⚽ SL 22/23 H:32 | Beşiktaş 3-1 Galatasaray | MS | 30 Nisan - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Golleri pisi pisine yedik resmen. Beleş korner, oliveira-muslera aş ve son dakika saldırırken. Adam akıllı akan oyunda gol yesek neyse.

Rosier oynadı
Masuaku pek bişey yapmadı
Hacıahmet golü çıkar aksiyonu yok
Salih eh işte
...son oynadı
Redmond eh işte
Cenk kaybolana kadar oynadı
Aboubakar oynadı

4 adamla yendiler bizi
Yedekten Necip ve Tayfur girdi

30 dk bjk'nin aksiyonu yok

Dogru ama mac icinde boyle degildi durum bir ara akin akin geldiler kotu vurdular falan.. Tam dogru degil Murat oyle. Sorun bizim o sirada ne yapamadigimizda... Oyuncu degisikligi zamaninda olmadi, defansif olarak cok daginiktik, ortasahamiz 35-70dk arasinda bildigin yoktu, ezildi. Sol-bekimiz zaten tek basina net 4-5 pozisyon vermistir (gol olarak degil atak/kontra) ustune bireysel hatadan yenen gol. Kisacasi, her acidan kotuyduk. Rakip zaten bizim kalitemizde degil bu benim icin degismedi ancak mucadele ve az hata ile ustune de bizim ustte saydiklarimizdaki falsolarimiz neticesinde kazandi maci.

Öne geçtiğimizde diri bir ortasahayla yatış moduna geçseydik maçı almıştık.

Ben mac icinde yazdim usenmezsem eklerim buraya... 1-0 gecer one gecmez, Kerem ve Rashica ile kontra oyununa gecmemiz lazim, topu onlara vermemiz lazim, hem daha az yoruluruz hem de onlarin agir defansina karsi rahatlikla gol buluruz dedim ama nerdee... Yine hatalar, yine yan paslar, orta alanda topu dolandirmalar.. Sonucunda hem yorulduk hem de rakip buldugu gol sonrasi ozguvene burundu. Gol oncesi ve sonrasindaki ilk 5dk boyunca hicbirsey yapamadilar zaten.

ekledim:

Son düzenleme:
Bu arada hoca takım nasıl olur bilmem fakat seneyede yenilecez biz bu 8jkya deplasmanda tahminim uzun bir ara seri olacak ondan sonra kırılacak
Hatta Kadıköy'e göre daha sinir bozucu beraberlik.bile alamiyoruz
Abi aynı seri arenada mevcut ama kimse.dillendirmiyor cunku bjk icin buyutmeye gerek yok bu istatistikleri. Ha 15 yili asan bir seri olur o zaman can sıkar o ayri cok takilmamak.lazim bu istatistige her serinin bir sonu oluyor cunku.

Şampiyon olup hepsine hakkettiği cevapları tek tek vermek lazım bizim resmi sitede çok zayıf kalıyor bu arada
Veremez çünkü adamlara kaybettikten sonra bir anlamı olmaz. Kazansaydık herkese tek tek sokup çıkarırdık ama şu anda ne yaparsan yap sporda maalesef kazanan haklıdır. Şampiyon olup vermek lazım dediğin gibi. Şu anda kimse kale almaz Beşiktaş'tan 3 yemişken.

Yaw tamam kesin zırlamayı kardeşim yeter be. Başakşehir maçını alsak şampiyonluk için çok müsait bir ortam olacak. 3te 3 yapsak şampiyonuz.

Bu kadar ağıt yakmanın anlamı yok. 3te 3 yapamasak bile Fenere koyup şampiyon oluruz Okan'da götü kurtarmış olur.

Yani daha halen hata yapma lüksümüz var kaldı ki ben hata yapacağımızı sanmıyorum.

icardi ve rachica'lı takım oturduktan sonra ligde oyun olarak geride kaldığımız tek maç.

ki bu maçı bile çok rahat kazanabilirdik, hoca daha 30. dakikada falan adekugbe'den vazgeçip, dubois'i sol beke, oli-mertens'ten birini de berkan ile değiştirseydi.

bunun dışında diğer tüm maçlarımızı içeride dışarıda bariz oyun üstünlüğü ile aldık.

bu da demek oluyor ki, bu takımın transfer döneminde yapması gereken 3 şey var:

1- icardi ve rachica'yı tutmak, mevcut takımı korumak.
2- sağlam bir orta saha almak (oliviera'nın yerine, torriera'nın yanına).
3- sağlam bir ofansif orta saha almak (mertens'in yerine).

şu 3 hamle ile, diğer rakiplerin ne yaptığının bir önemi kalmıyor.

2-1den sonra aslında üstünlüğü de almıştık ama hücumda bir türlü üretkenlik sağlayamadık.Bjknin stoperleri de çok iyi maç çıkardı.Önümüzdeki sene şl maçlarında Oliveira-Mertens ikilisinin fiziksel açıdan zaafiyet oluşturacağını gösteren en net maçtı o açıdan faydalı olduğunu düşünüyorum.Sezon genelinde kayseri maçıyla birlikte rakipten daha kötü oynadığımız tek maçtı belki de.

icardi ve rachica'lı takım oturduktan sonra ligde oyun olarak geride kaldığımız tek maç.

ki bu maçı bile çok rahat kazanabilirdik, hoca daha 30. dakikada falan adekugbe'den vazgeçip, dubois'i sol beke, oli-mertens'ten birini de berkan ile değiştirseydi.

bunun dışında diğer tüm maçlarımızı içeride dışarıda bariz oyun üstünlüğü ile aldık.

bu da demek oluyor ki, bu takımın transfer döneminde yapması gereken 3 şey var:

1- icardi ve rachica'yı tutmak, mevcut takımı korumak.
2- sağlam bir orta saha almak (oliviera'nın yerine, torriera'nın yanına).
3- sağlam bir ofansif orta saha almak (mertens'in yerine).

şu 3 hamle ile, diğer rakiplerin ne yaptığının bir önemi kalmıyor.
Tamamen doğru bir tespit .
Rashitsa iyi ama daha çok gol atanıni çizgiye inenini bulsak çok daha iyi olur Rodriguez katkısı verecek gibi bir oyuncu

Üst Alt