⚽ SL 22/23 H:4 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | MS | 28 Ağustos - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takım birbiriyle oynadıkça daha iyi hale gelecektir eksik mevkiler zaten gözüküyor transferlerle beraber istikrarlı 11 yakalayıp daha da iyi futbol koyarız özete baktığımız da bile çok net kaçan 3 pozisyon var belki 1 puana bu yüzden üzülüyor olabiliriz ama Trabzon gibi bir deplasman da rakibin 3 almasındansa 1 puan da bazen şampiyonluğu belirliyor ilk 4 maç sezon başı 7 puan desek bir çoğumuz tamam derdi sonuçta Antalya ve Trabzon dep 1'er puan desek zaten ideal puan 8 puan olacaktı.

Sonuç olarak kötü durumda değiliz transferlerle beraber bu takımın vaat edebileceği şey bugünden çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum. 2017-18 sezonundaki Gomis olsa PVA yerine Nagatomo olsa Kerem yerine Rodrigues olsa bugün bu takım 4-5 yapıp yollamıştı bazı mevkiler aksayınca diğer mevkileri etkiliyor umarım en yakın sürede düşük performanslı arkadaşlar performansını tekrar yükseltir.

Giresun'u yensek iyi başlangıç olacaktı

su kötü eksik ne yaptigini bilmeyen trabzonu yenemiyorsan ciddi problemler var demektir, atamadik falan hikaye. 10 yok forvet yok kanatlar yetersiz, bekler bindirmiyor, rakipler en cok bek katkilariyla atak ediyorlar, fb ferdi osaxi, bjk masuaki rosier, bizde pva ileri yardima gelme zahmetinde bulunmuyor. kanatlar eksik kalincada pozisyon üretemiyoruz hücumda. en az 6transfer sart ne 3ü.

daha yeni resit olmus bir kaleciyi yildiz yaptik yine

zamaninda ersini de böyle yildiz yapmistik

dün sahaya fb cikmis olsaydi maci cok rahat sekilde kazanmisti

biz rakiplere can veriyoruz hep

nefret ediyorum su huyumuzdan

en son ne zaman tecrübesiz bir rakip oyuncuyu ezip gectik hatirlamiyorum

su kötü eksik ne yaptigini bilmeyen trabzonu yenemiyorsan ciddi problemler var demektir, atamadik falan hikaye. 10 yok forvet yok kanatlar yetersiz, bekler bindirmiyor, rakipler en cok bek katkilariyla atak ediyorlar, fb ferdi osaxi, bjk masuaki rosier, bizde pva ileri yardima gelme zahmetinde bulunmuyor. kanatlar eksik kalincada pozisyon üretemiyoruz hücumda. en az 6transfer sart ne 3ü.
E tamam işte herkes aynı şeyi söylüyor zaten. Bir kaç mevkide eksiğimiz var harici gayet iyi bir kadro var. Eksikleride tamamlanacak..
Trabzon eksik kötü bizde eksiğiz. 2 oyuncumuz eksik. İki üç de mevkide eksikliğimiz yada form düşmesi durumu var. O zaman eksikler konusunda Trabzonla esitiz demekki. Sonuç iki eksik takım ama net pozisyonlar bulan rakibe pozisyon vermeyen Galatasaray. Bitiricilik sorunu...
Yani sonuç olarak bir kaç eksigi herkes görüyor ama ne olursa olsun Trabzon deplasmaninda bu oyun umut vaadedio. Takviyeler uyum ve performans sorunlarınn çözümü ile gayet iyi bir Galatasaray izliycez gibi gözüküyor.
Sil baştan takım kuruluyor. Neyi beğenmediğini anlamadım
Ferdi osai hakkında fenerlilere bak sen birde. Hepsi böyle bek mi olur diye ağlıyor. Ki senin ey iyi bekin sakat.
Yani sabr edemiyo kimse.

Torrent dingili kalsaydı dün trabzon baskısından minimum 2 gol yerdik.Citynin 2 milyar euro harcayarak oynattığı topu bizim Berkan-Taylanla oynatmaya çalışması ne kadar iş bilmez bi adam olduğunun en büyük kanıtı

Muslera yine ok
Pva berbat ya... ne oyun karma ne dogru bindirme ne yaraticilik.. savumnasi idare etti...
Abdulkerim ... cekingen oynadi hatasiz oynadi.
Nelson faul karisimi girisleri artmaya basladi.. iyi oynadi
Boey istirkarli bir sekilde oynamaya devam ediyor.. yunus ile biraz daha iyi idi bundefa.
Toreira iyi oynadi biraz daha temkinli oynadi gibi...
Oliveira.. bazi anlarda temposuz olmasi sac bas yonduruyor bir cok pozisyonda ise oyunu cozme hayalinde.. gerekend yok.. simdiye kadar ustun bir futbolcu goruntusunden cok cok uzak.
Mertens bir baska seviye. O golun kacmasi olmamasi gerek. Inanilmazi bir depar atmis olsada. Cok cok iyi idi bence
Yunus diger maclara gore biraz daha iyi idi. Ilk yari alamadigi bir cok pas imkaninda kusercesine kafasini indirmesi hosuma gitmiyor. Buna ragmen gittikce daha iyi olacaktir.
Kerem.... hayal kirikligi malesef.. cok tedirgin, ozguvensiz ve inanilmaz cok pas hatasi ile bir cok atagimizi baslamadan takimi geri kosturmaya mecbur birakiyor. Acil toparlanmasi lazim.
Seferovic... cok gucsuz ve takimla baglantisi yok.. Ne zaman ne yapmasi gerektigini unutmus gibi...

Berken ayri bir not... iyi ve cok istekli girdi... boyle devam ederse rahatlatir. Yinede son 20-30 dakikalik oyuncu simdilik

Gomis.. yorum yapilmamasi daha yerinde. Atarsa seviniriz atamazsa yasli deriz geceriz

iyi ki hamsi yorgun ve eksikti yoksa net skorla yenilirdik maçtan önce de söylediğim gibi kerem sefer 9 kişi oynattı rezil son paslar yıllardır olduğu gibi devam ediyor yazık gerçekten yazık

modlar sakın ban atmayın biliyorum şanssızdık kıl payı galibiyet kaçırdık müthiş oynadık zamanla daha iyi olacağız takım umut verdi felan demem lazımdı demediğim için sakın banlamayın bıktım artık haksız banlardan

şikecilerde yeni takım 14 15 tane yeni çöp aldılar fakat her maç en az 2-3 gol atıyorlar maçlarına baksan bizim kadar net pozisyon veya net şut göremezsın ama tabelaya bakınca skor bir bakmısın 2-3 olmuş

yani takımın uyum sorunu var dogru ,net transfer lazım bu da dogru fakat esas sorunumuz beceri yok bitiriclik yok

fenerin hücumunda çöp dedigimiz adamlar bile gol atıyorlar yani bu bitiricilik sorununu birşekilde çözemezsek forvete levayı kanada fodeni getirsek yine bişey olmaz

Macin en iyisi degildi ama standart bir orta saha izletti. Orta saha ustunlugu bizdeydi mac boyu. Bu bile yeter. Berkan girince pas kalitesini gormem yetti. Macin en iyisini soyleyeceksek Boey denebilir belki ya da stoperlerden biri.
Goktug bak dedigime geliyor ekstra bir koruma cabasi var adami suan.
2 hafta daha 30. Dakikada kondusyonu bitip oyundan kendini ceksin burada 16 milyonluk oyuncu mu bu cicaldau(hayalet) 2 diye baslayacak zehir gibi yayilacak.

Bu torreiranin sucu degil ancak olay o noktaya gelecek. Macin ilk 30 dakikasi ve 2. Yarinin ilk 5 dakikasi ok bu arada kalan surede adam kacti diyorum bunun anlasilmayacak durumu yok.
Torreira diye koruyalim ama baskası olunca gömelim buna karşıyım. Yunus ve kerem de şuan bu yukleme sorunlariyla ugrasiyorlar ancak kerem arkadan itin misesine kadar sokuluyor. Torreira 30 dakika muazzam oynuyor macin en iyisi. Kerem her mac 3 tane %100luk asist yapip gol atsa bile bu keremle işimiz var. Şimardı çok.
Isimcilik virüs gibi yayiliyor bizde.
Derdim torreirayi ezmek gommek falan değil taraftarın bu sinir bozucu tavrı.
Demek ki her oyuncuda sorunlar çıkabiliyormuş. Biraz sabır lazım.
Gecen sene marcao mevzusundan sonra akillandik zannetmistim ama yıl sonuna dogru şımarıklığımız devam etti. Suan zieveyi yaşıyoruz.

Bu maçın etkisinden çıkmam lazım acilen. Çok moralim bozuldu. Kötü oynayıp pozisyona giremesek falan çok koymazdı da 3-4 tane net pozisyon nasıl atılmaz yav?

Şu maçı kazansak hem moral hem de baya avantaj olacaktı. Ah ulan

Üst Alt