⚽ SL 22/23 H:31 | Galatasaray 3-3 Karagümrük | MS | 23 Nisan - Sayfa 196 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaş antu forumuna dönmüş bura. Buradan şampiyonluk verecek camia biz değiliz beyler rahat olun. Hala daha 1 mac 1 beraberlik lüksümüz var. Haftaya Beşiktaş'a koyar yolumuza bakarız. İcardi ve muslera gereken dersi almışlardır. Koya koya şampiyon olacağız.

Defansif konsantrasyon olarak facia bir ilk yarı oynadık buda haliyle bu sonuca sebep oldu. Yani bu maçın kolay olmayacağı netti çünkü Karagümrük ligin ortalama üstü takımlarındandı ve bizde yeterince odaklı şekilde maça başlamayınca bir anda 3-1 geriye düştük ve biraz da şanssızdık ne yapsalar gol oldu resmen. Fakat buna rağmen 3-1'den maçı 3-3'e getirip puan almak kötü sonuç değil. Burada kazansak Beşiktaş maçına çok daha rahat çıkacaktık ama buradaki puan kaybı ile artık Beşiktaş maçı çok daha önemli bir hale geldi. Çünkü Fener muhtemelen yarın kazanacak ve fark 4 olacak birde Sivas ile bizden önce oynuyorlar orada da kazanırlarsa 1 puan farkla Beşiktaş maçına çıkma ihtimali var. Puan kaybetmeleri çok iyi olur ama biz en kötü senaryoyu düşünüp buna göre devam etmeliyiz. Beşiktaş maçı gerçekten sezonun maçı konumuna geldi an itibariyle.

Defansif konsantrasyon olarak facia bir ilk yarı oynadık buda haliyle bu sonuca sebep oldu. Yani bu maçın kolay olmayacağı netti çünkü Karagümrük ligin ortalama üstü takımlarındandı ve bizde yeterince odaklı şekilde maça başlamayınca bir anda 3-1 geriye düştük ve biraz da şanssızdık ne yapsalar gol oldu resmen. Fakat buna rağmen 3-1'den maçı 3-3'e getirip puan almak kötü sonuç değil. Burada kazansak Beşiktaş maçına çok daha rahat çıkacaktık ama buradaki puan kaybı ile artık Beşiktaş maçı çok daha önemli bir hale geldi. Çünkü Fener muhtemelen yarın kazanacak ve fark 4 olacak birde Sivas ile bizden önce oynuyorlar orada da kazanırlarsa 1 puan farkla Beşiktaş maçına çıkma ihtimali var. Puan kaybetmeleri çok iyi olur ama biz en kötü senaryoyu düşünüp buna göre devam etmeliyiz. Beşiktaş maçı gerçekten sezonun maçı konumuna geldi an itibariyle.
Aslında kolay macti biz zora soktuk. Beşiktaş maçında Muslera sivamazsa yeneriz

bence mertensin golcülük özelliği azaldığı için zaman zaman geriye çekip ortasahayı 3 lemeliyiz. mertens 8.5 numarayı çok iyi oynar
Mertens'i orta sahayi alip o randimani alamazsin. Ya suanki oynattigimiz sekilde devam edeceksin ya da orta sahaya Midtsjo veya Berkan'i alip oyle daha kuvvetli bir orta saha bana mantikli geliyor.

Mertens'i orta sahayi alip o randimani alamazsin. Ya suanki oynattigimiz sekilde devam edeceksin ya da orta sahaya Midtsjo veya Berkan'i alip oyle daha kuvvetli bir orta saha bana mantikli geliyor.
ortasahada oyun kurma problemi olduğu için maç içinde geriye çekip o işi yaptırabiliriz.skora ihtiyaç duyduğumuzda daha ileride konumlanır. miço ve berkan oyun kurmayı bilmiyor malesef ama sergionun yerine düşünülebilirler tabi mertens geriye çekilirse

arkadaşlar yarışın kopmaması da takımı biraz strese sokuyor bence, örneğin benfica ile porto arasında da fark 10dan 4 düştü mesela, dün porto kazandı fark maç fazlasıyla 1 e düştü,bu aksam benfica maçına biraz baktım bizim maçtan sonra, benfica takımı biraz çökmüş gibi sanki, stadda da pek ses yok, benfica kötü oynuyor vb 1-0 zar zor kazandılar, yani ikinci takım kopmayınca veya farkı eritince lider de strese giriyor baya

Uzun zaman sonra izleyemediğim ilk maç oldu. Maçın sinirini tam yaşamadığım için daha iyimser bakıyorum. Her sezon bu tarz kalecinin, forvetin sıvadığı imza maçımız olur. O maçı yaşadık muhtemelen. Her şeye rağmen 3-3'e çevirmek güzel. Konya'da yaşadığımızı yaşamamak da güzel. Ayrıca puan kayıplarından dönüşlerimiz hep güçlü oldu bu sezon. Takıma ve hocaya güveniyorum. Biz işimize bakacağız. İpler hala sıkı sıkıya bizim elimizde.

Üst Alt