⚽ SL 22/23 H:34 | İstanbulspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Mayıs - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Peki top kontrolün istanbula geçmesi ve sonradan tekrardan topu kapmamıza ne diyeceksiniz? Fb algısına yenik düşmeyin bence.
sadece maçı izledim ve kapadım algı falan yok yani. dediğini de anlamadım vala. bu konuyla alakalı tek yazıda okumadım. hakem yorumları, twiter yorumları vs. yorumum bu.

bu arada nelson hava toplarına çıkmadan önce hafif kaktırıyor rakibi her seferinde. yetişemediğinde bazen elle hafif, bazen vucüduyla. canlı izlediğinizde net farkediliyor bu detay. hava toplarındaki başarısının bir nedeni de bu bana kalırsa. bunu göze batmadan yapması da yetenek.

sadece maçı izledim ve kapadım algı falan yok yani. dediğini de anlamadım vala. bu konuyla alakalı tek yazıda okumadım. hakem yorumları, twiter yorumları vs. yorumum bu.

bu arada nelson hava toplarına çıkmadan önce hafif kaktırıyor rakibi her seferinde. yetişemediğinde bazen elle hafif, bazen vucüduyla. canlı izlediğinizde net farkediliyor bu detay. hava toplarındaki başarısının bir nedeni de bu bana kalırsa. bunu göze batmadan yapması da yetenek.
Diyorum ki hocam nelsson faul yapmış bile olsa ki yapmadı istanbulsporlu oyuncuya top geldi pozisyon sonrasında onun kontrolünde olan top sonradan ayağı kayıp icardi kapıyor o yüzden penaltı kararı doğru oluyor. Geriye dönük bakılamaz yani faul bile olsa. Nelsson temaslı oyun oynuyor ancak defans oyuncusu temassız oyun oynamazsa zaten başarılı olma ihtimali yok.

Diyorum ki hocam nelsson faul yapmış bile olsa ki yapmadı istanbulsporlu oyuncuya top geldi pozisyon sonrasında onun kontrolünde olan top sonradan ayağı kayıp icardi kapıyor o yüzden penaltı kararı doğru oluyor. Geriye dönük bakılamaz yani faul bile olsa. Nelsson temaslı oyun oynuyor ancak defans oyuncusu temassız oyun oynamazsa zaten başarılı olma ihtimali yok.
he tamam anladım şimdi doğru dediğin evet.

Tebrikler Şampiyon Galatasarayım Berbat hakem yönetimi ve Zaniolo'yu atmasına rağmen galibiyet iyidir zaten şu saatten sonra futbol değil sonuç önemlidir. İcardi hafika bir detaysın. Kerem çok iyiydi. Torreira yine sahanın en iyisiydi. Nelsson harikaydı. Geriye kalan isimlerde iyiydi. Zaniolo bence Mertens ve Rashica yerine 11 oynamayı hakediyordu ama bu Kırmızı iyi olmadı. +3 ve Şampiyonluğa son 180 dakika 🫶🫶FB_IMG_1684318191013.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt