⚽ SL 22/23 H:34 | İstanbulspor 0-2 Galatasaray | MS | 16 Mayıs - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Seçim sonuçlarına o kadar canım sıkıldı ki uzun bir süre sonra ilk defa içimden maç izlemek gelmedi. Galatasaray bile olsa ekrana boş boş bakacaktım sadece açtım gece skora baktım kazanmışız ne güzel.

Ülkede her şeye yabancılaşmış hissediyorum kendimi..

Bu sosyal medya çıktığından beri çevresinden ilgi göremeyen tipler bir hesap açıp UZMAN gibi yorum yaziyorlar.
Burda da duyar kasıp , pirim yapmaya çalışan bir kesim var.

Neymiş de penaltı penaltı değilmiş..

Çok bilmişin kalfaları..

Siz giderken biz dönüyorduk.

Bu kadar belli etmeyin

Fener - Ankaragücü maçında irfanın rakibini görüp yere atlaması penaltıysa Rashicanın ki 100 kere daha penaltı

Kural, top ceza sahası içindeyken oyuncuya müdahale varsa ( top oyundan çıkmadıysa ! ) PENALTI DİYOR !

Boşuna Burda duyar kasıp prim yapmaya çalışmayın

Ya da dediğim gibi yoğurt yiyin iyi gelir !

Bu sosyal medya çıktığından beri çevresinden ilgi göremeyen tipler bir hesap açıp UZMAN gibi yorum yaziyorlar.
Burda da duyar kasıp , pirim yapmaya çalışan bir kesim var.

Neymiş de penaltı penaltı değilmiş..

Çok bilmişin kalfaları..

Siz giderken biz dönüyorduk.

Bu kadar belli etmeyin

Fener - Ankaragücü maçında irfanın rakibini görüp yere atlaması penaltıysa Rashicanın ki 100 kere daha penaltı

Kural, top ceza sahası içindeyken oyuncuya müdahale varsa ( top oyundan çıkmadıysa ! ) PENALTI DİYOR !

Boşuna Burda duyar kasıp prim yapmaya çalışmayın

Ya da dediğim gibi yoğurt yiyin iyi gelir !

Ya Duhan orada olmasa Rashica belki topu kontrol edip öyle vuracak gol olacak Duhan orada diye gelişine vuruyor adam.

%100 penaltımiza kulp bulmaya çalışıyorlar da dubois ve nelssonun pozisyonunda kuşlar olsa penaltı vereceklerdi muhtemelen kimse bunu konuşmuyor

Kazandığımız hakkımız olan penaltıların artık verilme sebebi karşı taraftakilerin inanclarının artık kalmayıp algı yaparak şampiyonluğumuzu lekelemeye çalışma arzularından kaynaklanıyor. Tabi kendilerini de o arada mağdur ilan edecekler Benzer şeyleri önceki 2 şampiyonluktada yaşadık
Kupa finallerinde yavşak yavşak hareket eden rakiplerimiz olmuştu
Kalan haftalarda dozu iyice arttırırlar zaten başkanları yüzsüz konuşmaya başladı bi kaç gün evvel.

Dün kötü futbol oyndık diyenler için özellikle belirtmek isterim ki mesafe kısaldıkça ve puan kaybı bu seviyede iken takım defansı top yekün ileri çıkartarak rakibe baskı kurma çabası içerisine girmiyor. Tempoyu bilerek düşürdük. Bilmiyorum kaçınız 36 yaşına geldiniz ya da kaçınız 30 lardasınız ama bu takımın bu yaşlardaki oyuncuları artık sezon yorgunluğunu hissetmeye başladı. Sergio ve mertens gibi. Bir takım 40 maç müthiş bir efor sarfedemez hele ki ülkemizde yer alan oyuncular ile. Bu sebeple bazı oyuncu performanslarının düşmesi normal takımın etkinliğinin düşmesi normal.
Ayrıca diğer takımların da düşmemeye oynaması ya da daha rahat oynamalarının etkisi var bunda.
Buradaki izlenimim olayları sadece tek bir yönden ele alan diğer faktörleri hiç göz önünde bulundurmayan bir taraftar profilinin yüksek miktarda yer aldığıdır.
Bu bağlamda Okan buruk üzerinde yapılan fener medyasının da oluşturduğu algıya kapılıp giden bir sürü arkadaşın bir an önce toparlanıp kendine gelmesini rica ediyorum.

Seçim sonuçlarına o kadar canım sıkıldı ki uzun bir süre sonra ilk defa içimden maç izlemek gelmedi. Galatasaray bile olsa ekrana boş boş bakacaktım sadece açtım gece skora baktım kazanmışız ne güzel.

Ülkede her şeye yabancılaşmış hissediyorum kendimi..

Şimdi SilKinme zamanı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Var daki alper ulusoy enteresan bir sekilde dogru kararlar aldirdi

Kazandigimiz penalti dogru

Icardi’nin ilk yari attigi gol bence de ofsayt

Zaniolo’nun kirmizi dogru

Üst Alt