ŞL 22/23 YF M:2 | Manchester City 4-0 Real Madrid | MS | 17 Mayıs | TV 8 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ulan milan-real finali bekliyordum tam tersi 2 nefret ettiğim kulüp finalde, kim kaybetsin diye soracak olursanız keltos kaybetsin ama çok zor

İçindeki Aslan sayesinde...

Adam her şeyden önce profesyonel. Milyonlar dökecek çok takım var. Bilmiyorum yani böyle şeyler bana yalan dolan geliyor. Diyelim City yıllık 13-14 milyon sterlin teklif eder. Sen de 11-12 milyon euro edersin Galatasaraylı diye seni tercih eder ama adamların 13-14 net teklif ettiği yerde sen gidip de 4-5 edersen adam masaya bile oturmaz. Güler geçer. Bak mesela Arda Galatasaraylıydı. Hem de İlkay'ın aksine Şenlikköy'den çıkma bir Galatasaraylı. O adama Avrupa'dayken teklifte bulunmuştuk da gülüp geçmişti hatırlarsanız. İlkay'ın da dünyanın en iyi orta sahası olduğu malumken böyle bir tepki vereceği net. Bu onun Galatasaraylılığını sorgulatmaz ama bana. Çünkü fanatizm başka profesyonellik başka. Ben bunu anladım spor dünyasında son 10-15 yılda yaşanan olaylarda.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Erden baskanim hazir ilkay ve hakan istanbula ayagina gelecekken 3 yerli kurali da devam ediyorken kandir şunlari ve ekibimize kat lutfen

Real hiç varlık gösteremedi özellikle ikinci yarı de bruyne yürüyerek top oynadı ama yine de yetti. Real'in yedek kulübesi ise insanı düşüncelere sevk ediyor. Nereden nereye los kelektikos'a dönmüş maalesef :(

Finalde FC Internazionale'ye başarılar dilerim. İlkay ve Hakan iki has cimbomluyu finalde görmek sevindirici.

Üst Alt