⚽ SL 22/23 H:4 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | MS | 28 Ağustos - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunu görmedim ama şu sonuçtan memnunum açıkçası
Oyun olarak 5 net pozisyon kaçırdık. Galibiyeti kaçıran taraftık. Kanat eksiğimiz kendini belli ediyor, yine Sefer fizik olarak kötü forvette lazım. Hücuma çıkışlarda daha iyiydik ama hücumda uyum hala yok hücum sonlandırmayı geliştirmemiz lazım. Bu gün bizim bulduğumuz pozisyonları Fener-Bjk bulsa 2 veya 3-0 kazanır giderdi

Ben sene sonu icin baya baya umitsizim. Yillardir top oynamayan Icardi ile falan olmaz. Daha iyi bir forvet gerekiyor. Kesinlikle ve kesinlikle 10 numara da lazim bu takima. Bir tane de kanat oyuncusu elzem. Bu dedigim 3 tane transfer yapilir ve cuk otururlarsa sampiyonluk yarisinda oluruz. Eger haybeye oyuncu alinirsa ocakta lig birincisi ile en az 15 puan fark olur aramizda
Sosyal medya son cümle

- Mertens: sahanin bence en iyisiydi 8/10
- Toreira: cok güven verdi 7/10
- Nelsson: kusursuza yakindi 7/10
- Boey: fena degildi 6/10
- Abdülkerim: sasirtti, fena degildi 6/10
- Muslera pek is düsmedi 6/10

- Yunus: iyi degildi,vasati asamadi 5/10
- Kerem: bi yerleri kalkmis, acilen yedege 4/10
- Oliveira: cok kötüydü, yine yeniden 3/10
- Van Aanholt: rezil 2/10
- Seferovic: sahanin en kötüsüydü, bi daha ilk 11 baslamamali, yedek olarak bile süpheli 1/10

Genel olarak: bu takim sampiyon olmayi birak, sampiyonluga bile oynayamaz.

Biz 4. TS 5. falan olur

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Sosyal medya

Ne bu yangın anlamış değilim, oyunun kontrolü tamamen bizdeydi çok net en az 3, 4 tane de pozisyon sayarım kaç pozisyona girelim arkadaşlar? Zor bir deplasmandan 1 puan aldık

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben de anlamış değilim çoğu kişiye maçtan önce 1 puan verileceği söylense düşünmeden kabul ederdi. Ki beceriksizlikler olmasa çok rahat yeniyorduk adamlar kalemize bile gelemedi doğru düzgün. Abartı bir yüklenme var takıma karşı malesef.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

- Mertens: sahanin bence en iyisiydi 8/10
- Toreira: cok güven verdi 7/10
- Nelsson: kusursuza yakindi 7/10
- Boey: fena degildi 6/10
- Abdülkerim: sasirtti, fena degildi 6/10
- Muslera pek is düsmedi 6/10

- Yunus: iyi degildi,vasati asamadi 5/10
- Kerem: bi yerleri kalkmis, acilen yedege 4/10
- Oliveira: cok kötüydü, yine yeniden 3/10
- Van Aanholt: rezil 2/10
- Seferovic: sahanin en kötüsüydü, bi daha ilk 11 baslamamali, yedek olarak bile süpheli 1/10

Genel olarak: bu takim sampiyon olmayi birak, sampiyonluga bile oynayamaz.

Biz 4. TS 5. falan olur

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Eski mesajlarına da baktım çok belli ediyorsun yapma

Kardeşim neyini anlamiyorsun.
Maçın 30.dakikasindan ilk yarı bitimine kadar adam yoktu diyorum. Topa müdahele etmiyor. Pas almıyor. Sürekli şuraya at diye arkadaşlarına gösteriyordu.
Bu black mirror bandersnatch değil ki sen izlerken farklı ben izlerken farklı olsun.
Kendinize özel açıklama isteyeceğine anlamak için çaba göstermeniz yeterli.

Cicaldah arkadaşına at diyince maçin 10. Dakikasi sorumluluk almıyor hayalet.
Torreira kondusyon/sinirlenme/darılma/sakatlık sorunu nedeniyle oyundan soyutlanırken sen ne diyorsun maçın en iyisi.

Korkmayin torreiraya bok atacak kadar kafayı yemedim.
Burada taraftarın iki yüzlülüğüne atıfta bulundum. Bunu yaparken neredeyse hiç biriniz torreirada bir sorun olduğunu farketmediniz bile. Yürüyor dedim, toptan kaçiyor dedim. O maçin en iyisi taam mı'dan öteye gidemeyen savunmalar gordüm. Sonuç olarak adam 2. Yarı önce topalladı sonra da oyundan sakatlık nedeniyle çıktı. Bu durumu bu adam 30. Dakikadsn beri yaşıyordu muhtemelen. Demek ki neymiş farklı bir sorunu anlatan her hangi birine de bu kuş bu zaten sadece mactan maca foruma karistirmaya geliyor diye kendimize süper kahramanlik da yaratmamak gerekiyor.(bunu anlayan anlar)
Önceki oyunlarda takimin en iyisi olup gol yükü çeken oyuncu corona/sakatlik gibi sorunlar sebebiyle geri dondugu ilk maçında hayalet sıfatını almıştı.
Ortam sizin diyorum 20 dakikaya yakın yürüyup toptan kacan torreiraya da aynı lakabı takın diyorum.
Macin en iyisi degildi ama standart bir orta saha izletti. Orta saha ustunlugu bizdeydi mac boyu. Bu bile yeter. Berkan girince pas kalitesini gormem yetti. Macin en iyisini soyleyeceksek Boey denebilir belki ya da stoperlerden biri.

Galatasaray’ın futbolunu överken Trabzonun son 1 hafta içinde 3 maçına çıktığını, Visca, Bakasetas, Hamsik, Abdulkadir Ömür, Uğurcan gibi Trabzon için kilit isimlerin sakat olduklarını unutmayın. Bu isimler olsa maç çok farklı olurdu.
Bizde de Midtsjo, Dubois ve alinacak olan forvet ve kanat yoktu :p Su anki hucum hattinin formunu gorunce bence onemli eksiklikler :D

Takım birbiriyle oynadıkça daha iyi hale gelecektir eksik mevkiler zaten gözüküyor transferlerle beraber istikrarlı 11 yakalayıp daha da iyi futbol koyarız özete baktığımız da bile çok net kaçan 3 pozisyon var belki 1 puana bu yüzden üzülüyor olabiliriz ama Trabzon gibi bir deplasman da rakibin 3 almasındansa 1 puan da bazen şampiyonluğu belirliyor ilk 4 maç sezon başı 7 puan desek bir çoğumuz tamam derdi sonuçta Antalya ve Trabzon dep 1'er puan desek zaten ideal puan 8 puan olacaktı.

Sonuç olarak kötü durumda değiliz transferlerle beraber bu takımın vaat edebileceği şey bugünden çok daha fazlası olduğunu düşünüyorum. 2017-18 sezonundaki Gomis olsa PVA yerine Nagatomo olsa Kerem yerine Rodrigues olsa bugün bu takım 4-5 yapıp yollamıştı bazı mevkiler aksayınca diğer mevkileri etkiliyor umarım en yakın sürede düşük performanslı arkadaşlar performansını tekrar yükseltir.

Üst Alt