⚽ SL 22/23 H:6 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | MS | 11 Eylül - Sayfa 200 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyunumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• 0

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1

• 2

Kullanılan: 1 0.6%
  • 3

• 4

Kullanılan: 1 0.6%
  • 5

Kullanılan: 6 3.4%
  • 6

Kullanılan: 10 5.6%
  • 7

Kullanılan: 64 36.0%
  • 8

Kullanılan: 70 39.3%
  • 9

Kullanılan: 15 8.4%
  • 10

Kullanılan: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    178
  • Anket kapatılmış .
Kerem gol atmadan önce ilk yarıda yine gereksiz zorladığı ve acele ettiği pozisyonlar vardı ama gol attıktan sonra oyunu tamamen değişti. Zorlamalar, zor pas denemeler yerini basit oynamaya bıraktı.

M2101K6G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kerem kolay top kaybetmesin, dribblingi fazla zorlamasın, enerjisini toplu değil topsuz koşuya versin çok daha faydalı olur.

bitiriciliği iyi sayılır, sergio ve mertens bol bol kaçırır onu.

diğer türlü hem çok top kaybediyor hem de kendini yoruyor.

kerem kolay top kaybetmesin, dribblingi fazla zorlamasın, enerjisini toplu değil topsuz koşuya versin çok daha faydalı olur.

bitiriciliği iyi sayılır, sergio ve mertens bol bol kaçırır onu.

diğer türlü hem çok top kaybediyor hem de kendini yoruyor.

Sergio dün göstere göstere hem keremi hem PVAyi kaçırdı herifin pas şiddeti tek kelimeyle muhteşem.. Onyekuruyu tarz olarak pek istemiyordum ama bu Sergio ile oynasa çok katkı sağlarmış bilhassa öne geçtiğimiz maçlarda..

Maçın ilk yarım saati kadarını izleyebildim sonrasında kişisel sebeplerden yarım kaldı bu sabah dönüp kalanını izledim... Oynadığımız oyun zevk veriyor, Antep maçının bir tık gerisinde görüyorum savunmadaki dağınıklık ve ilerdeki kopukluk yüzünden ama en kötü halimiz buysa STSL'nin kalanı için tehlike çanları çalıyor.

Üst Alt