⚽ SL 22/23 H:30 | Alanyaspor 1-4 Galatasaray | MS | 18 Nisan - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Laaaan o kadar önemli bir 3 puandı ki bu.

Galatasaray'ın kalan fiksturde, içerideki Fb maçına kadar 3 tip maçı kalmıştı.

1- Kendi evinde oynayacağı ağır favori çıkacağı maçlar. (Karagumruk, Basaksehir, Sivas) Bu maçları bu noktadan sonra bir şekilde kazanır. Full bir seyirci desteği ile.

2- Deplasmanda oynayacağı ama görece kolay olan maçlar. (Istanbulspor) Bu maçta da İki takım arasında bariz kalite farkı var. Karşı tarafın taraftar desteği yok, iç saha maçı gibi tribün olur. Gs burada da kazanır.

3- Puan kaybedecegi umulan deplasmanlar. (Alanya, Bjk, Ankaragucu)

Rakibinin ne yaptigina bakmadığı bir senoryoda bile iki mağlubiyet hakkı olan takımımız, puan kaybedileceği öngörülen üç maçın ilkini kazanmış oldu. Hala daha 2 mağlubiyet hakkı var. Bu karşı tarafta kesin olarak bir yıkım yarattı.

Dün akşam resmen yolu gerçek anlamda yarıladık.
Gümrüğü 3 puanla geçersek Beşiktaş'ı da yeneriz.

Nasıl boktan bir bayram geçirebileceğimi tekrar hayal ediyordum da Allah’a şükürler olsun

Vize işlemleri için gittiğim merkezden dönerken pasaport cüzdan tüm belgeleri alışveriş arabasında unutmuşum nasıl bir dangalaklıktır işte oruç kafa

Otele varınca fark ettim, bastım gaza geri döndüm başımdan nasıl bir kaynar su döküldü saatler sonra uçağım var ek belge çıkartmak hayatta yetişmez çocuklarımı göremeyeceğim , cüzdan kredi kartları falan umrumda değil

Allah’ın sevgili kuluymuşum ki bıraktığım yerde buldum cüzdan para passport herşey dokunulmadan duruyordu

Maçta bu senenin en rahat maçıydı nöbette keyifle izledim , kaybetseydik kös kös bayramı çocuklarımdan uzak kasvetle geçirecektim

Galatasaray kazanınca işlerimiz yolunda gidiyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gümrüğü 3 puanla geçersek Beşiktaş'ı da yeneriz.
Katılıyorum.

Biz Karagumruk'u yener, Fb de Basaksehir deplsamani veya Istanbulspor maçlarından herhangi birinde puan kaybı yaşarsa, biz Bjk maçına 6 üzeri puan farkı ve muhtemel ikili averaj avantaji ile çıkmış olacağız.

Baskı olmayacak, yenilsen bile hiç önemli değil. Bu kalitedeki bir takım o şartlarda feci bir sonuç alabilir oradan.

Onlar maçlarını kazansalar bile fark etmiyor zaten öyle hesaplıyorlardı ama medya dahi bir çoğu bu maça puan kaybı yazıyorlardı sözde savundukları senelerdir Alanyaspor deplasmanında başarısız olmamızdı Alanyaspor'un başında Ersun Yanal'ın olmasıydı istatistiklerini bile paylaşıyorlardı sonuç olarak en başarısız olduğumuz deplasman da 63 dakika da maçı bitirdik. Biz önümüze bakıyoruz onlar takibe devam etsin her geçen hafta daha da umutlarını kıracağız.

Gerçekten de Los Galatasarayicos ! İcardi yine enfes bir gol tam bir marka. Mertens tam bir star 1 gol 1 asist. Ligin en iyi yerlileri Kerem 2 asist, Abdülkerim 1 gol ve takımın en eleştirileni Adekugbe inanılmaz bir sol bek performansı. Kısacası bu takımı kimse durduramayacak Torreira, Oliveira, Boey, Nelsson zaten hep çok iyiler yine öyleydi.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İcardi, Abdülkerim, Nelsson, Oliveira, Rashica hepsi iyiydi ama bence Kare As attığı harika gol ve yaptığı asistle yıldızlaşan ve Napolinin aradığı 10 numaramız Mertens, İnanılmaz bir sol bek performansı veren savunma performansına bugün hücumu da ekleyen Adekugbe, Yaptığı 2 asistle ligin en iyi ve en yetenekli yerlisi olduğunu yine gösteren Kerem Aktürkoğlu ve Orta Sahanın ciğersiz dinamosu, dünya yıldızımız Lucas Torreira oldu bence.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt