⚽ SL 22/23 H:30 | Alanyaspor 1-4 Galatasaray | MS | 18 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kalan maçların en zoru bu. Ersun topu bize bırakıp ölümüne kapanacak. Biz de bu tür maçlarda hep sorun yaşadık. Habire içerde oynadığımız fikstür de sona erdi. Artık 4 deplasman 4 iç saha var.

Kayseri maçında verilen 2 penaltı ve kırmızı bu maça olumsuz yansıyacak ne yazık ki. Zaten aldığımız maçta göstermelik lehimize karar verdiler. Yenilirsek fb ile fark 1 maça iniyor. Berabere kalırsak 2 maç oluyor. Konya maçındaki şuursuz hücumu bir daha denememeliyiz. Kontrollü oynamalıyız. 1 puan beni bozmaz.

Ligin ilk yarisinda puan kaybettigimiz takimlardan rövansi aldik

Sira da alanya var

Bende 1 puan yaziyordum bu maca ama bugun izledigim takim lige ara verilmeden önce trabzon macinda biraktigimiz takimdi bu yüzden kazanacagiz insallah

Kalan maçların en zoru bu. Ersun topu bize bırakıp ölümüne kapanacak. Biz de bu tür maçlarda hep sorun yaşadık. Habire içerde oynadığımız fikstür de sona erdi. Artık 4 deplasman 4 iç saha var.

Kayseri maçında verilen 2 penaltı ve kırmızı bu maça olumsuz yansıyacak ne yazık ki. Zaten aldığımız maçta göstermelik lehimize karar verdiler. Yenilirsek fb ile fark 1 maça iniyor. Berabere kalırsak 2 maç oluyor. Konya maçındaki şuursuz hücumu bir daha denememeliyiz. Kontrollü oynamalıyız. 1 puan beni bozmaz.
bjk ve bu maçtan birini kaybedip birini kazansak kabul ederim.

fark 1 maça iner ama koruyabiliriz o farkı diye düşünüyorum.

gerçi a.gücü maçı da biraz ters.

Alanyayi da yenersek ligde bütün takimlari en az bir kere yenmis olacagiz.

Cok cok önemli mac ve zor deplasman. Fb basak deplasmanina gidiyor, orda puan birakbilirler. 1-0 olsun bizim olsun, bu macta oyun falan önemli degil.

bjk ve bu maçtan birini kaybedip birini kazansak kabul ederim.

fark 1 maça iner ama koruyabiliriz o farkı diye düşünüyorum.

gerçi a.gücü maçı da biraz ters.

o zaman bjk maçında olsun yenilgi. fb erkenden heveslenmesin.
Ligin ilk yarisinda puan kaybettigimiz takimlardan rövansi aldik

Sira da alanya var

Bende 1 puan yaziyordum bu maca ama bugun izledigim takim lige ara verilmeden önce trabzon macinda biraktigimiz takimdi bu yüzden kazanacagiz insallah
ersuna karşı rahat maçımız olmadı şimdiye kadar. farioli malı olsa güle oynaya yener dönerdik.

Bütün çöplerin umut bağladığı 2 maçımız kaldı. Bu maç ve Bjk deplasmani.

Kazanırsak olay biter.

Beraberlik hiç bozmaz.

Mağlubiyet ufak bir tad kaçırır ama yine en büyük favori olmaya devam ederiz.

Vallahi takımda bir sürü süper yıldız var. Ligi erken bitirip, tatile gitmek istiyorlarsa bu maçı alırlar. Gerisini kendileri bilir.

Üst Alt