⚽ SL 22/23 H:30 | Alanyaspor 1-4 Galatasaray | MS | 18 Nisan - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Penaltıyı yaptıran Yusuf Özdemir hareketli haliyle dikkat çekiyor. Solbekte yerli bir alternatif düşünülüyorsa değerlendirilebileceği kanaatindeyim. Oyuncu bulmanın en zor olduğu mevki....

Nobetteyim
Son golümüzü canlı izleyebildim sadece
Korktuğum bir maç idi
Bu şekilde geçmemiz çok iyi oldu
Mertens ve Abdülkerim in gol atmasına ayrıca sevindim

Pek farki yok 2li averaj bizde oldugu icin zaten 7 olarak dusunebiliriz
Fark 6
Fener macina kadar 2 beraberlik alsak son maca 2 puan farki olacak ve fenere galibiyet yetecekti.
Tabi benimki dibin de dibi olasiligi ama adamlar hakemlerle her turlu kazaniyorlar. Herkes fener puan kaybedecek diyorlar ki haklilar ama izin vermediler ve vermeyecekler. Alanya ve Ankara maclarinda en az 4 puan kaybedeceklerdi. Umraniye ve Antalya maclarini saymiyorum bile

Laaaan o kadar önemli bir 3 puandı ki bu.

Galatasaray'ın kalan fiksturde, içerideki Fb maçına kadar 3 tip maçı kalmıştı.

1- Kendi evinde oynayacağı ağır favori çıkacağı maçlar. (Karagumruk, Basaksehir, Sivas) Bu maçları bu noktadan sonra bir şekilde kazanır. Full bir seyirci desteği ile.

2- Deplasmanda oynayacağı ama görece kolay olan maçlar. (Istanbulspor) Bu maçta da İki takım arasında bariz kalite farkı var. Karşı tarafın taraftar desteği yok, iç saha maçı gibi tribün olur. Gs burada da kazanır.

3- Puan kaybedecegi umulan deplasmanlar. (Alanya, Bjk, Ankaragucu)

Rakibinin ne yaptigina bakmadığı bir senoryoda bile iki mağlubiyet hakkı olan takımımız, puan kaybedileceği öngörülen üç maçın ilkini kazanmış oldu. Hala daha 2 mağlubiyet hakkı var. Bu karşı tarafta kesin olarak bir yıkım yarattı.

Dün akşam resmen yolu gerçek anlamda yarıladık.

Üst Alt