubois
Torreira Berkan
Rashica Oliveira Kerem
İcardi

Mertens babayı yedim ama Boey Dubois ve Rashica üçlüsünden bir tanesi dahi yedek kalmayı haketmiyor.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Berkan zayif halka iste... Dubois-Boey'den birini kesip ki Nkodou karsisinda sanki Boey daha iyi durur gibi, ortada Midtsjo kullansak daha mi iyi olurdu Mertens yerine ? Ortasahayi bu tip maclarda alan macida aliyor genel olarak (futbol sansi disinda).

Kral ben Dubois Boey kullanmak için ortaua Berkan yazdım zaten.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Iyi de Berkan'i kullaninca Dubois'i kullanmis olmanin artisini alnamadigimi paylastim bende. Bir yerden alip digerine koyuyoruz sadece. Gecen sezonun mimarlarindan bu adam 30 kusur mac 1 golu dahi yok yanilmiyorsam ligde. Asist sayisi da birkac tanedir. Emin olamadim ustune oyun acacak, domine edebilecek bir oyuncu da degil. Sadece hareketli oldugu soyleniyor ki bu da tartisilir.

Ağlata ağlata yenmeliyiz bu şerefsizleri.

Okan sen de ne yap ne et takımı şu maça iyi hazırla. Zımbacı'ya karşı tek galibiyetin yok daha.

Iyi bir oyunla gelen galibiyet rüzgarı arkamıza almamıza yol açabilir. O yüzden çok önemli.
Ben de geçen bu istatistiği görünce şaşırdım reis.7 maçta 6 galibiyeti ve 1 beraberliği var Okan hocaya karşı ve bu söz gelimi (söz konusu) olan maçlarda takımı 20 gol atıp 4 de gol yemiş bu da sayı olarak rahatça fark atabildiğini gösteriyo.Tabii ki son oynanan maçların üzerindne koca 3 yıl geçmiş ve Okan hoca Başakşehirle 1 kez şampiyonluk yaşamış.Başakşehirle Avrupa macerasında da futbol olarak çok değer katmıştır bence Okan hocaya.Yıllar sonra karşılaşacak bu 2 hocanın maçında taraftarı da arkasına alarak kazanmasını ve 3 puanı almasını bilmeli diyelim..

Ben de geçen bu istatistiği görünce şaşırdım reis.7 maçta 6 galibiyeti ve 1 beraberliği var Okan hocaya karşı ve bu söz gelimi (söz konusu) olan maçlarda takımı 20 gol atıp 4 de gol yemiş bu da sayı olarak rahatça fark atabildiğini gösteriyo.Tabii ki son oynanan maçların üzerindne koca 3 yıl geçmiş ve Okan hoca Başakşehirle 1 kez şampiyonluk yaşamış.Başakşehirle Avrupa macerasında da futbol olarak çok değer katmıştır bence Okan hocaya.Yıllar sonra karşılaşacak bu 2 hocanın maçında taraftarı da arkasına alarak kazanmasını ve 3 puanı almasını bilmeli diyelim..
O 20 gölün 7 tanesini tek bir maçta yemişti zaten Rize'nin başındayken. Gerçekten rezalet bir istatistik.

Bunu kırmalı özellikle bizim başımızdayken. Ben o kadar umutsuz değilim çünkü Şenol'un gelişi herkesin beklediği etkiyi yaratmayacak bence. FT hocamın ikinci dönemi gibi olacağını düşünüyorum.

İlk maçında bize karşı çıkmaması büyük avantaj bence. Yeni teknik direktörlerin ilk maçları takıma hep ayrı bir hava katar, bir de derbiye denk gelirse daha da farklı olurdu. Böyle olması iyi oldu. Ümraniye'ye karşı ne yaparsa yapsın zımbacı.

O 20 gölün 7 tanesini tek bir maçta yemişti zaten Rize'nin başındayken. Gerçekten rezalet bir istatistik.

Bunu kırmalı özellikle bizim başımızdayken. Ben o kadar umutsuz değilim çünkü Şenol'un gelişi herkesin beklediği etkiyi yaratmayacak bence. FT hocamın ikinci dönemi gibi olacağını düşünüyorum.

İlk maçında bize karşı çıkmaması büyük avantaj bence. Yeni teknik direktörlerin ilk maçları takıma hep ayrı bir hava katar, bir de derbiye denk gelirse daha da farklı olurdu. Böyle olması iyi oldu. Ümraniye'ye karşı ne yaparsa yapsın zımbacı.
Lig'de takımın başına yeni gelen hocalara genelde hakemler 2 maçta en az 4 puan hediyesi veriyo mecazi olarak bu hocalara göre değişiyo isteyen 6 puanını da alıyo ama bizim maça gelmesi bizim için avantaj dediğin gibi reis ama ben hakemlerden her zaman çekinirim.Az galibiyetlerimizi az puanlarımızı az şampiyonluklarımızı çalmadı bu hakemler bizim yav.Yine de bu hakemlere karşı bu Lig'de en çok Lig şampiyonluğu ve tüm diğer yerel kupalarda en çok kupası olan takım da biziz..

macın 3 gün sonrasında uranusyen tutulma var.okan ya gider ya da yükselir:crushed: macın haritası da bişey vadetmiyor GS adına.hatta hakem ve vardakiler alanya macındaki gibi canımızı yakmaya çok müsait,gerçi her maç aleyhimize.buna alıstık.yeni bişey değil

kaliteli futbolcularımızın ayagına bakıyor bu maç.beklentim yok.ya berabere ya yenilgi olur
özellikle bu maclar icin neden vari yabanci secmiyoruz anlamak mümkün degil.

Aşırı kırılgan ve eline geçen fırsatları cömertçe kalecilerin üstüne yuvarlayan bir takımız. Zaten as sayıda bulunacak pozisyonları hiç edecek gelen ilk tehlikeli atağı da gol yiyerek savuşturacağımız bir maç beklentisi içindeyim, takım nedense bana hiç güven vermiyor şampiyonlukla ilgili

Üst Alt