⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
17-18 sezonunda nisan ayında g.birliği'ne deplasmanda yenilip sonrasında seri ile ligi bitirmiştik.
o gün de berbat oynayıp son dakikalarda yemiştik. alper uludağ atmıştı galiba
konya maçı benzer bir maç oldu. umarım hikayenin sonu da benzer.

Takimin fiziki durumundan ötürü milli ara sans olabilir ama icerde hic rahat mac kazanamiyoruz.ve adana demir de cok zor rakip.benim artik beklentim yok.

Takım kazanmak isterse kazanır istemezse kazanamaz bu kadar basit. Birde artık doğru dürüst ideal bir kadroyla 10 hafta oynayalım lütfen bu kadar az maç oynayan bir takımın kadrosu bu kadar değişmez. Tüm takım oynayabilecek durumdaysa şu şekilde başlanmalı ;

Muslera
Boey Nelsson Abdülkerim Adekugbe
Torreira Oliveira
Rashica Mertens Kerem
Icardi

Mertens oynamazsa Zaniolo oynasın başkada kadroyla oynanmasın.

Bu maçı öyle veya böyle kazanıcaz. Bugünde yenilmeyecektik hocamız anlamsız değişiklikler yaptı orta sahayı boşalttı zorla yenilmeyi başardı ilginç bir şekilde hala anlam veremiyorum. Bugünden umarım iyi bir ders çıkarır.

şu balık etkisinden bi kurtulalım.konya macında rashica harici tırt gözüküyodu zaten.bi de zaniolo bişeyler yapabilirdi.belki rashica devam etse zanioloya asist yapacaktı.böyle salakça değişiklkler biçok şeye neden olur.fatih hoca da denizli ve malatya macının içine etmişti keremle başlamayarak.gökyüzünde ne varsa yeryüzünde o var.

bakalım bu macın haritasına.

Üst Alt