⚽ SL 22/23 H:18 | Fenerbahçe 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ocak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kaybetsek daha iyi. Ne zaman bunlara koyduk tepe takla gitmeye basladik

Nando
Boey Nelsson Abdul Berkan/Dubois
Oliveira Torreira/Berkan
Rashica Mertens Baris/Kerem
Icardi

king dışında pek bi numaraları yok gibi. onu tutabilirsek gol yememek gerek, atmaya maçın durumuna göre bakarız.

Ne zaman mertensi false 9 oynatsak takım mallaşıyor sanki.Bilmiyorlar herhalde o şekilde oynamayı

Bu maç özelinde yazdım. Kadıköy'de 3-1 kazandığımız maçta Falcao'yu bu şekilde kullanmıştık. Amaç stoperlerden birini orta sahaya doğru çekip kanatları onun boşluğuna sızdırmak. O maç için mükemmel plandı bu. Bence önümüzdeki maç için de oldukça iyi bir plan olabilir. Tabi uygulamada ne kadar başarılı oluruz onu bilemiyorum.

Bu yilki deplasman oyunumuz bu mac icin uygun. Sikecilere karsi nasil oynamamiz gerektigini son yillarda ogrendik. En kotu 1 farkli kaybedersek ligin sonu icin avantaj bizde kalir. Alacagimiz bir puan dahi sikecileri psikolojik olarak cokertir.

Muslera
Boey Nelsson Bardakçı Dubois
Berkan Oliviera
Rachica Mertens Kerem
İcardi
Bu kadro çıkar da iyi de oynarsa, maç sonu inanılmaz şeyleri konuşuyor olabiliriz.
Benim aklımdan geçen de senin yukarıdaki kadro. Torreira dünya kupasından iyi dönmedi....

En kötü ihtimalle şöyle çıkılabilir Icardi'siz. Gomis'i 2.yarı oynatırız herhalde...

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Dubois
Torreira Berkan
Rashica Oliveira Barış
Mertens

Biz her şeyi olan ama kaybecek hiç bir şeyi olmayan Ezel'iz.

Şaibespor ise hiç bir şeyi olmayan ama kaybedecek çok şeyi olan kompleksli ezik Kerpeten Ali.

Rahatım.

Hazır ol ibne fenev GELİYORUZ
Çok korkuyorsun biliyoruz !

Küfrün günah olmadığı içimizin hiçte rahat etmediği o malum haftayız. Oynayın ölümüne koyun şunlara, Aslan parçaları

Üst Alt