⚽ SL 22/23 H:6 | Kasımpaşa 2-3 Galatasaray | MS | 11 Eylül - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyunumuzu 10 üzerinden değerlendirelim

• 0

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1

• 2

Kullanılan: 1 0.6%
  • 3

• 4

Kullanılan: 1 0.6%
  • 5

Kullanılan: 6 3.4%
  • 6

Kullanılan: 10 5.6%
  • 7

Kullanılan: 64 36.0%
  • 8

Kullanılan: 70 39.3%
  • 9

Kullanılan: 15 8.4%
  • 10

Kullanılan: 11 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    178
  • Anket kapatılmış .
Kasımpaşa 14 gol ile ligin en çok gol yiyen takımı.

düşmeleri sürpriz olmaz
Bence bir nokta atlanıyor Sami Uğurlu'nun Kasımpaşa'sı 3 maçta 11 gol yedi ama Şenol Can'ın Kasımpaşa'sı bizim maça kadar Giresun da son dakika golünü çıkarsak 3 maçta gol yemediler. Çoğunluk Kasımpaşa kötü fikrine sahip olabilir ama ben şu an için fena olmayan bir takım olduklarını düşünüyorum hatta yükselişte olan bir takıma karşı 1-0 geriye düşmemize rağmen kazandığımızı düşünüyorum. Kasımpaşa maçları genel de bize ters geliyor 0-2 önde olup 2-2 veya 3-2 yenildiğimiz maçlar var bize ters gelen rakibi bol pozisyonla geçtik. Daha da iyi olacağız.

Ekli dosyalar

• 1662927874129.png
    1662927874129.png
    28.3 KB · Görüntüleme: 56
Atak ve pozisyon zenginliği olarak iyi görünsek de 6 maç içinde en beğenmediğim maç bu maçtı. Rakip orta sahamızı çok rahat geçti ve hiç vermediğimiz kadar pozisyon verdik. Okan Hoca sanırım Galatasaray düşmanlarının söylediği gol atamıyor laflarından etkilenmiş. Sağ kanadı gereğinden fazla riske ettik ilk golü de o kanattan yedik. Ben daha sağlamcı bir oyun anlayışını tercih ederim bu şekil kazanmaktansa. 3-2 kazanmaktansa pozisyon vermeden 1-0 kazansak daha memnun olurum.

Takım ve oyun gayet iyiydi
Geçen sene hatta son 3 seneye bakınca artık ne oynadığı belli bir takımımız var
Tek bir oyun planı üstünden değil, farklı şeyleri de deniyoruz
İlk haftalardaki oyunu kanatlara yayamama sorunu da son 2 maç şimdilik düzeldi
Bencilliklerde ciddi azalma var, herkes takım için oynamaya devam etmeli
Buna kenarda bekleyenler de dahil
Takım olma yolunda güzel emareler görünüyor, kendine oynayan oyuncu olmamalı takımda
Herkes yeni transferler için çok heyecanlı ama lig uzun ve bu geniş kadro gerektiğinde farklı şeyler oynayabilmek için kuruldu
Evet kenarda bekleyen çok yetenekli adamlar var ama hepsini birden oynatmak için fantezi 11’ler kurmak doğru olmaz
Yerine oynayacak kişinin sağladığı avantajın oynamadığında olmayabileceğini de düşünmek lazım
Mesela takım rolantideyken bile Boey dinamizm katıyor
Mertens-Olivera ortayı hem çok kolay geçmemizi sağlıyor, hem çok iyi parselliyor, hem defansif de çok iyiler
Yani herkes lazım, önemli olan bu alternatifli kadro ve herkesin formda olması
Bir de sonradan gitenler de takımın oyununa tam adapte olmalı, giren çıkan farketmemeli, örneğin olivera-mertens çıkınca ortayı biraz verdik, paşa gelmeye başladı
Son vuruş olayı devam ediyor, yusuf ve milot şutları da kaleci üstüne gidince tebessüm ettirdi
Bir de hafif de olsa bir kırulganlık olacak gibiydi 2’yi yiyince, onda da ayağına hakim isimler topa sahip oldu ama bu sefer de son dakkalar git-gelli oldu, dikkat etmek lazım
Bunların dışında takım da oyun da iyiye gitmeye devam ediyor

Yusuf icardi ve torreira nin bu yasta buraya gelmesi bir mucize.. keyfini cikartin beyler..bunlar beraber oynamaya basladigi taktirde hic bir turk takimi bizi yenemez

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Kasımpaşa 14 gol ile ligin en çok gol yiyen takımı.

düşmeleri sürpriz olmaz
6'sı Fener'den o maçta tam bir şaibe. Defansa rezervde forvet oynayan adamı falan koymalar zaten bir şeyi belli ediyor. Bizle oynamadan önce Kasımpaşa 2 maçta gol yemeden kazanmıştı. Yine de defans olarak kötü takım Kasımpaşa buna katılıyorum düşmese bile alt sıralarda olur.

Üst Alt