⚽ SL 22/23 H:6 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | MS | 11 Eylül - Sayfa 199 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyunumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• 0

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1

• 2

Kullanılan: 1 0.6%
  • 3

• 4

Kullanılan: 1 0.6%
  • 5

Kullanılan: 6 3.4%
  • 6

Kullanılan: 10 5.6%
  • 7

Kullanılan: 64 36.0%
  • 8

Kullanılan: 70 39.3%
  • 9

Kullanılan: 15 8.4%
  • 10

Kullanılan: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    178
  • Anket kapatılmış .
Takım olarak oyunumuzu giderek geliştiriyoruz. İyi oynuyoruz, güzel oynuyoruz. Kaliteli ayaklara sahibiz. Güzel maç oldu hatalar olacaktır. Takımımız tam anlamıyla uyum sorununu aştığında daha iyi olacağız umarım.

Ben Mertensin 10 numara pozisyonunda oynamasından açıkçası rahatsız değilim. O bölgeye teknik ve zeka katıyor. Paslaşmalar verkaçlar kaliteli oluyor Mertens'le. Belli ki kendiside oyundan zevk alıyor, mücadelesi takdire şayan.

Kerem'in gol atması Yunus'un asist yapması iyi ve güzel oldu. Hücum oyuncusu için gol ve asist yapmak her zaman moral ve özg
ven getirir. Umarım saha içinine ve takımla beraber kendi gelişimine odaklanır ve başarılı olur iki genç oyuncumuzda.

Yusuf Demir'in bizde olmasına hala inandıramıyorum kendimi. Hayranlıkla izledim, keşke yerli statüsünde oynatabilseydik.

İyi yoldayız, yolun sonu Şampiyonluk. Tebrik ederim Okan hocayı ve tüm takımı..

Galatasaray'ım yine güzel oynayarak kazandı. daha iyisi de olabilirdi. Ama hepsinden razıyım topçuların. Kerem'in de kötü oynamasına rağmen ikinci yarı düzelmesi ve 2 gol atması önemliydi.
Tek sıkıntım Mertens'in oynadığı pozisyon. Adam direkt cm oynuyor. Sergio ortalama pozisyonda daha önde bitirmiş Mertens'ten.

Icardi ve mata bu takimi bozar mi?

☆☆☆☆
Niye bozsun renkdas. Takimin henuz oturmus ucup kactigi bir oyun yok. Her hafta biraz daha iyi oynuyoruz gibi ama olduk diyebilecegimiz noktadan cok uzagiz. Her oyuncuya dogru rolu bicmek hoca marifetine kaldi. Bu kadar secenegi istemeyecek hoca ceketini alip terketsin kulubeyi. Sol kanadimiz felaket sezon basindan beri ornegin. Kerem-PVA ikilisine bir dokunmasi gerekiyo hocanin. Yoksa boyle bir farkli skorlarla gitmez bu is. Zaten tum gucuyle bizi sindirmeye calisan bir TFF var.

Üst Alt