⚽ SL 22/23 H:29 | Galatasaray 6-0 Kayserispor | MS | 14 Nisan - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben de kuralı diyorum işte. Hakemin gol pozisyonu yorumlayabilmesi için topun kontrolünün Thiam tarafından sağlanmış olması gerekiyordu bu olmadığından gol pozisyonu olarak yorumlayamaz kural bunu diyor o yüzden kurala göre kırmızı kart değil pozisyon.

kural itibari ile dediğin şeyin doğru olmadığını not düşmemiz gerekiyor. topun kontrol edilebilme ihtimaline bakılmakta.

Ben de kuralı diyorum işte. Hakemin gol pozisyonu yorumlayabilmesi için topun kontrolünün Thiam tarafından sağlanmış olması gerekiyordu bu olmadığından gol pozisyonu olarak yorumlayamaz kural bunu diyor o yüzden kurala göre kırmızı kart değil pozisyon.

Şu kurallara göre diyorsan katılıyorum

FtssIhGWwAAztCl

Top kontrolünde olmadığı ve açık alan olmadığı için o şekilde yorumlanması daha doğru gibi geldi bana. Boey'e kırmızı verdiklerinde bile neler dedik, orada en azından açık alan vardı.

rtaşımız kırmızı olması için kurala göre topun kontrol edilmesi gerektiğini söylemişti o yüzden yazdım. bence kırmızı daha doğru olur o posyonda. her ne kdr top havadan gelse de top tiamın tam önüne düşüor. nelsonun ağır kalması ve adama sarılması yapmaması gereken 1 hareket. normal koşsa rahat vuruş yaptırmayacak kdr rahatsız edebilir herifi.

kpaşa ifb maçında ferdinin posyonunu da ekliyebiliriz

3:25te

ve de 1.18de falcaonun posyonu

Adana ,Kayseri gibi hatta Ümraniye gibi birkactane zencisi olan takımlar bize en ters gelen takımlar bunun sebebide ortasahada eksik kalıyoruz Sergio çok pasif kalıyor halbuki bu tarz zencili takımlara karşı 3lu ortasaha bence en uygun sistem olur

Hakem emrahin pozisyonuna caldim dese penaltimiz ve kirmizi kart güme mi gitmis olacakti? Valla VARa giderken bunu düsünmedim degil.

Hakem emrahin pozisyonuna caldim dese penaltimiz ve kirmizi kart güme mi gitmis olacakti? Valla VARa giderken bunu düsünmedim degil.

Orada penaltıyı kabak gibi gördü ama bir maçta Galatasaraya iki penaltı calarsam daha maç alamam diye kafasından geçirmiştir adam, hakemlere suç bulmuyorum artık, bu ortamda GS maçı yönetmek çok zor

Orada penaltıyı kabak gibi gördü ama bir maçta Galatasaraya iki penaltı calarsam daha maç alamam diye kafasından geçirmiştir adam, hakemlere suç bulmuyorum artık, bu ortamda GS maçı yönetmek çok zor
Tamamda ama orada emraha faul verse yani o pozisyona calsa düdügü ne olurdu? Penalti kirmizi iptalmiydi? Heralde torreira faul yapti diye verdi ki ayni pozisyon icinde oldugu icin penaltiyi dönüstürebildi. Bi öncekki pozisyon emraha faul yapildi diye uydursa o penalti güme gidebilirdi galiba.

Tamamda ama orada emraha faul verse yani o pozisyona calsa düdügü ne olurdu? Penalti kirmizi iptalmiydi? Heralde torreira faul yapti diye verdi ki ayni pozisyon icinde oldugu icin penaltiyi dönüstürebildi. Bi öncekki pozisyon emraha faul yapildi diye uydursa o penalti güme gidebilirdi galiba.

Adamları belki ailesi ile tehtid ediyorlar, bu adamların normal davranmasını bekleme, ben hakemlerin ciddi tehtid edildiğini düşünüyorum

Üst Alt