⚽ SL 22/23 H:27 | Galatasaray 2-0 Adana Demirspor | MS | 1 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kayseri macini kaybettikten sonra takim toparlanmisti. Bu mac bize ders olur umarim. Mertensin de ne kadar onemli oldugunu iki mactir anlamisinizdir. Koyup geceriz bu maci

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Nelsson Abdülkerim ve Torreira Oliveira ve önlerinde Mertens bu takımın iskeleti. Bunlardan biri bile eksik olunca takım oyunu net bozuluyor
İnşallah ADS maçında hepsi sahada olur

Ben bu maçın akıbetinin Fener'in Alanya ile oynayacağı maçla doğrudan bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Takım garip bir şekilde çökmüş arkadaşlar. Ne oldu anlamadım takıma ama Fener Alanya'dan zafer niteliğinde bir skorla dönerse Adana Demir maçında eli ayağına dolaşacak bizim takımın. Bu takımı kim/ne bu hale getirdi anlamak güç. Sadece Torreira-Devrim Özkan ilişkisi ile açıklanamaz bu durum. Tüm takım çökmüş çünkü. Fener Alanya'ya yenilirse yine "Tamam beyler devam" diyip önümüze bakarız ama iyi oyunla gelecek bir Alanya deplasmanı galibiyeti bizi psikolojik olarak çökmüş takımı iyice dibe çekecek belli ki. Adana Demirspor maçında alınabilecek bir mağlubiyetle aradaki fark bir maç fazla olduğumuzu hesaptan çıkarsak 0'a inecek. Bir maçra tüm şevk kırıldı bende. Allah kahretsin. Bu hafta Alanyalı olmaktan başka çare yok.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

takımın kalitesinden şüphem yok ama bu gece üzüldük.bu da böyle bi süreç.yapacak bişey yok.takımdaki oyunculara gereksiz yüklenmeyin.yarın yine kral olurlar.kalite böyle zamanlarda ortaya cıkar

Bu mac hemen oynansin isteniyo ama fizik yerlerde takimin.bu mactan sonraki hafta bay gecicez lakin hafta ici basaksehir kupa maci var.cokta sıkıntı değil bay.1 nisan adanademir,5 nisan basaksehir

Bugünkü tokattan sonra ADS maçında ipin çok sıkı tutulacağını ve şampiyonluğa çok inanmış bir takım göreceğimizi ümit ediyorum. Eğer bu maçta da konsantrasyon eksikliği olursa şampiyonluk cidden zora girer.

Üst Alt