ŞL 22/23 YF M:2 | Manchester City 4-0 Real Madrid | MS | 17 Mayıs | TV 8 - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ancelotti bırakır herhalde

lig gitmişti. cl de gitti. kalıp önümüzdeki sene iyi başlayamazsa sezon içi gönderilme riski var.

brezilya milli takımı istiyordu. oraya gidebilir.

ancelotti bırakır herhalde

lig gitmişti. cl de gitti. kalıp önümüzdeki sene iyi başlayamazsa sezon içi gönderilme riski var.

brezilya milli takımı istiyordu. oraya gidebilir.

Ancak su kadro kalitesiyle ve kritik oyuncularin yas ortalamasina bakinca basarili sayilir da diyebiliriz. Bu mac 4-0 bitmemis olsa yine elenmis olsa kimse birsey demezdi skor disinda bir anormallik yok aslinda. Anormal olan, gecen sene City'i elemis olmalari ki bu Haaland gibi isimlerin transferine de sebep oldu. Uzun lafin ozeti, basarisiz diyemeyiz f/p olarak ancak Real seviyesinde pekala basarisiz neticede Lig yok, CL'de final yok vs...

Madrid geçen senede şansa elemişti bence, City çok daha üstün oynamıştı geçen sezon. Bu senede tahmin ettiğim gibi çok rahat turladı City, kupayı da alacaklar zaten. Guardiola haksız rekabet adam premier ligde 6 senede 5 şampiyonluk aldı sanırsın Yunanistan ligi.

Dünyanın en iyi futbol oynayan takımı Manchester City hakettiği finali oyun ve skor olarak ezerek aldı. Madridli olarak tebrik ederim. İlkay ve Hakan finali hem de İstanbulda :) Kaderin cilvesi başka bir şey değil. Real Madrid için berbat bir sezon oldu tek kupayla. Değişim şart.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

City üst seviye futbol. Dünyanın en iyi takımı açıkçası. Real Madridimiz için yetersiz bir kadro ile sadece tek kupa ile bitmiş oldu. Tchouameni 11 oynamalı. Carvajal yetersiz bizim Boey daha iyi. Finali Manchester City kazanacaktır İnter iyi savunma yapsa bile şansı yok.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

<-
*parantez kapanis ..........

bugune donersek ;

tanim : mcity adina kanimca xfaktor ilkay olacak. kazanirlarsa *net skor bekliyorum. . .

bu sefer mcity nin eli cok iyi. *formda cok isimler mevcut.
mevcut sistemin hayati kilit oyuncularinin basinda gelen *walker fizikmen guclu ve hazir.
merkez orta saha genelinde philips ve genc palmer taze kan olarak yedekte hazir. on alan da yedekte mahrez,foden hazir...

mcity turu gecmek istiyorsa - macin ve turun son duduge kadar oldugunu bir an olsun aklindan cikarmamali......

hatalarindan ders cikarmis, ustunde bolca calismis ve saha ici sablona dair yeni reformsal bold nuanslar eklemis *pep (kendi onceki formasyonlardan ziyade, 3luye gecmesi,bunu da 361e entegre etmesi basli basina tezlik bir konu bence ) . bu gecisi yapmadan once italya'ya seyehat etmesi kritik onem tasiyor. < - @Murat Durmaz hatirlarsan bu konuyu deginmistim. bu da ayri bir baslik konusu.361

real madrid de cezasi biten militao nun donusu her ne kadar onemli olsa da, ilk macta haaland'a nefes aldirmayip ,adim adim takip eden rudiger'in yedege cekilmesi, olasi bu neden dolayli turun gitmesi meydana gelirse, hoca nin. elestiriyi almasi kacinilmaz olur.

ben realin salt bu bahsini ettigim stoper bolgesi degil,
kanat beklerinden de aciklar verecegini bekliyorum.
*getafe macinda sakatlik dolayli oyundan cikan camavinga nin bu aksam nasil performans verecegi de merak edilesi.
*mcity gecen sezonki ilk mac da oldugu gibi -firtina gibi- giris yaparsa, ozellikle ilk 15 dakikayi ayri merak ediyorum skor baglaminda.
realn bekleri rovansin real adina kilidi,oyunu tutma bakimindan.
ofans zaten hibrid kontralarla on kanatlarin meziyeti ile benzema kapanis dokunusuyla hallediliyor.

gundogan,kdb,haaland ,bernardo,grealish ,ofans baglaminda,,,
walker ,ruben diaz, akanji defans baglaminda mcity nin kilidi olur turu getirmeye yonelik.......

toparlarsak ;

yenllenmis modifiye edilmis pep sablonlu 3-6-1 manchester city
versus
italyan maestro ancelotti nin hibrid kontra atakli 433 real madrid .

hak eden kazansin. basta da dedigim gibi - gonlum ilkay dan yana.

iyi seyirler diliyorum herkese .

.

@Aras Şimşek , @Onur Üründül
hemen hemen mac oncesi ustte belirttigim noktalarin cogu cikmis gibi.
net skor bekliyorum vurgusunu yapmam da mcity nin rasyonel ve formsal olarak genel kalite baglaminda daha onde buluyordum bu tur genel versusu ozelinde. benim adima bu baglamda surpriz sayilmadi skor ve turun mcity adina bu minvalde gecilmesi.

tebrikler mcity.
ingiltere ozelinde * 99da en son alex ferguson lu manu ypmisti <-> *treble.
mcity buna cok yakin, hak ediyorlar.

buyuk *final de -ozellikle galatasaraylilar olarak- kimi destekleyecegimiz konusunda - zorlanacagimiz gercegi de mevcut.

iki tarafta da gonulden galatasaray taraftari olan oyuncular mevcut.
hakan calhanoglu versus ilkay gundogan .

bi anlamda da daha once dedigim gibi ; win win bir durum. kazanan her halukar da - galatasaray taraftarligi - olacak.

latifesi bir yana, muthis bir aksam olmasini temenni ediyorum.
finale yakisan, sehrimize yakisan, son 2005 finalinde oldugu gibi, yillarca konusulasi bir mucadele olmasini - kalpten temenni ediyorum ,bekliyorum.

final basligiina ustteki son kismi zaten yazacaktim, buradan da belirteyim dedim. iyi seyirler simdiden.

saygi ve selamlar.

Üst Alt