⚽ SL 22/23 H:25 | Galatasaray 1-0 Kasımpaşa | MS | 11 Mart - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kerem Aktürkoğlu gibi bir değere sahibiz değerini de bilelim bence. Yerli olarak daha iyi bir oyun zekasına, görüşüne ve gol sezisine sahip bir kanat oyuncusu gelmedi. Temposuda gayet iyi şimdi Adekugbe gibi bir Savunma Dinamosu da geldi geri gelmek zorundada değil daha muazzam şeyler izletecek. Ve sene sonu onu da İspanya, Madrid, La Liga semalarında üzülerek görebiliriz 🪄 Harry Potter.. Daha iyi daha iyi!3ez1p5.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Commandante Dries Mertens ciddi aradık. 10 numaranın hakkını en az Hagi ve Sneijder kadar veriyorsun ki kariyer olarak eksiğinde yok. Napoli gibi bir kulübün en büyük 2.efsanesisin. Senelerce Serie A ve UCL maçlarında özellikle Sarri döneminde sırtlamıştın takımı. Şimdide bizimle özellikle Icardiyle ve Torreira Oliveira ile arkalı önlü harikasınız. Gollerin asistlerin ve yaşına göre tempon harika. Seni kimse kesmeyecek belli oldu.. images.jpeg-43.jpg

Sergio Oliveira the Masterclass.. Abi inanılmaz oynadın yine. Teknik kapasite ve Oyun zekası olarak görüp görebileceğimiz en iyi Playmaker net olarak.. Her maç daha da gösteriyor kalitesini ve Portoda Juventusu tek başına UCL dışına ittiği ve Mourinho tarafından Romaya aldırılıp Zaniolo ile birlikte UECL aldırdığı seviyede hep.. Maestrom benim.. InCollage_20230311_232102733.jpg

Sağ kulvarın ligde en iyisi.. Sacha Boey için artık bir sıfatın yeterli kalacağını düşünmüyorum. Sezonun başından beri istikrarla her maç inanılmaz oynayan tek oyuncu şuan. Temposu, Dinamizmi, Savunma ve Hücum gücüyle Modern bir sağ bek oldu. Fransa Milli Takımı, EPL kulüpleri tamamen devreye girecektir. Harikaydın aslanım.InCollage_20230311_231920530.jpg

Sağ kulvarın ligde en iyisi.. Sacha Boey için artık bir sıfatın yeterli kalacağını düşünmüyorum. Sezonun başından beri istikrarla her maç inanılmaz oynayan tek oyuncu şuan. Temposu, Dinamizmi, Savunma ve Hücum gücüyle Modern bir sağ bek oldu. Fransa Milli Takımı, EPL kulüpleri tamamen devreye girecektir. Harikaydın aslanım.Ekli dosyayı görüntüle 195382

Ve resmen yeni bir kazanma rekoru yaptık 16/16 ile.. Nicolo Zaniolo gecenin kahramanı sahada kötü oynayan yoktu Abdülkerim, Boey, Torreira, Kerem, Oliveira, Nelsson, Icardi, Ade herkes iyiydi. Fakat Zaniolo cidden bize Romada yaptıklarının tesadüf olmadığını gösterdi. Daha da neler göstereceği belli. Mertens de dönünce tamamız. Tebrikler Galatasarayım.. Si Zaniolo Si! InCollage_20230311_212649338.jpg

Ve resmen yeni bir kazanma rekoru yaptık 16/16 ile.. Nicolo Zaniolo gecenin kahramanı sahada kötü oynayan yoktu Abdülkerim, Boey, Torreira, Kerem, Oliveira, Nelsson, Icardi, Ade herkes iyiydi. Fakat Zaniolo cidden bize Romada yaptıklarının tesadüf olmadığını gösterdi. Daha da neler göstereceği belli. Mertens de dönünce tamamız. Tebrikler Galatasarayım.. Si Zaniolo Si! Ekli dosyayı görüntüle 195383

Corge Cesusa da (Çakma İskender) böyle uzun ve meteden bir mesaj atsana

Birşey denicem : /

Kötü dediğiniz oyunda bile iki Icardi, bir Gomis pozisyonu çıkardık. Kapanan takımlar için gayet iyi çıkarmışız. O goller gelse yine en az dörtlemiştik. Rakibin böyle bir atağı oldu bildiğim, onu da Muslera savuşturdu zaten. Takım şunun güvenini sahadaki kadrosuyla veriyor; ben bu maçı çözerim, ne yapar eder alırım. İki kişi bile katılsa o yenilik ve verilen ara bana göre ister istemez oyuna etki eder. Çünkü maç içinde çoğu oyuncuyu ne şekilde kullanacağımızı denedik. Bir iki maç sonra yine bir havaya gireriz. Takım o güveni veriyor. En olmadı bugünkü gibi Icardi yoksa Zani, Kerem olmuyorsa Rash, Boey yoksa Abdül böyle böyle açıklar kapanıyor. Önemli olan da bu. Çünkü bundan sonra üç puanlar önemli. Biz rekoru korumaya, rakipler de bunu kırmaya çalışacak. Bu açıdan çoğu müsabaka kısır ve zor da geçebilir. İki takımın da kabak gibi bir motive konusu var.

Fark yaratacak kanat dedik geldi ve kilidi açtı.Sırtı dönük topu aldı ve döndü rakibin dengesini bozdu ve bomboş pozisyon yaratıldı.

Aynı şekilde bir adet orta saha lazım böyle..İç sahadaki maçlardaki en büyük sıkıntı bu.Rakipler inanılmaz kapanıyor.Burada aslında rakibin dengesini bozmak çok kolay ama bunun için özellikle orta sahada topla kateden adam lazım..Yani sırtı dönük alıp bir,iki adam geçilse rakip kabak gibi boşluk verecek.İşte biz bunu yapamıyoruz.O yüzden iç sahada zorlanıyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gedson

Oynamaya cikan iyi rakip olsa işimiz daha kolay olurdu. Yatmaya, zaman gecirmeye ve kale önunde ayrilmayan takim olunca haliyle açmak zor oluyor. Adamlar gol yedikten sonra bile defans yapmaktan vazgecmedi
Benim aslinda demek istedigim. Rakip kasimpasa gibi gömülü oynayip ama daha etkili kontra ataklarini yapacak olsaydi cok zor duruma düserdik, cünkü bizim defansimiz rakip sahanin icin de oluyor, cok süratli ve biraz teknigi iyi olan bir iki oyuncular olursa bu sekilde kesin gol veya goller yeriz. Zaten oynamak isteyen biri karsimiza ciksa onlari rahat yeniyoruz, onun icin deplasmanda daha iyi oynuyoruz.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ilk yari ne yazik ki tempo olarak hazirlik maci havasinda gecti

Ilk yarinin sonlarina dogru Okan hoca bu durumdan rahatsiz oldu ve bir tac atisi icin neredeyse saha icine kadar girdi,takima da aslinda bir mesaj di uyanmalari ve ciddiye almalari icin

Ikinci yari ise takim kendine geldi ve tempomuzu yükselttik

Biraz daha ritim olarak yükselmeliyiz tabiki
Boldladığım kısımda maçı izlerken ben de birebir aynı şeyi düşündüm,maçı izlerken oyunu okuman bayağı iyi

Bu takım birine bir gün patlayacak ama hangi şanslı takım bilmiyorum.
Muhammed Kerem Stark’in listesine bakmak lazım.

Üst Alt