⚽ SL 22/23 H:26 | Konyaspor 2-1 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 180 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Niye anlamak istemiyorsunuz ? Rakibin arkasında lale orta, hakemler ve büyük bir medya gücü var. Her maç maçın başında 1 penaltı ve kırmızı kart veriliyor loserlerin rakibine. Fb istediği kadar kötü oynasın bir şekilde ittiriyorlar görün artık ! Bu kadar polyannacılık fazla gerçekten. Kendinize gelin.
Aglamayi kesin artik daha 2-3 mac once ads macinda puan kaybetmediler mi

Kazandirmak isteseler cok rahat kazandirirlardi ortadaki penalti pozisyonlarini calip

Oyuncuların seviyesi lige göre fazla olunca böyle maçları şeylerine takmıyorlar işte gördük bu sene bol bol

Sıkıntı çekeceğiz dediğimiz tüm maçlarda rahat kazandık bu sene çoğu da deplasmandı

Mağlubiyet oyuncuları hatta Okan'ı da kendine getirecektir rahat olmak sakin kalmak lazım

Giresun macin kopiyasi. Birde dönemde benziyor orada lig yeni baslamisti simdi de ara vardi. Mac ritim ve kondisyon yok henüz, bu da bizim oynadigimiz sistem icin önemli. Ha birde konyanin antrenörü cok sevinmesin, bizim sayemizde kredi kazandi. Bu hep böyle olmustur ondan sonra disine göre takimlara üte üste iki mac kaybedip sut geliyor. Sen önce raikibini yenecen o maclarda asilacan rakibin olmayan maclarda degil.

Kırmızı kart pozisyonu hangi akla hizmet vara çağırılmaz kasımpaşa maçında yendiğimiz için gündem olmadi ama 2 maçtır net kırmızılar es geçiliyor çok büyük kötüler çok ama onları da yeneceğiz. Demirörenin kupa töreninde aldığı suratı göreceğiz bunlardan.şu ülkede doğru hiç bir kurum olmaz mı arkadaş gerçekten şaka gibi

Hem takim, hem de hoca formsuzdu. Bu kadar abartmaya gerek yok. Bu takim ustuste 14 mac kazandi, rekor kirdi. Hem burada, hem sosyal medyada icimizdeki Irlandalilar'a dikkat etmek lazim. Penaltilar bence biraz agir olurdu ama kirmizi kartin atlandigi da asikar.
Bildigim bir sey var ki, Okan hoca her zaman yanlislarindan ders cikarir. Haftaya kaldigimiz yerden devam ederiz.
Sampiyonluk gitti falan yazanlar, yaristigimiz takimin adina ve kadrosuna iyi baksin. Bizim tek Muslera hepsinin toplamindan daha tecrubeli sampiyonluk yarisinda.

14 maç kazanıp 9 puan öndeyken bile dolu dolu bir şampiyonluk inancı hissetmezken, tek mağlubiyetle sanki tüm inancı yitirmiş gibi oldum, neden böyle oldum anlam veremiyorum, sanki herşey kötü gidecek hissiyatı hasıl oldu birden. Umarım sadece bir yol kazası yaşamışızdır da bu hisler anlamsız kalır.
MHK'sı TFF'si takıma nefes alma şansı vermiyorlar. Kötü günümüzde olma lüksümüz yok. 4 koldan "biraz tökezleseler de aşağı çeksek" diye bekliyorlar. Biz de o fırsatı dün verdik işte. Dubois pozisyonu sezonun en büyük hakem skandallarında ilk 5 'e girer.

Son düzenleme:
MHK'sı TFF'si takıma nefes alma şansı vermiyorlar. Kötü günümüzde olma lüksümüz yok. 4 koldan "biraz tökezleseler de aşağı çeksek" diye bekliyorlar. Biz de o fırsatı dün verdik işte. Dubois pozisyonu sezonun en büyük hakem skandallarında ilk 5 'e girer.
Valla orası öyle, bu kadar iyi durumdayken öne geçtiğimiz bir maçı verme lüksümüz olmamalıydı. Dubois pozisyonu bir yana Rashica'nın sayılmayan golünde de emin olamadım, uyduruktan bir çizgi çekildi orada da bir şeyler döndü bence. Yani bir çuval inciri berbat ettik, normalde bugün artık şampiyonluk şarkıları söyleyebilirdik. Ben şunu anladım ki bizim şampiyonluğumuz maalesef kendi elimizde değil, fenerin puanlar kaybetmesinden başka çaremiz yok gibi görünüyor.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla orası öyle, bu kadar iyi durumdayken öne geçtiğimiz bir maçı verme lüksümüz olmamalıydı. Dubois pozisyonu bir yana Rashica'nın sayılmayan golünde de emin olamadım, uyduruktan bir çizgi çekildi orada da bir şeyler döndü bence. Yani bir çuval inciri berbat ettik, normalde bugün artık şampiyonluk şarkıları söyleyebilirdik. Ben şunu anladım ki bizim şampiyonluğumuz maalesef kendi elimizde değil, fenerin puanlar kaybetmesinden başka çaremiz yok gibi görünüyor.

Hala kendi elimizde. Futbolcular tekrar işin ciddiyetini anlarsa, Okan hocada yine dersini alırsa bir galibiyet serisi daha yaparız şampiyon oluruz.

Rossu ne kadar tanıyorsun Allah aşkına Kaanın bir ortada perfonmansı var Rossu senin felan tanıma ihtimalin yok onu anca hoca bilebilir
Hocanın bildikleri de ortada bkz: mata
Sonuç olarak okan oyuncu performansı konusunda bir bok bilmiyormuş oluyor. Doğru muyum? Yanlıs bir bakış bence, hoca bilir diye diye başımıza gelmeyen kalmadı yıllardır.

Ross veya mahmut benim söylemek istediğim farklı. Bu oyunculara cesaret edip forma vermeyeceksek ya kiralık verecektik yada onlar yerine bu + zırvasını avantaja çevirecek transferler yapacaktık.
Napcaz çocukların kernarda bitki gibi büyüyüp olgunlaşmasını mı bekleyeceğiz.
Bak bu olayı terim donku forvete gönderip maç kazandığımda da söyledim, defansta oyuncumuz varken gedsonu leminayı defansa çekerken de söyledim. Kaana lafım yok jokerdir istedigin yere koy vasata inmez bile çigisi var. Misal beke atabilir ortaya çekebilirdin boyle farkli varyasyonlar uygulayabilirdin. Kaan yerine ross yada emin bu yüzden olabilirdi.
Ross kadroya bile alınmadı. Yedekte iki solbek bir tane de stoper varken 4lu mü oynadı 3lü mü karar veremediğimiz o oyunda ona göre oyuncu sokabilirdi. Hic oynatmayacağı hamza yerine başka oyuncu da alabilirdi.

Misal ayni anda orta saha ve bekleri vermemiz gerekirdi, madem 3lüye geçeceksin o zaman 3lü oynayabilecek defans oyuncusu sokacaksın, yok 4lü olacaksa o zaman ona göre oyuncu girer yunusu ortada yada solda oynatarak değil.
Oyuncu yokken şapkadan tavşan çıkarıp emre'yi hayata dondurme çabasına girişirken bir tane de piyango vurup en azından hızlı bir bek almışken bu sefer de kalan 3ünden 2si kadrodayken kullanmamak bunlar sinirime gidiyor.

Hocanın bildikleri de ortada bkz: mata
Sonuç olarak okan oyuncu performansı konusunda bir bok bilmiyormuş oluyor. Doğru muyum? Yanlıs bir bakış bence, hoca bilir diye diye başımıza gelmeyen kalmadı yıllardır.

Ross veya mahmut benim söylemek istediğim farklı. Bu oyunculara cesaret edip forma vermeyeceksek ya kiralık verecektik yada onlar yerine bu + zırvasını avantaja çevirecek transferler yapacaktık.
Napcaz çocukların kernarda bitki gibi büyüyüp olgunlaşmasını mı bekleyeceğiz.
Bak bu olayı terim donku forvete gönderip maç kazandığımda da söyledim, defansta oyuncumuz varken gedsonu leminayı defansa çekerken de söyledim. Kaana lafım yok jokerdir istedigin yere koy vasata inmez bile çigisi var. Misal beke atabilir ortaya çekebilirdin boyle farkli varyasyonlar uygulayabilirdin. Kaan yerine ross yada emin bu yüzden olabilirdi.
Ross kadroya bile alınmadı. Yedekte iki solbek bir tane de stoper varken 4lu mü oynadı 3lü mü karar veremediğimiz o oyunda ona göre oyuncu sokabilirdi. Hic oynatmayacağı hamza yerine başka oyuncu da alabilirdi.

Misal ayni anda orta saha ve bekleri vermemiz gerekirdi, madem 3lüye geçeceksin o zaman 3lü oynayabilecek defans oyuncusu sokacaksın, yok 4lü olacaksa o zaman ona göre oyuncu girer yunusu ortada yada solda oynatarak değil.
Oyuncu yokken şapkadan tavşan çıkarıp emre'yi hayata dondurme çabasına girişirken bir tane de piyango vurup en azından hızlı bir bek almışken bu sefer de kalan 3ünden 2si kadrodayken kullanmamak bunlar sinirime gidiyor.
Ya hocam iyi misin hoca bilmeyecekte taraftar mı bilecek ? O zaman kadro kurulurken taraftara sorulsun onlar kadro yapsınlar bu adamlar boşa antreman taktik çalışıyorlar. Yok 4lü 3 lü oynamak felan bunlar kimin işi biz taraftar olarak takımın iyi oynamasını bekleriz olay sadece bu. Ross dediğin adam genç adam sen diyorsun Kaan ile kıyaslıyorsun Kaanın neden oynadığını kör adama sorsan söyler yapacağı perfonmans ortada Ross dediğin adamları böyle kritik maçlarda ortaya atarsan ÇOK BİLMİŞ taraftalar tarafından hemen yeneceğini de sağır sultan bile bilir. Başımıza ne geldiyse hoca bilirden değil hocanın her işine burnunu sokmaya çalışan ne taktik ne teknik bilen tarafatardan geldi bu ülkede, herkes herşeyi en iyi bilir bu ülkede. Hocanın bir bildiği kafasında birşeyler geçiyordur diyemiyorsunuz kesinlikle yanlış oluyor sizin gözleminizde.

Göreceğiz. Ama ben bu işin o kadar kolay geçeceğini düşünmüyorum, inşallah senin dediğin gibi olur.

Kolay geçmeyeceği tabi ki bariz lakin iş bizim oyuncularda bitiyor. Bu rekorlar falan biraz oyuncuları havalandırmış yoksa İcardi 2 maçtır kaçırmayacağı golleri kaçırıyor laubalilikten. Tekrar ciddiyeti sağlarlar ve kafalarını sahaya verirlerse zor da olsa oluruz şampiyon. Ben bu arada işin ciddiyetini tekrar kavrayacaklarını düşünüyorum.

Üst Alt