⚽ SL 22/23 H:18 | Fenerbahçe 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Muslera
Boey nelson apo berkan
Torreira sergio
Rashica mertens barış
Icardi

Hem yabancı kuralı, hem pvanın leş performansı, hem de berkanın bu çalışkanlığını ödüllendirmek adına haftaya sol bekte berkan oynamalıdır. Her türlü pvadan daha faydalı olur

Oliviera’nin dikkat etmesi gerekiyor

Bazen baski yediginde kolay top kaybi yapabiliyor bu yüzden tamamen konsantre olmasi gerekecek ama bu seviye de yillarca oynadi

Fenerin en güçlü olduğu alan duran toplar bizim en zayıf olduğumuz alan durap toplar bizi yakarsa duran toplar yakacak yani. Onun dışında yok çok iyi basıyorlar yok fena basıyorlar boş işler, biz basan takımlara karşı çok daha iyi oynuyoruz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim oyuncular şuan formsuz. İcardi ninde form tutması bir kaç haftayı alır. Ocak sonuna doğru forma gireriz diye düşünüyorum. Buraya puan kayıpsız gelmek güzel oldu. Bu maçtan da beraberlik çıkarırsak çok iyi olur.

Muslera
Boey Nelson Apo Pva
Torreira Berkan
Rashica Mertens Kerem
Barış

Torreira inş yetişir ve seyahat yorgunu olmaz. Mitçö'yü son maç hiç beğenmedim. Oliveira Sivas'ta gollük pas vermesi gereken 2 pozisyonun birinde şut, diğerinde çalıma girip pozisyonları harcadı. Malum pozisyon öncesi de gereksiz faul yaptı. Orta sahada hakemin görmediği gereksiz bir hareketi de var. Berkan da 2 haftadır oynadığı oyunla ilk 11'i hak ediyor. Barış önde kurulan Fb savunmasının arkasına atılan toplarda Gomis'ten daha avantajlı. Gomis ve Oliveira hamle oyuncusu olmalı diye düşünüyorum.

Not: Pva yerine Dübüa oynamalı diye alıntı yapmazsanız sevinirim.​

Fbden sadece king ve Crespoya dikkat etmek gerek. Ferdi sol bek oynarsa icinden geceriz, ama büyük ihtimal solda lincoln sagda ferdi oynatirlar

altay
ferdi serdar szalai lincoln
arao
irfan crespo rossi
batshuayi king

valencia hazir olursa king sol, forvet valencia oynatirlar

Üst Alt