⚽ SL 22/23 H:31 | Galatasaray 3-3 Karagümrük | MS | 23 Nisan - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam hata yaptı da Arsenalin kalecisi de hata yaptı gol yedirdi futbolda böyle şeyler oluyor ancak muslera sezonda 1 2 maç böyle goller yediriyor silinip atılacak adam değil
Çok var yav sadece çoğu gol olmadı. Ankaragücü emre kılınç Adana demir maçı Nelson çıkardı. Trabzon maçı yedirdi kazandik. Konya maçı ilk gol hatalı.

Başakşehir kupa maçı ilk gol hatalı. Bu kadarını hatırladım. Yaptığı hatada değil gerçi başka birseyde söylemiyim. Bu arkadas 2 senedir iyi değil zaten

Seyircisiz oynasak kazanirdik. Taraftar önünde oynayamiyor bizim takim ilk yarı sonunda bir atagimiz vardi rastgele tamamen taraftar gaziyla orada anladim bizim taraftar çok fazla maça müdahil oluyor.

Seyircisiz oynasak kazanirdik. Taraftar önünde oynayamiyor bizim takim ilk yarı sonunda bir atagimiz vardi rastgele tamamen taraftar gaziyla orada anladim bizim taraftar çok fazla maça müdahil oluyor.
onun sebebi iç sahada takımdan çok fazla topçu ileri hatta duruyor, geride boşluk veriyoruz. cümbür cemaat ileri gidilmez berabereyken veya öndeyken

Taraftar her yenilen golden sonra daha da sessizleşti. Ancak bir gol pozisyonu olunca haa hhuuu yaptı. Özellikle İcardi'nin kaçan penaltısından sonra ümidi tamamen kestiler. Malesef bu maçı taraftar da döndüremedi. Vardır her şerde bir hayır. Bekleyip göreceğiz.

Herkeste tuhaf bir iyimserlik hakim, keşke bende böyle hissedebilseydim lakin çok ama çok can sıkıcı bir sonuç aldık. Son 5 lig maçının 2'sinde puanlar bıraktık, kupaya da veda ettik. Aslında bu ucube sistem fb'nin lehine tam gaz devam ediyor, adi şikeciler arzularına adım adım yaklaşıyor, aşırı derecede rahatsız ve huzursuzum. Çoktan kopması gereken lig, kopmak bir yana daha da alevleniyor, tüm branşlarda ve tüm kupalarda şampiyon yapılmak istenen bir fb var, inanılmaz bir çalışma var bunun için. Tabi bunlar olurken her fırsatta bize çamur atmayı ihmal etmeyen fb'ye karşı, tebrik mesajları atan sinir bozucu derecede ılımlı bir yönetimimiz mevcut. Takım içinde laubalilik yapanlar, kaos çıkaran ve oynamak istemeyen topçular.. Yani kısacası son düzlüğe girilirken olmaması gereken ne varsa oluyor.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkeste tuhaf bir iyimserlik hakim, keşke bende böyle hissedebilseydim lakin çok ama çok can sıkıcı bir sonuç aldık. Son 5 lig maçının 2'sinde puanlar bıraktık, kupaya da veda ettik. Aslında bu ucube sistem fb'nin lehine tam gaz devam ediyor, adi şikeciler arzularına adım adım yaklaşıyor, aşırı derecede rahatsız ve huzursuzum. Çoktan kopması gereken lig, kopmak bir yana daha da alevleniyor, tüm branşlarda ve tüm kupalarda şampiyon yapılmak istenen bir fb var, inanılmaz bir çalışma var bunun için. Tabi bunlar olurken her fırsatta bize çamur atmayı ihmal etmeyen fb'ye karşı, tebrik mesajları atan sinir bozucu derecede ılımlı bir yönetimimiz mevcut. Takım içinde laubalilik yapanlar, kaos çıkaran ve oynamak istemeyen topçular.. Yani kısacası son düzlüğe girilirken olmaması gereken ne varsa oluyor.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Can sıkılacak bir durum yok tek atımlık kurşunları var maç maç bakacaz.

Maçın sinirini yeni yeni atıyorum üzerimden. Boşuna demiyoruz bu saatten sonra her maç 1-0 olsun bizim olsun diye. Güzel futbol beklemiyorum artık. Bakın şikecilere bizden kat kat kötüler ama tek farkla mhk sayesinde de olsa peşimizden geliyorlar.

Bugünde kötü oynamadık aptalca yediğimiz goller hariç. Birazda son haftalarda çok fazla olan laubalilik hakim takımda buna Okan hoca acil bir çare bulmalı.

Maçın sıcağıyla çok sinirlensekte şöyle sakince düşünürsek bunca şeye rağmen bu takım bu maçı da kazanacak futbolu oynadı. Biz 24 şut çekmişiz rakip 7 şut çekmiş tüm istatistiksel parametrelerde son derece üstün ve dominant bir maç oynamışız. Karagümrüğün golleri dışında pozisyonu yok nerdeyse biz ise goller dışında en az 4 tane net pozisyon kaçırdık. İlk yarıdaki savunma dağınıklığı ve biraz da şanssızlığın etkisiyle maç çok zor bir duruma geldi. Aslında 3-1'den sonra ortaya koyulan direnç ve mücadele gayet iyiydi ve sonuçta yenilmemeyi başardık. Çok karamsar tablolar çizilecek bir futbol ve oyun yoktu sonuçtan kaynaklı böyle bir durum oluştu ama gayet iyi takımız. Beşiktaş'ın Ümraniye'ye oynadığından çok daha iyi oynadık ama biz puan kaybettik onlar kazandı işte buda futbol. Sakin olup klasik oyunumuzu daha fazla odaklanarak sergilersek haftaya kazanmamız oldukça mümkün. Okan hocaya ve takıma sonuna kadar güveniyorum biraz daha zor olacak ama şampiyon olacağız hayırlısıyla.

Bein Trio coşmuş yine bize verilenler hepsi hatalı, verilmeyenler doğru. Dinlerken onlar adına utandım hele rashica nın penaltısı omuz omuza dedikleri an kapattım.

Üst Alt